Tolerancija na Forumu

a sta da napisem kada tolerancije NEMA....ja sam vrlo razocarana. shvatam da ljudi imaju svoje emocije, i da ih neko iziritira svojim ponasanjem. ali mozemo li da biramo reci? prvo sam pomislila da su to mlade generacije, buntovnicke, koje nemaju bas neku samokontrolu. ali sam se uverila da nije tako. ima tu ozbiljnih ljudi, koji imaju svoju obitelj, decu...a koji se ponasaju totalno neprimereno svojim godima.
i razocarana sam sto sam shvatila, da se neke tenzije nikada nece smiriti...i da je nekim ljudima i dalje lako da vredjaju i omalovazavaju....i zbog tavkvih ljudi ce se i dalje voditi ratovi!
 
i razocarana sam sto ljudi koji kontrolisu forum, tu ubrajam i moderatore, ne obavljaju svoj posao kako treba, jer dozvoljavaju na temama turizma, da se vodi politika....i dozvoljavaju razno-razna vredjanja...a sto je najgore, dozvoljavaju da se siri mrznja kroz pisanu rec.
 
Hvala lyriza.
Znam da postavljena tema nije postavljena na odgovarajucem mestu, ali vise citajuci no ucestvujuci u desavanjima sa dela foruma nazvanog Turizam, shvatih da bi ovo moglo biti pravo mesto za postavljanje ovakve teme.
Iz ono malo pisanja sto si imala prilike da vidis, shvatas da sam tolerantna osoba, postujem svaciji stav, naravno, ukoliko se time ne krse neke zakonske norme. Zato mi je i zasmetalo sto upravo ovde, na mestu gde bi ljudi mogli i samo citajuci mnogo da nauce o drugim zemljama, gradovima..u stvari, ucimo o ljudima, a ne o onome sto nas u stvari zanima. Na zalost.
Uostalom... vidis i sama :)
 

Back
Top