Obavezno procitati!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sasha85

Domaćin
Poruka
4.895
Nemoj te,molim vas,da otvarate vise iste teme... Kao prvo...
Drugo,ovo je forum,a ne chat,ako zelite da upoznate nekoga ili da se dopisujete idi te na pricaonicu krstarice ili postavi te temu u ONA TRAZI NJEGA,ON TRAZI NJU...
I teme koje nemaju veze sa tinejdzerima...
Od sada... Necu te teme vise lockovati,nego cu ih odmah brisati...
Pozdrav!
 
zasto si obrisala -SAMO ZA METALCE?? JA volim tu muziku i imala sam zelju da pricam sa ljudima koji me razumeju a to shto onaj BLEACK nevoli tu muziku a samim tim ni mene nisam kriva- i molim te mi odgovori
 
Zato sto toj temi ovde nije mesto... A da je prebacim u muziku,tamo ih ima dosta i veci je haos nego ovde...
A ta tema nema nikakve veze sa metalom,nego sa LP... Vec 2 puta si probala da otvoris takvu temu...
 
Sasha85:
Nemoj te,molim vas,da otvarate vise iste teme... Kao prvo...
Drugo,ovo je forum,a ne chat,ako zelite da upoznate nekoga ili da se dopisujete idi te na pricaonicu krstarice ili postavi te temu u ONA TRAZI NJEGA,ON TRAZI NJU...
I teme koje nemaju veze sa tinejdzerima...
Od sada... Necu te teme vise lockovati,nego cu ih odmah brisati...
Pozdrav!
Pa je sam mislila da teme brise Jah_girl.Jesi i ti urednik?
 
SASHA, ti si srce,ti si dusha,ti si ljubav mog zivota!!!!!!!!!!!!!!!!!! odradila sam to i sad sam registrovana- valjda??????-u svakom sluchaju kad kliknem na svoj nick-nishta se ne pojavi-jel to zbog toga shto nisam prikacila sliku?
 
Roby-smayli-girl:
SASHA, ti si srce,ti si dusha,ti si ljubav mog zivota!!!!!!!!!!!!!!!!!! odradila sam to i sad sam registrovana- valjda??????-u svakom sluchaju kad kliknem na svoj nick-nishta se ne pojavi-jel to zbog toga shto nisam prikacila sliku?

:shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops:
Nema to nikakve veze...
Moras da se prijavis... Ubacis tu svoj nick i password...
 
Roby...:
ja ne znam!!!! napishem poruku potpishem se kao u registraciji i on mi kaze da je taj nick vec u upotrebi! prijavila sam se-zashto mi ne ide????

Joj,Roby,izvini,ali ja stvarno ne razumem sta si uradila...
Ako si se registrovala,posle registracije treba da se prijavis... Mozes da ukljucis automatsko prijavljivanje...
I umesto gosta pise tvoje registrovano ime... Ne znam u cemo je problem...
 
Sasha-uspela sam!!!!!!! Stvar je u tome shto sam se vishe puta registrovala na razne adrese svojih drugarica-a kad sam se prvi put registrovala na svoju adresu sa tachnom shifrom napokon sam postala chlan!!!!!!!!!
Hvala ti mnogo-i tebi i Mike girl- shto ste mi stalno pomagale!!
 
Roby-girl:
Sasha-uspela sam!!!!!!! Stvar je u tome shto sam se vishe puta registrovala na razne adrese svojih drugarica-a kad sam se prvi put registrovala na svoju adresu sa tachnom shifrom napokon sam postala chlan!!!!!!!!!
Hvala ti mnogo-i tebi i Mike girl- shto ste mi stalno pomagale!!

E,super... Bas mi je drago... :wink:
Welcome... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top