Total War - Medieval2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Potrazi je u tim BG prodavnicama originala :P

key.jpg
 
Imam ja, ali je gusar, nije moja, i sranje je , bar za sad
Zauzima 9 GB, verovali ili ne , a sadrzajno je kao Rome :Total War , ne razumem!
Takodje, kao da su je pravili ,ne znam, ustase i siptari, Srba i Srbije nema nigde, ali je zato tu Zagreb district sve do Morave, a iamju i jedinice Croat Axeman i Stradiots (Albanska konjica) i Bosnian Archers, strasno!
Ostaje jedino nada u tih 9GB da kriju jos nesto!
 
pa brate u srednjem vijeku to ti je bila turska sve.... Doduse ne bi trebalo ni hrvatske da bude to je sve bila austrougarska ili neko slicno carstvo, cus to je cista glupost, bice da je zbog toga sto su hrvosi lobirali kod ovih... Jel ima CrneGore, ili Duklje ili sta god?
 
1)Hrvati su zaista imali kraljevinu pre nas, negde oko 1080. god. , kraljevi Zvonimir i Tomislav, ona je obuhvatala i danasnju Bosnu, to je istina!
2) Srednji vek pocinje mnogo pre dolaska Turaka u Evropu, to je vec kasni srednji vek!
3) I ovi siptarski konjanici su zaista postojali u Venecijanskoj vojsci!
4) em bi trebalo da postoje Srbi, em se nigde ni ne pominju
5) Postoje na zapadnom Balkanu samo Zagreb i Ragusa(Dubrovnik), a da i Durazzo(Drach)
 
Mapa je potpuno ista, samo postoje naprimer likovi novi, trgovci, svestenici, kardinali!
Diplomatija je potpuno ista ostala, i sa prilicno niskim iq-om!
A da postoji podela nova na zamkove, i gradove, dobro su se setili! U zamcima se pravi vojska, a u gradovima novac za vojsku!
 
Kazete da je diplomatija i mapa ista??? Sada mi je tako drago sto nisam skinuo igru.Svakako ne volim glupavi srednji vek.Dodushe, nadam se da ce ovo djubre ispraviti u RTW 2, jer je nastavak Rima vishe nego ochigledan :)
osim toga, vec sam bio po forumima i mnoga ekipa se zagovarala za nashe jedinice itd.Medjutim glupi Britosi su rekli da Srbija nije bila nikakva prekretnica u srednjem veku :D
(Ne)infromisanost, je njihov problem. :D
 
Pa isto je glupa diplomatija! Npr. :
Igram sa Veneciom i napadam Milanese, koji kako im ja osvojim teritoriju oni osvoje novu od Francuza, jurim ih po celoj Evropi! Ja odem da se dogovorim za zajednicki napad sa Francuzima, mojim saveznicima, u isto vreme napad, oni mi kazu kako im ne odgovara, a imaju armije, ali se ne bore, imbecilno! I dalje bi voleo da mi neko kaze gde je otislo 9 GB, a Rome je imao oko 3 GB, jel tako? Sa toliko GB ja sam ocekivao da ce igrica da bude pametnija od mene! :)
 
Sta se bre svi primate na srbiju ko baba na krastavac?!?
To je samo igrica, a i da postoje sta bi vi imali od toga??
Igrica bi trebalo da je dobra (najbolja u total war serialu), ne razumem sta ste ocekivali,...
Da su ga mnogo vise nabili, retko ko bi ga od nas uopste igrao (kao gothica 3),..
A ako se vec nekome toliko ne svidja moze mi je slobodno poslati postom, posto je jos uvek nisam nabavio!
Ali ozbiljno!!!
 
minimum : 1800 Mhz Intel, 512 mb , 9GB, 128mb graficka ATi Radeon 9600 !
E sad uporedi je sa zahtevima za Rome i reci da nije zahtevna!
Takodje, ja imam masinu i bolju od ove minimalne i imam najnovije drivere i opet ne mogu da igram opsade!Sranje!
U bitkama je bolje samo to sto u okviru jedne jedinice nisu svi potpuno isti vec su ubacili da se kombinuju vojnici tj. da se 1 vojnik sastoji od kombinacije od 3 slema, 3 stita, i 3 trupa! I da, ima trave na mapama i cveca! :)
Igra je napravljena potpuno istorijski, takav je koncept, a sad ces da mi kazes da je bilo albanaca , a nije bilo Srba! Samo sam aludirao na to da to nije slucajnost sto nas nema a svih ostalih vecih gradova ima! Mislim bosanski strelci, albanska konjica, hrvatski sekirasi, previse je da bi bilo slucajnost, a sumnjam da neko moze objektivno da misli da je kroz srednji vek bila vaznija Albanija koja nije ni postojala, ili Hrvatska( mada su imali svoju drzavu nekih 100 god. i to pre nas)! Samo sam to rekao, kao da smo se mi naselili ovde u 19. veku, tako ispada!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top