Need love advice

aneleja

Obećava
Poruka
96
Potreban mi je iskren savet u vezi ovoga sto cu napisati.
Trenutno nisam sigurna sta osecam prema jednom decku. Naime on i ja smo bili jednom zajedno ali samo na jedno vece. Pre nego sto je se to dogodilo ja sam se lozila na njega i on na mene. jednom je pokusao da me smuva ali nije uspeo, jer se ja nisam dala tako lako. Medjutim mesec dana potom desilo se to da smo se smuvali kao sto rekoh na samo jedno vece. Posle toga nastavili smo normalno da se ponasamo kao da nista nije bilo. U medjuvremenu, izmedju nas je ostala hemija. Par puta mi je pokazao da je ljubomoran na drugog decka u koga sam tada bila zaljubljena. Prosto mu je bilo krivo sto volim drugog a ne njega. A ja u poslednje vreme stalno mislim na njega, i uopste nisam sigurna u svoja osecanja. Potpuno sam zbunjena. Samo ima jos jedan problem on i ja smo skolski drugovi. I to me najvise koci. Zato vas najiskrenije molim da me posavetujete sta da uradim u vezi njega. Da li da mu priznam ili sta vec da uradim.
 
aneleja:
Potreban mi je iskren savet u vezi ovoga sto cu napisati.
Trenutno nisam sigurna sta osecam prema jednom decku. Naime on i ja smo bili jednom zajedno ali samo na jedno vece. Pre nego sto je se to dogodilo ja sam se lozila na njega i on na mene. jednom je pokusao da me smuva ali nije uspeo, jer se ja nisam dala tako lako.

Jaooooooo... znaci koma :lol::lol::lol:

aneleja:
Medjutim mesec dana potom desilo se to da smo se smuvali kao sto rekoh na samo jedno vece. Posle toga nastavili smo normalno da se ponasamo kao da nista nije bilo. U medjuvremenu, izmedju nas je ostala hemija.

Zar ovo gore i ovo dole nisu malo u kontradikciji :?:?:?

aneleja:
Par puta mi je pokazao da je ljubomoran na drugog decka u koga sam tada bila zaljubljena. Prosto mu je bilo krivo sto volim drugog a ne njega.


aneleja:
A ja u poslednje vreme stalno mislim na njega, i uopste nisam sigurna u svoja osecanja. Potpuno sam zbunjena. Samo ima jos jedan problem on i ja smo skolski drugovi. I to me najvise koci. Zato vas najiskrenije molim da me posavetujete sta da uradim u vezi njega. Da li da mu priznam ili sta vec da uradim.

Dete moje... ima jedna pesma... doduse jeste narodna ali nema veze bitan je tekst, a ti mozes da je izvodis i na neki drugi nacin (rok, pop, dance) po izboru, a kaze ovako:

Uzmiiiiii sve sto ti zivot pruzaaaaaa
Danas si cveeet, sutra, uvela ruuuzaaaa

Ili pogledaj reklamu sa gospodinom Jovicem i sve ce ti biti jasno ;)
 
pa chojz to je lakse reci nego uciniti...i ja sam u tako nekoj slicnoj situaciji..bila sam sa jednom deckom dve veceri i svidjali smo se jedno drugom..ali navodno stare ljubavi su nas rastavile...a on mi se sad opet svidja...:roll: a..
ma necu da pricam sa o sebi...

nego sto se tebe tice aneleja....mislim da bi trebalo da pokusas da ga smuvas..ali ne znam kako...:| ako ste skolski drugovi..onda se vidjate..stalno..
jel idete zajedno u odeljenje ili ?
 

Back
Top