zaljubila sam se u forumasa

slatka breskvica

Početnik
Poruka
6
Kao i obicno, s vremena na vreme udjem u forum, cisto da vidim sta se desava...a onda sam videla jednu temu koju je postavio jedan momak pre par dana...
tema je bila opsirna, ali sam uzivala i u potpunosti se unela...

Nisam znala da na nasim prostorima postoji takav muskarac...
'neznance', ukoliko procitas ovo znaj da ovih dana jedna devojka misli na tebe i prizeljkuje da nas sudbina spoji...
 
slatka breskvica:
Kao i obicno, s vremena na vreme udjem u forum, cisto da vidim sta se desava...a onda sam videla jednu temu koju je postavio jedan momak pre par dana...
tema je bila opsirna, ali sam uzivala i u potpunosti se unela...

Nisam znala da na nasim prostorima postoji takav muskarac...
'neznance', ukoliko procitas ovo znaj da ovih dana jedna devojka misli na tebe i prizeljkuje da nas sudbina spoji...


pa startuj ga sta cekas?..nece ti sigurno pasti sa neba...i good luck!... :D
 
slatka breskvica:
Kao i obicno, s vremena na vreme udjem u forum, cisto da vidim sta se desava...a onda sam videla jednu temu koju je postavio jedan momak pre par dana...
tema je bila opsirna, ali sam uzivala i u potpunosti se unela...

Nisam znala da na nasim prostorima postoji takav muskarac...
'neznance', ukoliko procitas ovo znaj da ovih dana jedna devojka misli na tebe i prizeljkuje da nas sudbina spoji...
Pfffffff... :mrgreen:
U zadnje vreme se pojavila samo jedna tema koja bila nesvakidasnje opsirna... ako si se ti primila na tog lika, smejacu se do kraja zivota :lol:
 
slatka breskvica:
Kao i obicno, s vremena na vreme udjem u forum, cisto da vidim sta se desava...a onda sam videla jednu temu koju je postavio jedan momak pre par dana...
tema je bila opsirna, ali sam uzivala i u potpunosti se unela...

Nisam znala da na nasim prostorima postoji takav muskarac...
'neznance', ukoliko procitas ovo znaj da ovih dana jedna devojka misli na tebe i prizeljkuje da nas sudbina spoji...


Evo jedva raspletoh muda od silne miline...
 
The Legolas:
Ali nikad mi nije bilo jasno zasto se vecina ljudi koji su ovde dugo, i imaju svoje neko da kazem (ja) imali tako, i imaju i dalje, negativno misljenje o ljudima koji tek dolaze. Chemu to, koja je poenta svega. Pa i vi ste jednom bili takvi.
ne radi se o ljudima, vec o temama koje pojednici postavljaju.. kad smo to bili kakvi?
postavljali teme da bi se nekom uvlachili u doope ili smo koristili druge metode..bash me zanimalo shta ce gomila pomahnitalih teenagera da misli..
 
Svi ovo ono, a nisam video skoro tri moderatora da se pojave na jednoj temi odjednom.
Svi smo pomalo zaintrigirani,
A sto da ne, pa to je lepo. Evo, i ja sam se zacopao u kevu jednog korisnika sa krste. :******* , moje luche, samo nam sin njen smeta, al ce ga gurnemo niz stepenice dushmana
(mashe joj)
 

Back
Top