"Ogroman" pristalica SRS-a pruzio podrsku Vojislavu Seselju

Nemojte tako bezocno lagati kada je jos na onom blasfemicnom skupu sa Smiljom&Branom ,Toma najavio da ce cetvrtak oko podne biti taj miting i sve televizije su prenele ,onda je juce na konferenciji za stampu u SRS u neki novi Vucic mislim da se vika Nemanja Sarovic takodje izvestavao o stanju Seselja i pozvao narodne mase da dodju danas u podne ispred skupstine i to su prenele sve stanice ukljucujuci i mrski B92. Sad se svi radikalcici kao prave naivni i ne znaju da je i bilo skupa trudeci se da zamaskiraju cinjenicu da njihovom clanstvu zvone jaja za vojvodu od Haga.
 
srbija do grcke:
samo ce izbori pokazati pravo raspolozenje biraca
Ne radi se ovde brale o izborima i glasacima vec o mitingu podrske radikala svom lideru koji strajkuje gladju skoro dve nedelje a na kome se skupilo jako malo ljudi manje od 2000 a i ti sto su bili kao da su ispali iz Boratovog filma o Kazahstanu , nema to veze sa izborima nece vojvoda izdrzati ovim tempom ni do svetog Nikole a kamoli do izbora .
 
Ni iz zemuna ih nije mnogo otishlo
d028.gif
......
 
al bundy:
Nemojte tako bezocno lagati kada je jos na onom blasfemicnom skupu sa Smiljom&Branom ,Toma najavio da ce cetvrtak oko podne biti taj miting i sve televizije su prenele ,onda je juce na konferenciji za stampu u SRS u neki novi Vucic mislim da se vika Nemanja Sarovic takodje izvestavao o stanju Seselja i pozvao narodne mase da dodju danas u podne ispred skupstine i to su prenele sve stanice ukljucujuci i mrski B92. Sad se svi radikalcici kao prave naivni i ne znaju da je i bilo skupa trudeci se da zamaskiraju cinjenicu da njihovom clanstvu zvone jaja za vojvodu od Haga.
Hehe....Dechko je smeshan ko bioskop.......Pitam se kolki mu je zadnji rachun za ''putnec troshkove ''etc.......Ko o chemu radikali o poshtenju :lol:
 
goxy:
Hehe....Dechko je smeshan ko bioskop.......Pitam se kolki mu je zadnji rachun za ''putnec troshkove ''etc.......Ko o chemu radikali o poshtenju :lol:
Па на некаквој "скали поштења" СРС је на врху далеко изнад свих других. После ње је била ДСС док се није напунила отпадника и јуловаца, а затим Човић.... па тек онда догледом можеш препознати ДС.... ЛДП.... Макар се то не свиђало долепоменутим! А не свиђа им се ОШИГЛЕДНО!
 
Jao, bre......gledao sam sinoc u vestima, onu tugaju od sake jada, koja kao satro trazi da puste debelog . Patetika, tuga , jad i chemer......

Siguran sam , da je tako velika partija mogla da izvede bar deset puta toliko clanova, da su to Toma Grob i Aca Silikon, zaista zeleli.......ali, osladilo se da budu kalifi , umesto kalifa......

Ne gotivim uopste debelog lunitika, ali , brate , ovi loozeri , propali grobari i peraci tanjira, su jos tri puta gori.........pa oni ne mogu da docekaju da debeli ode kod Manitua, ne bi li , na tom talasu naleteli i oni do malo vlasti........
 
Било како било можда је ово само увертира уосталом Срс се бацио на трибине по целој Србији
Емир Кустурица је јуће подржао Шешеља а инаће мој став је да се нећемо нагледати митинга ове зиме биће ово трибина партији по Србији.
 

Back
Top