Splinter Cell 3 Chaos Theory - Problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

miskopn

Početnik
Poruka
36
Ovu igru sam igrao pre par meseci. Instalirao sam je bez problema, igrao i presao celu. Isao sam po onom uputstvu u kome se softverski uklone cd room i ostalo. Sada sam ponovo hteo da igram ovu igru i isao opet po onom uputstvu i nista, ne mogu da startujem igru. Reinstalirao sam Windows i opet nista. Instalacija igre mi je ista ona od pre. Dosao sam do zakljucka da ovo uputstvo mozda nije tacno. Ima li neko i moze li, da mi posalje tacno uputstvo startovanja ove igre. I na kraju da li neko zna da li se u medjuvremenu pojavio crack za ovu igru kako bih izbegao celu ovu zezanciju.
 
85.gif


Pichkin dim
Resenje u dve faze

Faza I:
deinstaliraj igru
deinstaliraj winamp
instaliraj najnovije drajvere za monitor
udji u registar bazu i pobrisi sve kljuceve koji u sebi imaju reci " Splinter"," Cell","3","Chaos","Theory","Problem".

zatim Faza II:

uzmi 4 sake zemlje(najbolja je zemlja "uzeta" u "gluvo" doba noci...izmedju 02 i 04h
uspi zemlju u glineni (iskljucivo) sud pa pomesaj sa 4(mora tacno)dlake shutjmuraste macke
u to dodaj fino suseno levo mudo slepog misa
i pola zlice sitno seckanih noktiju dazdevnjaka
dok sve to mesas dodaj malo soli,secera i vegete...moze i origana(ne menja bitno sastav)
mesaj u smeru suprotnom kazaljke sata
bitan momenat:
dok mesas izgovori sledecu bajalicu:"Sto na kafu zoves mene kad nemas samlevene"
bajalicu ponavljas dok god ne primetis da je smesa pocela da poprima zadovoljavajucu gustinu i ravnomerni kolorni tonalitet
tako pripremljenu smesu spakuj u vrecu od choje ili somota...nemoj pamuk,ne prima...
ostavi da odstoji preko noci
preporucljivo je da soba ima prozor koji gleda na istok zarad duzeg dejstva smese
"severni","zapadni" i "juzni" prozor ne prenose dovoljno energije u smesu
sutradan,smesu izvadi iz vrece i ravnomerno je prospi po monitoru,kucistu,tastaturi,misu,stampacu
kroz rupu od woofera obavezno metni bar pola sake smese,on najbolje prima..
i sacuvaj bar saku smese za "ne daj boze" slucaj
posle toga instaliraj igru i videces,ziv ti ja ako lazem,ima igra da leti
ako krene da ti stuca za vreme igranja ili se sporo startuje onda imamo "ne daj boze" situlaciju
koja se desava jednom u sto slucaja
znaci da je stvar zabagrela diibiduz i da je potrebno uraditi sledece:
otvori kuciste
iskljuci ga iz struje!!!
ravnomerno rasporedi preostalu kolicinu smese na sve vidljive komponente
u praksi se pokazalo da smesa najbolje prianja na cooler na grafickoj i na cooler na procesoru
sve sto ti je preostalo da uradis posle ovoga je da ukljucis svoj ponovo rodjeni racunar,zavalis se u fotelju i uzivas u igranju...

88.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top