Djindjic i Legija slavili zajedno rodjendane

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eraserhead:
Čedo opet si se najeo gibanice pa ti mast udarila u glavu.

Biće transkript te emisije pa nam ostavi taj deo, ali to nećeš uraditi jer tog dela nije ni bilo, ali je bilo onoga gde mafija likvidira zvaničnike Srbije da bi radikali došli na vlast.

Koji ce mi transkript gledao sam juce Poligraf i znam sta sam cuo. Inace ovo je Covic izjavio u toku napada novinara da se on druzio sa Legijom i isao zajedno sa njim na jug Srbije NAKON sto je Legija penzionisan.
 
To ti informacija sa nekog od ovih sajtova :)
install_and_build_1.30.0.vc6_01.png
 
Hehe al za sve je kriv nevaspitani i bezobrazni novinar B92. On nonstop pritiska Covica u fazonu islednika da "prizna" i ovaj na kraju kaze "Pa sta vam je covece, pa i Zoran Djindjic se vidjao sa Legijom - slavili su zajedno rodjendane!" . Obratite paznju na rec rodjendane. Znaci vise puta :D

Zato je DS politicko krilo srpske mafije
 
Chedo Kokardic:
To je informacija iz usta Nebojse Covica bivseg podpredsednika vlade Zorana Djindjica
Sto se pravdash, nisi to cuo samo ti, ja sam danas cula od prijatelja koji su gledali emisiju, da su culi iz usta Coviva da su Legija i Djindjic slavili rodjendane zajedno.
Svashta, pa sad biva da nije rekao :confused:
Kad im nesto ne odgovara, onda toga nije ni bilo, e, otislo je u etar, a tezinu imaju reci bivseg potpredsednika Djinjdiceve Vlade, jer svakako da je na toj funkciji bio mnogo vise upucen od obicnih gradjana.
 
Chedo Kokardic:
Hehe al za sve je kriv nevaspitani i bezobrazni novinar B92. On nonstop pritiska Covica u fazonu islednika da "prizna" i ovaj na kraju kaze "Pa sta vam je covece, pa i Zoran Djindjic se vidjao sa Legijom - slavili su zajedno rodjendane!" . Obratite paznju na rec rodjendane. Znaci vise puta :D

Zato je DS politicko krilo srpske mafije

Ахахахаааааа... немој више Кокардићу, видиш да им лаганица удара бела пена на уста...:razz::razz::razz: боли истина, па је затрпавају к'о мачка *****..........
 
stvarno cu da verujem majmunu covicu,on je bas posten-ma prosto divan covek...kreten poremeceni...********* od rodjenja...stekara...nema gde se nije zavukao,samo pare da otme...njemu da verujem?napao b92...izdajnicka televizija...haha...bolesnik...ne svidja mu se sto mu se takva pitanja postavljaju...sad se videlo ko je on u stvari...lepo je velja za njega rekao.. :twisted: .
 
Chedo Kokardic:
Juce je Nebojsa Covic dok ga je onaj novinar napadao izneo jedan veoma interesantan podatak. Podatak da su se Djindjic i Legija druzili i da je cak Legija slavio rodjendane sa Djindjicem zajedno.

Ovo je najbolji dokaz da je od 2000te do 2003ce DS bio politicko krilo srpske mafije

Па још је Беба Поповић причао како је Легија ишао на свечане вечере код Ђинђића. Чуди ме како се на то не позива онај што га је ставио у аватар :roll:
 
Chedo Kokardic:
Juce je Nebojsa Covic dok ga je onaj novinar napadao izneo jedan veoma interesantan podatak. Podatak da su se Djindjic i Legija druzili i da je cak Legija slavio rodjendane sa Djindjicem zajedno.

Ovo je najbolji dokaz da je od 2000te do 2003ce DS bio politicko krilo srpske mafije

A to je dokaz samo zato sto je to Covic izjavio?
Covece?!?!?!?!

Izjavljujem javno da sam se sinoc kresao sa Claudiom Rossi. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top