RODBINSKE VEZE 2

pa ni ovaj decko meni nije blizak rod. To je od moje mame brat od strica - znaci meni dodje neki dalji ujak. inace je stariji od mene prilicno (ima 34 godine, a ja 17)i zivi u Kanadi. Zadnji put sam ga videla pre godinu i po i mislila sam da cu vremenom da ga zaboravim i da je to samo neki moj trip, ali evo...... nit se vidjamo, nit se cujemo, samo se dopisujemo preko neta, a ja i dalje mislim na njega.
 
vick:
pa ni ovaj decko meni nije blizak rod. To je od moje mame brat od strica - znaci meni dodje neki dalji ujak. inace je stariji od mene prilicno (ima 34 godine, a ja 17)i zivi u Kanadi. Zadnji put sam ga videla pre godinu i po i mislila sam da cu vremenom da ga zaboravim i da je to samo neki moj trip, ali evo...... nit se vidjamo, nit se cujemo, samo se dopisujemo preko neta, a ja i dalje mislim na njega.
Znas...i ja imam 17 godina,pa bi tu moglo svasta da bude...istina ne zivim u Kanadi,ali ti nisam rodjak,tim bolje jer je veza sa rodjakom,pa cak i daljim deluje stvarno "bolesno :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ".
 
jagodica:
po nekom pravilu (zakonu??) mogu veze od nekog kolena (7, 9) pa ti vidi

Po zakonu i medicinskom pravilu, moze se sklopiti brak s osobom od 4 (cetvrtog) kolena pa na dalje.
Ali za bolji, lepsi i zdraviji porod je najbolje ako partner nema nikakve rodbinske veze s buducom bracnom saputnicom.
Najbolji je porod ako je sklopljen izmedju dve rase (na primer Crnac i Belkinja ili obrnuto ili ili ili...).
 

Back
Top