knjazevac

cuo sam da je knjazevac super za kratkotrajni odmor, leti bazen zimi stara planina a devojcice lako padaju na prolaznike rece mi jedan drug koji je kratko bio tamo u nekom motelu "Vila Katarina", ako je to tacno sigorno je i nova godina zanimljiva kod vas, Sta ima na tu temu Davore u tvom gradu, kakve su cene za docek i kakve su organizacije. pozz
 
micko.micko:
cuo sam da je knjazevac super za kratkotrajni odmor, leti bazen zimi stara planina a devojcice lako padaju na prolaznike rece mi jedan drug koji je kratko bio tamo u nekom motelu "Vila Katarina", ako je to tacno sigorno je i nova godina zanimljiva kod vas, Sta ima na tu temu Davore u tvom gradu, kakve su cene za docek i kakve su organizacije. pozz
ma u knjazevcu je super kao sto si reko za kratak odmor ali da zivis je uzas . pa sto se tice nove godine cene su oko 2000.00 din ali nije nesto bog zna sta bolje je u zajcaru a dolazi i brena. ;)
 
E ljudi kakav je taj Knjazevac?Nisam bio nikad,samo prolazio letos vozom kada sam ishao iz Nisha na gitarijadu u Zajecar....Ajde postujte malo i postavite neke slike,cisto ako me put nekad navede tamo da znam vredi li svracati :)
 
I ja sam nesto cuo, da cela ta knjazevacka oblast ima svezinu ne samo u devojkama
nego i prirodnim lepotama pa ako ima neko iz knjazevackog okruga neka nam opise,
te lepote u recima i slikama.
Unapred zahvalan
LUNE
 
Nije namerno..... Knjazevac je veoma lep grad(nesto manje od 20000 stanovnika), arhitektonski veoma lepo uradjen. Imamo dosta kulturnih manifestacija, nocni zivot i nije bas nesto ali vam nikako ne preporucujem da zivite ovde...
 
Oh po drugi put kucam ovu poruku. Knjazevac je tuzan mali gradic, ljudi u njemu su jako tuzni i smoreni koliko sam mogla da primetim za 6 godina koliko sam ga posecivala. Kao da je odsecen od sveta. Valjda ce jednom nesto da se desi.... Mestani imaju Bugarski naglasak koji mi se ni malo nesvidja.
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 
nekada davno su ga zvali gurgusovac,inace extra varisica!Ja sam tamo odrasla i idem svakog leta i jako je fin a l sto kazu samo leti jer zimi je tada sve dosadno...i nemaju neke mimke i bas mi je zao hihihi...!
 
ma ima extra momaka veruj mi..samo njih neces naci na ulici oni sa drze svojih krugova i slabo se krecu..malo ih je al su odabrani,,odrastao sam u knjazevcu,znam iz iskustva,,da je smor za neke stvari to stoji,ali isto tako ima jako vrednih stvari i ljudi..cudan je grad knj..spolja naizgled mrtav ali ima svoja zarista unutar....ja sam nekakav muzicar,i mogu vam reci da poznajem par bas bas jakih muzicara za koje jednostavno niko ne zna,i ciji se kvaliteti mogu meriti,zvucace glupo ali na svetskom nivou,,ja sam eto imao srecu pa ih upoznao...i zanimljivo je to sto oni nemaju nikakvu zelju da neko cuje za njih,da to cuje sira masa ljudi,kao da se namerno skrivaju,opet kazem uski kruzici saradnika i vozi...
 
Ma to ti verujem artensione,ne sumnjam al ono sto videh je lose hihi,ma zezam se!Ma volim knjazevac ma kakav da je,ima prelepu prirodu,volim posebno tu reku sto ima...opusta samo kad pored nje prodjes!Haha ja se raspricala kao da sam ja postavila ovu temu...sta cu kad ga obozavam i jedva cekam vasar pa da idem ...
 

Back
Top