Da vas pitam...

Malo je takvih sportova, a dosta ljudi naziva razne sportove extremnim. Npr. Padobranstvo, (i ja sam padobranac, da ne bude zablude da mislim neshto loshe o tom sportu) ali ne smatram da je to imalo extreman sport, jer je shansa da ti se ne otvori padobran manja nego da te dok vozis bajs gradom udare kola... I upravo zbog toga se taj broj sportova suzava...
 
Paaaaa, jeste sve ste to u pravu sto kazete.... Ali po meni ekstremni sportovi su sportovi koji su puni adrenalina, takodje i opasni, rizicni... .. . - To sto ste napomenuli da padobranstvo i nije ekstreman sport, i uporedili da je veca sansa da vas udari auto dok vozite bicikl i nije bas tako... Voznaj biciklom do skole ili onako bezveze, ne spada ni u kakvu grupu sportova, a padobranstvo je bas to... Jer sam znas ako ne bude sve kako treba zavrsio si... Mislim ipak je to moje misljenje...
Inace sta vise obozavam rizike, i sve sto ide uz to... .. .
 
Tri reci. Brzina, vratolomije i rizik.

Doci do granice bilo koje od svojih sposobnosti, testirati snagu volje, za trenutak osetiti maksimum zivota...


A kriterijumi su razliciti... ima i ljudi koji i paintball nazivaju ekstremnim :?
 

Back
Top