DOMINACIJA ZENSKA (vezivanje ,bicevanje ,golicanje,svece}

  • Začetnik teme slobodan decko
  • Datum pokretanja
dugi777jezik:
blondi:
atomski mrav:
Samo elegantna perverzija dolazi u obzir... :)

slažem se :))))

Slatka Blondika, slazem se i ja - sa tobom, elegantno, sa latentnom prisilom, vise golicavo no silom, ali da se zna da si ti glavna, igra se po tvojim pravilima, a ugovorimo signal za otkaz ili prekid


signal... pozvoniš (samo trebaš imati dovoljno snage da se domogneš zvonca) kao US seals when they give up the traninG
 
blondi:
dugi777jezik:
blondi:
atomski mrav:
Samo elegantna perverzija dolazi u obzir... :)

slažem se :))))

Slatka Blondika, slazem se i ja - sa tobom, elegantno, sa latentnom prisilom, vise golicavo no silom, ali da se zna da si ti glavna, igra se po tvojim pravilima, a ugovorimo signal za otkaz ili prekid


signal... pozvoniš (samo trebaš imati dovoljno snage da se domogneš zvonca) kao US seals when they give up the traninG

Yeah, best one, just like that, Best Blondie Girl !
U prevodu, dok mi ne isposvrsavas (umesto broja:) koliko-ti-se-prohte-puta niz moje grlo i koje gde ti pozelis, cime ti pozelis i kako ti pozelis, dakle, kad me slasno rasturis i razbucas, nece ostati nista snage da se dohvati zvonce, vec ce mi samo preostati da tebi na milost i slast sisam tvoje prste, stopala, dojke, jezik, telo, vulvu... Najsladja Blondi !
 
blondi:
uobraziču se ako nastaviš ovolko da me hvališ a nisi me ni probao... šta češ onda praviti medijsku kampanju :P ???

medijska kampanja tebi nije potrebna, previse si savrsena u svojim sjajnim kvalitetima slobodne i emancipovane a inteligentne i atraktivne ribe - ubitacna kombinacija, nema protivotrova... mozemo li se sada naci na pricaonici, voleo bih da malo uzivo pricamo i bolje se upoznamo, sifra, uvek pod tobom, zadovoljni sobom... Zanosna Blondi ! I get to kiss it under your fit clith...!
 
blondi:
dugi777jezik:
blondi:
pa zar ti nemaš straha da se petljaš sa @ ???

a zasto bih, kad sam zavisnik od riblje corbe, macine trave i slatke piletine... cekam te na pricaonici, Blondika ! Kissssssssssss !!!

...nađi me tj uhvati kad gore švrljam... uspeh nije zagarantovan :P

Blondi, zasto te nema na pricaonici, a ako ima, pod kojim nick-om nastupas please !
 
Hmm, pala mi je na pamet jedna scena...
Djevojka sjedi na trosjedu, prekrstenih nogu, uspravna, sa strogim pogledom, ali ipak opustena...
U jednoj ruci casa sa picem, u drugoj cigareta...
Ispod njenih nogu lezi rob... Gol i svezan, s povezom preko ociju, i stipaljkama, po tijelu - grudima i medjunozju... Lanac prvo omotan oko "one stvari", pa zategnut preko tijela, sve do ruku, koje su podignute i prekrstene iza glave, i svezane lancem, koji je potom zakacen, za kvaku od prozora, na suprotnoj strani, iznad njegovih nogu... U ustima mu je lijevak u koji gospodarica otresa pepeo od cigarete, koji rob mora da guta... Ako se pobuni, sasijece ga ostar udarac bicem...
Hmm, da li je ovo preostra zenska dominacija...?:)
Zbilja, ima li ovdje muskaraca koji bi pristali na tako nesto...
 

Back
Top