Kako se slazete sa bratom ili sestrom?

mince

Početnik
Poruka
42
Pa,kako?Imam bracu,jedan je 4 god stariji a drugi mi je blizanac.Super se slazemo!Nikad se ne svadjamo,lako se oko svega dogovorimo,sto nije slucaj kod mojih drugarica.One se odmah posvadjaju,a u najgorim slucajevima potuku sa mladjim bratom/sestrom.Ja uzivam da budem sa bracom.Kako se vi slazete sa bratom ili sestrom?????
 
mawi bata od 19 godina, bilo bi nam super da... khm... vi svi ovde sa podforuma tinejdzheri mozhete da zamislite kako mu je. e ... bash tako kako se vi osecjate pored mene. :mrgreen:

imam i mawu powusestwu od jednu i po godinu.
nju bash ne vidim pa ono... odnos je... pa ono... i to je... uhm... svrsheno.
 
Jadan tvoj brat...:cry:
Al dobro,nisi ti losh..toliko!:mrgreen:


E sad,ja imam polusestru(mada je smatram za pravu sestru) stariju 13 godina-znaci ona se skoro chitav moj zivot super brinula o meni(do svoje udaje,a i jos uvijek),super se slazemo,ono..ona je prosla sve sto ja sad prolazim,pa me savjetuje..mada,nekad ta razlika u godinama chini da se pokachimo oko nechega.Jako sam joj zahvalna sto se brinula o meni,pa joj sada vracam to brinuci se o njenim bebama....Suzi,volim te!!!
 
Imam dve sestre jedna 3 a druga 10god mladja... S ovom prvom je bio rat cak do pre nekoliko godina... znaci dve ruzne reci treca je vec pesnica :lol:, a s ovom drugom ne mogu da se svadjam posto je ipak mnoooogooo mladja pa se ne vredi svadjati s takvim deristem kad i nemamo oko cega da se svadjamo :D

Inace sad smo super doduse njih dve umeju ponekad da zakrve ali to je uglavnom prolazno :D
 

Back
Top