Bravery...that's what it is!

It's a bravery to...

Zainteresovan član
Poruka
347
I kazem ja njemu "volim te"..i ne trazim ti nista zauzvrat ali volim te, i hocu da znas. Ne stidim se svojih osecaja jer nema tu nista pogresno.
Ali ocigledno necemo biti zajedno jer ti mene ne volis, i to je u redu, ne moze bas svako da me voli.
Ti kazes da nije istina, nije istina jer niko normalan ne kaze "volim te" tek tako.
Ok nisam ni normalna, tim bolje za tebe sto nisi sa mnom, ne moras da se zamaras nenormalnom osobom. Ali nema veze cilj mi nije ni bio da ispadnem normalna vec iskrena.
Jos mi kazes nije normalno da volis nekoga toliko dugo koliko ja volim tebe, mozda i nije ...ali zasto ti onda uopste pricas sa mnom :confused:
Eto zakljucili smo da nisam normalna, i nemoj molim te da trosis vreme na mene, jer ja tebe volim i ne zelim da tacis svoje vreme s nekim ko nije normalan.
A ja njega pitam " a zasto se ti uopste vracas?" zasto ne nadjes nekoga normalnog da ga volis?
I onda mi jos kaze da ja imam mnogo problema koje treba da resim. Ja kazem znam. I kazem mu da ne zelim da ga uznemiravam svojim problemima jer ga volim i bolje je za njega da vise nikada ne prica sa mnom...
I on kao ne razume kako ja mogu da ga toliko volim, a tako ga retko vidim, cak ga vise i ne trazim
Ja kazem rekao si da necemo vise, ti i ja, i ja sam otisla, tiho kako sam i dosla.
I prodje vreme....
I on opet prica kako mu je lepo u zivotu, sve mu ide, kako dobre ribe oko njega...i ja kazem drago mi je jer ja te volim...
I pita me kako kod mene, ja kazem kao i uvek zivim zivot. I pita me jesam li srecna, ja kazem naravno da sam srecna, uvek sam i bila
On kaze kako mu fali nesto u zivotu, ali inace zivot mi je skroz cool, ribe,lova , nikada ,bolje, i ja kazem da drago mi je jer ga volim
I prodje neko vreme...
;)
 
zasto se na svim "dubokim" temama najpre javljaju dechaci i pljuju onoga ko je otvorio dushu!
koliko ja znam,ovaj podforum se zove LjUBAV i sex,a ne samo SEX,SEX,SEX...
pa pustite nekoga da oseti neshto drugo sem extaze,nalozenosti i erotskih ostvarenja fantazija!
znam da smaram ali morala sam ovo da uradim!!!
 
recepcionerka:
zasto se na svim "dubokim" temama najpre javljaju dechaci i pljuju onoga ko je otvorio dushu!
koliko ja znam,ovaj podforum se zove LjUBAV i sex,a ne samo SEX,SEX,SEX...
pa pustite nekoga da oseti neshto drugo sem extaze,nalozenosti i erotskih ostvarenja fantazija!
znam da smaram ali morala sam ovo da uradim!!!
može i ljubav,u redu.....................
ali meni je najglavnije JEB*NJE šta ćeš...
 
recepcionerka:
zasto se na svim "dubokim" temama najpre javljaju dechaci i pljuju onoga ko je otvorio dushu!
koliko ja znam,ovaj podforum se zove LjUBAV i sex,a ne samo SEX,SEX,SEX...
pa pustite nekoga da oseti neshto drugo sem extaze,nalozenosti i erotskih ostvarenja fantazija!
znam da smaram ali morala sam ovo da uradim!!!
zato sto su isfrustriarani jer namaju sexa pa onda kao duvaju se oni znaju nesto o sexu....
 
recepcionerka:
zasto se na svim "dubokim" temama najpre javljaju dechaci i pljuju onoga ko je otvorio dushu!
koliko ja znam,ovaj podforum se zove LjUBAV i sex,a ne samo SEX,SEX,SEX...
pa pustite nekoga da oseti neshto drugo sem extaze,nalozenosti i erotskih ostvarenja fantazija!
znam da smaram ali morala sam ovo da uradim!!!
Ma qul...a tema je?
Razlog zbog kog je postavljachica podelila svoje misli sa nama?
Pisanje radi pisanja je prazno proseravanje.
 
