Medjunarodni dobrotvorni bazar

g-din Jovic

Zainteresovan član
Poruka
121
IWC-Internatonal women*s club u nedelju 03.12.2006.god
organizuje medjunarodni dobrotvorni bazar na beogradskom sajmu hala 5.
Na 34 razlicita standa, zemlje sveta ce kroz svoje proizvode predstaviti svoju kulturu,obicaje i nacionalnu kuhinju.
Izlozba je prodajna i sav prihod ide u fond za pomoc Romskom obdanistu,izbeglickom kampu u Grockoj i sklonistu za zlostavljane zene i decu.
Ulaznice kostaju 200,00 din,deca do 12.god.ne placaju ulaz,a bazar ce biti otvoren od 10.30 do 16.00 casova.
Ukoliko niste planirali nista drugo da radite ,prosetajte do sajma jer i prihod od ulaznica ide u dobrotvorne svrhe s obzirom da se uprava sajma odrekla kompletnog honorara sto je za svaku pohvalu.Pozdrav svima.
 
pajamaca:
G 'oćeš da idemo zajedno?
ja se baš radujem.
takvi skupovi su uvek fenomenalni;)
ponesite i lovu...bude tamo svačega;)
Bih oma, ali sad sam kao lopta i to ona za pilates.Jos bih nekako i odskakutala, ali bi me onda moji pojeli sto idem u toliku masu i zatvoren prostor u 9. mesecu :? Pajce, idemo ti i ja na jednu
coffe.jpg
cim dodjem sebi! ;)
 
livija:
lepo, samo ako taj novac zaista od u te svrhe... zaista lepo.... : )


Da ,novac zaista ide u te svrhe.Predsenica ove organizacije je supruga svajcarskog ambasadora,a clanice su supruge diplomatskih sluzbenika raznih zemalja.
Na ovaj nacin one iskazuju zahvalnost zemlji u kojoj borave.
Ovakve organizacije postoje u svim zemljama sveta i clanice su iskljucivo zene ciji muzevi rade neki diplomatski posao u odredjenoj zemlji.Pozdrav...
 

Back
Top