KAKO BITI "KLOSHAR" ?!!

nisam mislila na prave klošare, koje je gore opisao jacques, nego na ljude za koje se kaže da su klošari zbog onoga što rade ili ne rade. Zato sam i stavila navodnike u naslovu.
evo, npr, ako ja priznam da ću članovima moje porodice za NG kupiti poklone verovatno ne skuplje od 500 din po svakom, da li sam ja onda "klošar" ili su oni koji me tako gledaju zbog toga snobovi? :mad:
ili to ipak jeste "klošarski", samo ja to ne kontam?!
i šta je još klošarski?
 
najmanje vazno je koliko ce taj poklon kostati.....dzabe je i da bude svakome po 10000 dinara ako to nema svoju funkciju i nije odabrano sa paznjom....tako da to nije klosarski...oni koji to tako gledaju jesu Snobovi ....
 
A sto ne biste zeleli da ispadnete klosar? To su samo imena, sigurno je da neces spavati na ulici i jesti iz kontejnera.Na primer kad bih nekome od opasnih momaka rekla "Kakav si kao klosar", on bi dobio nadimak KLOSAR, i to bi svima bilo zabavno.
 
jacques:
najmanje vazno je koliko ce taj poklon kostati.....dzabe je i da bude svakome po 10000 dinara ako to nema svoju funkciju i nije odabrano sa paznjom....tako da to nije klosarski...oni koji to tako gledaju jesu Snobovi ....
da, ali nažalost, sve više stvari se danas gleda prvo (ili isključivo) kroz dinar,tj euro :evil:
 
Kloshari izgledaju ovako :

image001-4-1.jpg
 
whitenicky:
Kloshari izgledaju ovako :

image001-4-1.jpg
aaaahahahhahahahahahahahaha, zaboga...

elem, meni je klosar samo neko ko je ...ko ne vodi racuna o sebi, higijeni,ko...ama, brate miNli, ko smrdi. ne podnosim ljude koji smrde. ali ja volim rec klosar i rado je koristim kad nekog nazivam odmila. tesko da bi mi klosar bio neko ko je idiot u dusi, to je vise smrad.
mada je i to dobra rec. ali zasigurno necu klosarem nazivati nekoga ko nema novca. osim ako ima novca da se okupa, a ipak, brate smrdi. ama gde ti ova tema pade na pamet, zivota ti??:lol:
 
Ja sam klošar pa nikom ništa...:? Ništa tu nije loše... Ako hoćeš da postaneš klošar, malo klošariš tu i tamo (preporučljivo, na ulici ;) ) blejiš, kad nemaš kinte grbaviš, upadneš u koju frku, ne budeš odličan u školi i eto, klošar si ;)
 

Back
Top