klavijaturisti

Ne lupetajte kad vas molim, idem u srednju muzicku, i to za note je cista glupost, nesto najgluplje sto sam cula u zadnjih 10 godina! Svirati klavir je umetnost, i pre svega moras biti talentovan, i vrlo strpljiv, jer je potrebno mnogo vreme da odsviras ono sto si zeleo od pocetka. Ja sam pocela da sviram klavir od svoje 6.godine! To je nesto najlepse sto mi se desilo u zivotu!
 
ne dirajte mi u sujetu imam i ja diplomu + za chembalo (ha ha). nego me zanimaju klavijature cisto da se pohvalim kao. imala bih jos nesto da pitam ali nisam jos sigurna shta. iz kojih ste sve skola?
 
slytherin_rules:
Ne lupetajte kad vas molim, idem u srednju muzicku, i to za note je cista glupost, nesto najgluplje sto sam cula u zadnjih 10 godina! Svirati klavir je umetnost, i pre svega moras biti talentovan, i vrlo strpljiv, jer je potrebno mnogo vreme da odsviras ono sto si zeleo od pocetka. Ja sam pocela da sviram klavir od svoje 6.godine! To je nesto najlepse sto mi se desilo u zivotu!
izvini...naravno, ne tvrdim da je klavit nesto banalno...i ja obozavam da ga sviram...samo, dobro svirati klavir jeste umestnost, ali samo nauciti da ga sviras zaista i nije nesto...npr violinu ne mozes da NAUCIS da sviras bez iole talenta..a klavir mozes, cak i osrednje iako si anti-sluhista
 
Mom bendu je potreban klavijaturista, zavrsili smo album u saradnji sa Nevernim bebama. U toku snimanja smo ostali bez coveka. Radimo obrade u klubskom fazonu (moderan pop, rock), album je u mainstream rock fazonu.
Zainteresovani neka se jave na 062/ 308-064
 

Back
Top