Upomoc

vladimir_s

Zainteresovan član
Poruka
303
ljudi znam da sam fulio temu i sve to, ali ocajan sam... ima li ko spot za pesmu moj zivote dal si ziv? (ono sa decakom i devojcicom i mostom i leptirovima...)
posaljite mi na djoso_spic@yahoo.com ili napisite link...

hvala...

p.s.-probao sam na youtube-NEMA.
ima samo na www.vbox7.com ali se nemoze skinuti....

pomozite...i hvala na razumevanju
 
Mnogo su mi slatki motivi sa decakom i devojcicom na foto posterima za decje sobe, uramljeni su u tanke drvene ramove u bojama, a taj spot ako sam gledala, ne mogu da se setim kakav je, drzim ti palceve da ga nadjes, tako i ja ponekad za neku sitnicu do koje mi je stalo u stanju sam da prevrnem ceo svet dok ne nadjem ono sto trazim.
 
Hvala na razumevanju....
Ja ti nisam novi clan vec skoro 2 godine..... E sto si mi ti nesto lepsi, uspesniji, popularniji od indire....ccc POGLEDAJ SE JADE!!!!!!! Sta li mi to ti slusas??? Cristinu aguileru??' R.E.M.??? Rammstein?? Ha ha ha... Citava pesma ide " du hast du hast du hast...""" ili "rip the wings of a butterfly"??? Jade moj... Mislis da je indira nesto losija od britney? NIJE samo je rodjena u bivsoj jugi a britnej (valjda) u americi. I indira nije toliko lepa, ali daleko od toga da je ruzna. Ali pes** moj ti neznas sta je dobra muzika, a i balav si da bi znao, pa se ipak NE LJUTIM!!!
 
luckastalutkica:
Mnogo su mi slatki motivi sa decakom i devojcicom na foto posterima za decje sobe, uramljeni su u tanke drvene ramove u bojama, a taj spot ako sam gledala, ne mogu da se setim kakav je, drzim ti palceve da ga nadjes, tako i ja ponekad za neku sitnicu do koje mi je stalo u stanju sam da prevrnem ceo svet dok ne nadjem ono sto trazim.
e kad bi ti luckasta isto tako krenula u potragu za mozgom izgubila bi se....
 

Back
Top