OBN MUSIC TALENTS

MadonnaGirl:
Ja sam gledala proslu sezonnu.Ovu nazalost ne mogu,jer se skoro izgubio OBN...........ali verujem da su oni prosli bili ubedljivo bolji...........pogotovo Bubi :smajlikojibalavi:
Pa Bubi... :lol: :lol: ...varas se ovi su bolji,mnogo bolje pevaju....prosle godine devojke i nisu bile nesto,ali ove godine ima jedna Doris,riba kakve nigde nema....mmmmmm... :lol: ;)
 
Doris je odvratna..Ne zna pjevati uopste..a ima iritantan glas i kad pricha.
Od svih njih jedino Kenan Machkovic zna pjevati...

A sto se tiche prethodnih OBNa,ja sam navijala za Kiceta,Adnana i Neshada.;)
 
sofffy:
Doris je odvratna..Ne zna pjevati uopste..a ima iritantan glas i kad pricha.
Od svih njih jedino Kenan Machkovic zna pjevati...

A sto se tiche prethodnih OBNa,ja sam navijala za Kiceta,Adnana i Neshada.;)
Pa nisam ni rekao da ona najbolje peva,vec da je najlepsa,a kad bolje pogledam i ne peva lose..ali ipak Kenan M. je najbolji,decko peva pesme bolje od njihovih orginalnih izvodjaca..sto se prosle god. tice i ja sam navijao za Nesada,stvarno je bio dobar.. ;)
 
@ Madonna girl
10277.134436.jpg

Evo ti BUBIJA!!
 
sofffy:
Bljaks.Odvratan mi je. Kad sam bila u njegovoj Bos.Krupi,proshao je kraj mene i nisam ga ni skuzila kako je minijaturan..:lol:

U njegovoj Krupi?? Slusaj ej ... Krupa je zakooonnn gradic...jeste mali za neke potrebe ... ali za ljetovanje i itak' je extra...drugo raja je supeeeerrr...jedva cekam opetttttttt tamooo...a sto se tice bubija nije ufuran ...Al ' npr meni nije bio najbolji prosle godine.... Al' normala momak hoda svojim gradom ... i et ... a demira je ispala i ja sam jos uvijek u soku...pa oni nisu normalni ...i zele mi neki profesionalac...nigdje veze ... sto ne izbace martinu , doris ili deu .... stvarno su kriza ... nego najbolje izbacuju ... ovaj show moras biti ku..va kakve nema da bi prolazio ... c c c ... kontala sam se prijaviti na iduci kad bude... al' sad definitive mijenjam misljenje. ... :mad: :wink:
 
koji bre zele profesionalac? vidis da on samo favorizuje mačkovića? ok, dečko extra peva, ali ima još njih, a on je u nekom svom svetu kad drugi pevaju. ne mogu da razumem čoveka koji se nijednom dosad u showu nije nasmejao, ako ne računamo onaj njegov kiseli osmeh kad ga hvale...
 
martinova mala:
koji bre zele profesionalac? vidis da on samo favorizuje mačkovića? ok, dečko extra peva, ali ima još njih, a on je u nekom svom svetu kad drugi pevaju. ne mogu da razumem čoveka koji se nijednom dosad u showu nije nasmejao, ako ne računamo onaj njegov kiseli osmeh kad ga hvale...
Ne slazem se da Zele favorizuje Mackovica,decko je najbolji i to jednostavno mora da se kaze....ali i ja mislim da nije neki profesionalac,jer mu se vec nekoliko puta desilo da dozvoli nekim kandidatima da pevaju pesme koje nikako nisu za njih....
A sto se Mackovica tice ja mislim da je decko bas veseo i da unosi pozitivnu energiju i da nije tacno da se ne smeje... ;) :-(
 

Back
Top