ljubavni ujed

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
gledala ja pre nekog vremena seriju DADILJA gde dadilja savetuje cerku svog gazde kako da ga maskira. pa se setila mene kad mi kao klinki decko napravio i ja se ziva jela...:oops:
nosila sam tad samo rolke i salove oko vrata, bez obzira sto je bilo leto :lol::lol::lol:

kako ste vi skrivale te sljive sa vrata, i da li neko zna kako se to ispravno skriva sa sminkom..? :wink:
 
Ja kuco šljiva, pa mi izbacio neke teme na kulinarstvu o rakijama :shock:

E... aj' sad neko da mi objasni, meni neukom i neobrazovanom, posto vidim da je ovo bilo cesto postavljano pitanje i da ljudi massovno kukaju zbog tih tragova ugriza... dakle jel to stvarno neki blam, nesto kao ne valja po bontonu, smatra se nekulturom, ne znam ni ja sta? A u cemu je fora?
Mislim ne znam, ja bih spichio nekom sljivu u oko da mi prebaci nesto za to :roll:
 
malecka:
gledala ja pre nekog vremena seriju DADILJA gde dadilja savetuje cerku svog gazde kako da ga maskira. pa se setila mene kad mi kao klinki decko napravio i ja se ziva jela...:oops:
nosila sam tad samo rolke i salove oko vrata, bez obzira sto je bilo leto :lol::lol::lol:

kako ste vi skrivale te sljive sa vrata, i da li neko zna kako se to ispravno skriva sa sminkom..? :wink:

Prvo leda, pa pudera, pa hajlajter neki preko svega ;)
i nije loše da baciš akcenat namerno na neki dr.deo tela, da skreneš pažnju .
 


Vidi šta sam ti doneo, dušo
c015.gif
 

Back
Top