Najbolji zanr

Koji vam je najbolji zanr?


  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
Kaaaaaaaaaako glupa tema.
I sto uopste pisete kad nemate sta da pisete?
Ne meri se kvalitet igre zanrom, pa da od toga zavisi i cena iste, vec za razlicite ukuse krajnjih korisnika.
a da ne pominjem to sto si ispustio mnoge bitne grane.
 
Кулиража:
Kaaaaaaaaaako glupa tema.
I sto uopste pisete kad nemate sta da pisete?
Ne meri se kvalitet igre zanrom, pa da od toga zavisi i cena iste, vec za razlicite ukuse krajnjih korisnika.
a da ne pominjem to sto si ispustio mnoge bitne grane.
pa igra mzoe biti extra ali ako se nekome ne svidja taj zanr ....ne svidja mu se...
 
dosta ljudi recimo obozava tomb raidera, i tvrdi da je to odlicna igra, dok je meni dosadna ubiboze...
isto tako ja uzivam u flight simulatoru, dok drugi ljudi ne vide sta ima zanimljivo u letenju civilnim avionom....
 
bufla:

ne znaš ?
eee, zamisli jedan veeliki, debeli, tvrdi, malo iskošeni, pravljen najčešće za desanku šakić ... Joistick. E pa njime se stimuliše... (želja za igrom, naravno)

a inače su mi favourite strategije i simulacije (pogotovo one gde moraš da proučavaš manual-e par sati pre igranja)
 
Pax Payne je pucacina u trecem licu i nije ista pucacina u prvom i trecem licu . Ja najvise volim real time strategije ,a za RPG/MMORPG nisam nesto siguran relativno sam nov igrac i mnogo se ne razumem video sam nekog klinca kako igra WOW izgledalo mi je mnogo komplikovano kako je vi uopste igrare .
 
Pa.....Definitivno su za mene simulacije,ali uporedno igram strategije.Zavisi kako kad i od zelje....WoW je recimo,za mene,totalno nerazumljiva igra.Ne kazem da je losa,naprotiv,ali dosta je komplikovana.Rise of Nations,civilization,Armies of Exigo itd su moji favoriti.....Zato su tipicne strategije za vijuge dusu dale! hehehe,salim se. :)
 
Serijski_Ubica:
ne znaš ?
eee, zamisli jedan veeliki, debeli, tvrdi, malo iskošeni, pravljen najčešće za desanku šakić ... Joistick. E pa njime se stimuliše... (želja za igrom, naravno)

a inače su mi favourite strategije i simulacije (pogotovo one gde moraš da proučavaš manual-e par sati pre igranja)
joj jedva cekam da ortak dobije adsl pa da probamo IL-2 preko neta :D
kad se setim kako je dobro u MP-u
 

Back
Top