Ako jeste......Zasto?

Emily_Bg

Aktivan član
Poruka
1.774
Posto je bilo pitanje zasto smo se udale,odlican nacin da se malo preispitamo........ja sam bas posle dosta razmisljala o toj temi,zasto sam se udala da li bih se opet udala,itd.
sada pitanje za sve nas ''raspustenice''
Zasto ste se razvele?
da li ste se nekad pokajale zbog toga?
Ne morate navoditi konkretne razloge,ako ne zelite dovoljno je da kazete nesto o svojim osecanjima,o tome koliko vas je razvod promenio kao osobu,kakvi ste bili pre kakvi ste sad.
 
Emily_Bg:
Posto je bilo pitanje zasto smo se udale,odlican nacin da se malo preispitamo........ja sam bas posle dosta razmisljala o toj temi,zasto sam se udala da li bih se opet udala,itd.
sada pitanje za sve nas ''raspustenice''
Zasto ste se razvele?
da li ste se nekad pokajale zbog toga?
Ne morate navoditi konkretne razloge,ako ne zelite dovoljno je da kazete nesto o svojim osecanjima,o tome koliko vas je razvod promenio kao osobu,kakvi ste bili pre kakvi ste sad.

Zato sto su imale :

1 - dobar razlog,
2 - mOOda to do so.

Redosled je bitan...
 
my ex i ja smo zajedno pokrenuli privatan posao.radni dan nam je trajao dvadesetak sati.a onda u kuci umesto relax-a ..nastavak posla..planiranje sutrasnjeg dana, poslovna tenzija...dvanaest godina bez G.O.
kada sam shvatila da smo izgubljeni kao bracni par?
kada sam na odmor otisla sa cerkom.

bez njega.

bilo mi je mnogo lepo.

tu je bio kraj mog bracnog zivota.
u poslu smo i dalje zajedno.
da li bih se ponovo udala?
hvala NE.
 
dive:
my ex i ja smo zajedno pokrenuli privatan posao.radni dan nam je trajao dvadesetak sati.a onda u kuci umesto relax-a ..nastavak posla..planiranje sutrasnjeg dana, poslovna tenzija...dvanaest godina bez G.O.
kada sam shvatila da smo izgubljeni kao bracni par?
kada sam na odmor otisla sa cerkom.

bez njega.

bilo mi je mnogo lepo.

tu je bio kraj mog bracnog zivota.
u poslu smo i dalje zajedno.
da li bih se ponovo udala?
hvala NE.
Jeeebesh mi mater, ako ja ovde razumem neki razlog.
 
Sta ti nije jasno a sto ja tako nepametna mogu da ti objasnim ?

Nije ti jasno da muskarci masovno posao donose kuci, dave i smaraju svojim poslovnim problemima. Da ne pitaju ni kako si , ni sta radis , ni jel ti treba nesto, nego sa vrata krenu npr : "Sto sam imao tezak dan..." Nedaj Boze da mi (zene) imamo neki problem na poslu ne bi nas slusali ni za lek. Jerbo odkud zeni pravo na problem...Ubijete svaku ljubav i romansu , sve ono za sto se na pocetku veze prodajete - nestane sa kilo pojedene soli pod istim krovom, umesto lepe ljubavi postane ruzna zajednica i sve sto sa njom stize.

Pa kad se zena otrezni i ostavi muskarca koji je gusi ili sputava u svakom pogledu , onda se on kao pitate sta je problem.

Ili uopste ne vidi sta je problem , pa se kao ti malopre pita sta je razlog...
 
@Šizla

Svi su muskarci isti, rekose zene i nastavise da biraju.


Taj fazon, a? E, jado, nikad ti neces naci sebi muzjaka s takvim stavom.
Ona je u tekstu napisala da je sa svojim bivsim muzem radila privatni posao zbog koga oboje nisu dizali glavu 12 godina... a ti pricas price o muskarcima koji dolaze s posla kenyaju kako im je bilo tesko i ne dozvoljavaju zeni da se pozali. Ko bre ovde lud zbunjenog?
Dalje, moje nerazumevanje se odnosi na situaciju posle tog godisnjeg odmora, gde je ona bila sama sa cerkom. Rade i dalje zajedno!? A nisu u braku. Sve je isto samo braka nema. Sve rade isto samo ne spavaju u istom krevetu!?
Poenta: Kakve veze prica oko posla ima sa brakom kad je posao opstao, a brak nije? Reko bih da neko ovde laze sam sebe.

Sve u svemu mojne meni te price oko bezosecajnih i samozivih muskaraca.
 
hanibal77:
ma jok cini ti se
ja sam koketna pre za vreme a bicu i posle braka:mrgreen:

Posle razvoda postanu glasnije, neobuzdanije, slobodnije, otvorenije i sve vrlo suprotno od ljubavi, emocija isticu, na primer isticu provod, zaradjivanje, i nije im vazno da budu fine i slatke nego suprotno, vazno im je da izgledaju kao muskarace sa previse sminke, bez finoce.
 
Kad_LupimLupim:
@Šizla

Svi su muskarci isti, rekose zene i nastavise da biraju.


Taj fazon, a? E, jado, nikad ti neces naci sebi muzjaka s takvim stavom.
Ona je u tekstu napisala da je sa svojim bivsim muzem radila privatni posao zbog koga oboje nisu dizali glavu 12 godina... a ti pricas price o muskarcima koji dolaze s posla kenyaju kako im je bilo tesko i ne dozvoljavaju zeni da se pozali. Ko bre ovde lud zbunjenog?
Dalje, moje nerazumevanje se odnosi na situaciju posle tog godisnjeg odmora, gde je ona bila sama sa cerkom. Rade i dalje zajedno!? A nisu u braku. Sve je isto samo braka nema. Sve rade isto samo ne spavaju u istom krevetu!?
Poenta: Kakve veze prica oko posla ima sa brakom kad je posao opstao, a brak nije? Reko bih da neko ovde laze sam sebe.

Sve u svemu mojne meni te price oko bezosecajnih i samozivih muskaraca.

Sad ja da se pohvalim - nadjoh ja muskarca sa mojim stavom...Manje balkanca vise muskarca...
 

Back
Top