Enfroz2891.:
Ma qul...a tema je?
Razlog zbog kog je postavljachica podelila svoje misli sa nama?
Pisanje radi pisanja je prazno proseravanje.
Hobi... :lol:
Vise pita sam vidjao ovakve teme... mada od razlicitih nikova... Mozda nekom zele da kazu da je nesto njihova teritorija za praznjenje energije, pa im je onda kao lakse... Mada ovakve teme cesto nisu u centru paznje...
 
It's a bravery to...:
I kazem ja njemu "volim te"..i ne trazim ti nista zauzvrat ali volim te, i hocu da znas. Ne stidim se svojih osecaja jer nema tu nista pogresno.
Ali ocigledno necemo biti zajedno jer ti mene ne volis, i to je u redu, ne moze bas svako da me voli.
Ti kazes da nije istina, nije istina jer niko normalan ne kaze "volim te" tek tako.
Ok nisam ni normalna, tim bolje za tebe sto nisi sa mnom, ne moras da se zamaras nenormalnom osobom. Ali nema veze cilj mi nije ni bio da ispadnem normalna vec iskrena.
Jos mi kazes nije normalno da volis nekoga toliko dugo koliko ja volim tebe, mozda i nije ...ali zasto ti onda uopste pricas sa mnom :confused:
Eto zakljucili smo da nisam normalna, i nemoj molim te da trosis vreme na mene, jer ja tebe volim i ne zelim da tacis svoje vreme s nekim ko nije normalan.
A ja njega pitam " a zasto se ti uopste vracas?" zasto ne nadjes nekoga normalnog da ga volis?
I onda mi jos kaze da ja imam mnogo problema koje treba da rezim. Ja kazem znam. I kazem mu da ne zelim da ga uznemiravam svojim problemima jer ga volim i bolje je za njega da vise nikada ne prica sa mnom...
I on kao ne razume kako ja mogu da ga toliko volim, a tako ga retko ga vidim, cak ga vise i ne trazim
Ja kazem rekao si da necemo vise, ti i ja, i ja sam otisla, tiho kako sam i dosla.
I prodje vreme....
I on opet prica kako mu je lepo u zivotu, sve mu ide, kako dobre ribe oko njega...i ja kazem drago mi je jer ja te volim...
I pita me kako kod mene, ja kazem kao i uvek zivim zivot. I pita me jesam li srecna, ja kazem naravno da sam srecna, uvek sam i bila
On kaze kako mu fali nesto u zivotu, ali inace zivot mi je skroz cool, ribe,lova , nikada ,bolje, i ja kazem da drago mi je jer ga volim
I prodje neko vreme...
;)

Hmm... zanimljivo, iskreno
 
topmodelsica:
Ocekivala sam neku poentu, a bas je lepo pocela prica.
Nema poente,...
A sto se tice ovih sto se tako bune zbog teme: ajde malo razmisite o sebi i svom zivotu, osecajima, ja znam da vecina vas smatra da imate neki zivot koji je daleko od kliseja-ali nije istina, koliko god se trudili da budete drugaciji, jedinstveni....svi smo mi zastrasujuce slicni, razlika izmedju vas i mene, je priznajem...
Ali verujem da ovi sto se toliko zgrazavaju na temu su neki klinci, jer zrela iskusna osoba tesko moze da kaze da niaka nije prozivel "spanske sapunice" scenario....
Druga stvar je ja uopste nisam postavila pitanje, znaci ne morate da odgovarate,organizujte se pa zakljucajte temu ;)
Posmatram vas sa interesovanjem, i uzivanjem :)
 

Back
Top