Da li vam je dosao trenutak kada se mnogo napalite?

malo kompleksno al cu pokusati.prvo dolazi bubnjanje u glavi kada znate da cete osobu sresti ili cuti,onda dolazi lupanje srca kao da ste trcali kilometre,uz to se penje temparatura i usputna reakcija crvenilo u licu.kod muskaraca dolazi jos nesta ali ne moze da stane u ove redove :oops: no ovo je toliko plasticno opisano ali nije ovako ruzno ni priblizno kad osetis.
 
Mnogo mi je nekako intimno da bih pisala kako se tacno osecam i sta ustvari tacno osecam u pojedinim delovima tela ali mogu reci da je osecaj vrhunski, veoma lep i intenzivan, krv cini mi se pocinje da kljuca i srce radi 100 na sat. Koza postaje drasticno osetljivija, otvaraju se sva cula i jednostavno svaki milimetar koze zudi za dodirom i jos mnogo mnogo toga se desava.....
 
kriger:
malo kompleksno al cu pokusati.prvo dolazi bubnjanje u glavi kada znate da cete osobu sresti ili cuti,onda dolazi lupanje srca kao da ste trcali kilometre,uz to se penje temparatura i usputna reakcija crvenilo u licu.kod muskaraca dolazi jos nesta ali ne moze da stane u ove redove :oops: no ovo je toliko plasticno opisano ali nije ovako ruzno ni priblizno kad osetis.

aha pa onda znam valjda shta jee a jel se to vama stalno deshava
 

Back
Top