Cudan problem sa SATA Hard Diskom

HYBRID

Primećen član
Poruka
522
Ako neko moze da mi pomogne...
Imam dva hard diska SATA:
1.Samsung od 80 gb
2.Western Digital od 120 gb

Windows mi je na Samsungu.
Problem je sledeci:Nestaje mi konstantno prazan prostor
na samsung hardu,a nista ni ne brisem ni ne instaliram!
Samo od sebe se smanjuje prazan prostor i polako mi se popunjava hard!Ne znam sta je u pitanju.
Ako neko zna puno bi mi pomoglo kad bi mi rekli
u cemu bi mogao biti problem.
Hvala unapred...
 
HYBRID:
Problem je sledeci:Nestaje mi konstantno prazan prostor
na samsung hardu,a nista ni ne brisem ni ne instaliram!
Samo od sebe se smanjuje prazan prostor i polako mi se popunjava hard!Ne znam sta je u pitanju...
Ovako , neverujem da ti je hard disk oštećen , i da ti se stvaraju bad sectori na disku , jer tada bi bio slučaj da ti se smanjuje prostor na disku a ne popunjava sa podatcima. Sistem restore konstantno zauzima neki prostor ali ni on ne ide na veću površinu od 12% aktivne particije gde ti se nalazi windows. Windows uvek radi dumping podataka ali samo onda ako ti konstantno puca windows a to nije tvoj slučaj. Slažem se sa okram-om da je najverovatnije neki virus u pitanju . Pre svega uradi jedan scandisk za svaki slučaj . A pala mi je na pamet jedna suluda ideja da nemaš neki program koji konstantno pravi autobeckup na hardu. Pretpostavljam da bi mogao da proveriš gde ti se nalaze enormne količine podataka koje ne bi trebalo da su tamo?
 
Da budem jednostavniji...blejim za kompom...pogledam koliko imam slobodno na hardu
i vidim(na pr) 2gb slobodno...odslusam pesmu na winampu(napominjem:nisam online),
pogledam slobodan prostor na hardu ,kad ono 1,35gb...uradim refresh kad ono 900mb...
i tako dok ne dodje do 100 i kusur mb i onda tako kulira... Znaci kao da mi nesto jede
prostor na tom hardu(!)
________________________________________________________
Probao sam ovo sa system restore point i isti problem...
 
HYBRID:
Problem je u tome sto ja ne znam gde se nalaze ti podaci sto mi zauzimaju mesto na hardu...a cesto radim scan za virus...
Search ... kompletne particije, datum izmene današnji ili već kada ti se to desilo. I onda pogledaš šta u toj listi ne deluje logično da bar imaš odakle da greneš s lovom. Druga opcija je tražiš na osnovu veličine. Prilikom traženja obavezno uključi opcije: Search system folders, Search hidden files and folders i Search subfolders.
 

Back
Top