7600gs agp driver ?

TAMO LIJEPO PISE DA NIKO NECE ODGOVARATI ZA NASTALU STETU I DA TO RADITE NA VLASTITU ODGOVORNOST...
Svi ti modifikovani driveri se prave da graficka radi brze,tj jedna vrsta overkloka tako da sa vremenom se moze javit da karta pocne ne radit kako treba...
Stavio sam moj savjet i inace nisam od onih koji vole klokovat masinu,nego kupujem ono sto mi je potrebno...
 
Sa OMEGA Driverima ce karta raditi brze SAMO AKO TI NAMESTISH !
Inace koristim omega drivere za mog Ati X800 i veoma sam zadovoljan.Prestao sam da imam bug-ove (mada najnoviji omega mi pravio malo probleme), mashina radi brze i naravno imam bolji clock (zbog ovoga ih uzimam).
Inace za one koji ne clockuju karte, preporucujem ove drivere jer su mnogo bolji od zvanicnih i imaju mogucnosti podeshavanja milion malih parametara.
 
"Inace za one koji ne clockuju karte, preporucujem ove drivere jer su mnogo bolji od zvanicnih i imaju mogucnosti podeshavanja milion malih parametara."

Ok, sve stoji samo ovo"podeshavanja milion malih parametara" za obicnog korisnika puno ne znaci jer se u vecini slucajeva izgubi u tim podesavanjima i sjebe nesto kad tad i onda ajoj pomagajte ne radei mi ovo ili ono...
 
Pa, dobro.Ako ti tako kazes. Medjutim ja koristim omega drivere par godina i nikakvih problema nisam imao. GrafK je 9600pro i radi ko sat. Ne stuca ,ne prekid na def.podesavanjima.Bolje se pokazao od Katalist drivera (kod mene).
A o tome da ne snose odgovornost za nastalu stetu i bla bla bla sam citao u vecini programa.
 

Back
Top