potreban partner za biznis

Onaj ko zeli da radi, da bude samostalan, i da zaradi, taj ce se javiti na mail, a ko je samo radoznao, taj ce kao ti traziti odmah sve . Najvaznije je da je posao legalan, da samo ja ulazem na pocetku, i mislim da je to jedino bitno reci, na javnom forumu .
 
Ne sećam se da sam bilo gde napisao da treba da daš sve informacije, ali bar one osnovne bilo bi lepo. Sem toga u sledećoj poruci tražiš da se oni koji ti šalju poruku predstave. Kako bilo ko može da se predstavi, ako ne zna o kom je poslu reč? Banalan primer kakve veze ima da li sam se recimo bavio računarskim hardware-om, ako tražiš komercijalistu za hemiju?
 
Prethodni poslovi ne igraju veliku ulogu u odabiru, samo je neki osnovni pokazatelj,
koji mi treba da bih odabrao. A posao je takav da ga svako moze raditi bez obzira na struku , jedino sto je bitno, da je ozbiljan, ambiciozan i da, sto je najvaznije ZELI da radi.
Imao sam do sada posla, sa ljudima koji su radili ceo zivot bas to sto ja radim, ali nisu
imali radnu sposobnost i zelju za istim To je kod nas malo teze naci., ako znas o cemu pricam.
 
nije nikakva misterija, i nije MLM, ima veze sa internetom, ali sada ovim mogu da odbijem neke koji su mozda mogli biti sjajni partneri, ali misle da nemaju veze sa tim.

Inace MLM se izucava na Harvardu, ako nisi znao. I prevara ima i u drzavnim firmama, pa tako ima i u MLM. Samo je vazno naci proizvod, pravu MLM firmu koja zaista pomaze ljudima, a ne neke lazne losione, sokove i slicno.
 
znaci mlm je :lol:
e radila sam mlm i ne vidim nista zdravo!!!nikakva garancija,mnogo vremena utroseno bezveze,firma se ogradjuje od neuspeha,ako nema musterija nece ni da plati radnika iako se on trudio,to je mozda ok za domacice u part time ili za sefove koji uzimaju procenat od svoje ekipe
 
Dobro je ako je MLM, ja iz prvog posta zakljuci' da si nAki "pimp" :-P
"Troskove snosis sam" ja tumacila kao imas bordel u sopstvenom vlasnistvu, lepo je namesten i nej se brinem oko hrane i smestaja, "buduca zajednicka zarada" -ja radim mi delimo, "nastavicemo da prosirujemo posao" -ako klijentela bude zadovoljna povesce prijatelje, i "Molim da mi se jave samo ozbiljne i ambiciozne osobe" =morate biti punoletni :-D
Ti bRe ispade skroz dobar covek, ne znam sto te 'voliki ljudi napadaju.. ne razume marva ozbiljan bizMis nikako ;-)
 
Hanibal, naravno da je idealno da imas sigurnu platu, ma kako radila, ali ne znam koje ti komplekse vuces, da moras ovde nesto da dokazujes. Prica o MLM je za one koji vole izazov, koji imaju njuh za prodaju, i nema limita sto se tice plate. Naravno da samohrana majka nece poceti MLM, ali neko ko za pocetak ima gde da zivi i se hrani,moze kranuti u izazov. Ovo pricam, jer moj prijatelj od MLM zaradjuje preko 3000 evra, sto ne znaci ni da je to dobro ni da nije, samo nije tacno da je MLM u sustini los
 
I zbog svih onih radoznalih, koji mi se javljaju na mail, mozda sam ipak trebao reci o cemu se radi. U pitanju je smin pristup interneta za celu Srbiju. Nije bordel, nije MLM, vec obican biznis. Trazim partnere, zastupnike za svaki grad, koji bi vec u drugom mesecu imali 50 posto od prihoda.
 
privatnik.:
Hanibal, naravno da je idealno da imas sigurnu platu, ma kako radila, ali ne znam koje ti komplekse vuces, da moras ovde nesto da dokazujes. Prica o MLM je za one koji vole izazov, koji imaju njuh za prodaju, i nema limita sto se tice plate. Naravno da samohrana majka nece poceti MLM, ali neko ko za pocetak ima gde da zivi i se hrani,moze kranuti u izazov. Ovo pricam, jer moj prijatelj od MLM zaradjuje preko 3000 evra, sto ne znaci ni da je to dobro ni da nije, samo nije tacno da je MLM u sustini los
e sto vole na forumu da pricaju o kompleksima cim ih neko malko iskritikuje:lol:
 

Back
Top