Аркан - заједнички именитељ!

Рабин:
DSS I JEDINSTVENA SRBIJA

Jedinstvena Srbija Dragana Markoviæa Palme biæe na listi DSS-a, toj stranci ne smeta što je Markoviæ velièao Željka Ražnatoviæa Arkana.

Ni Vojislav Koštunica ni njegova stranka u tome ne vide ništa loše i kažu da je uspeh te koalicije veæ dokazan na lokalnim izborima.

Šalom
Rabin Rabinovič

Аха, ти знаш кога је Палма "волео" - па зато сада ако може да му наместиш и Хаг!:razz::razz::razz:.

Када припуца и када неко жели да ми побије породицу - бићу ЗАХВАЛАН сваком оном ко ме у том тренутку одбрани и спаси ми живот, сигурно нећу да изађем па да кажем: еј, ти немој да ме браниш ниси довољно "демократа"......глупости :roll:
 
Arkan je junak
 

Prilozi

  • arkan.jpg
    arkan.jpg
    33,5 KB · Pregleda: 5
Христе Боже распети и свети
Српска земља сва ка теби лети
Лети преко небеских висина
Крила су јој Морава и Дрина
Збогом први нерођени сине
Збогом ружо збогом рузмарине
Збогом лето јесени и зимо
Ми идемо да се не вратимо

Има и бонус: Онога дана када будем лежао на бојном пољу и када по мене дођу непријатељске жене, деца и пси...
 
Многи криминалци су били јунаци.
Колико старозаветних јеврејских јунака су почели каријеру крађом оваца од околних народа? Шта је беше све Мојсије урадио Египћанима само за то што су били другачији... аха... то је урадио јеврејски бог.

Шалом!
 
Great Old One:
Многи криминалци су били јунаци.
Колико старозаветних јеврејских јунака су почели каријеру крађом оваца од околних народа? Шта је беше све Мојсије урадио Египћанима само за то што су били другачији... аха... то је урадио јеврејски бог.

Шалом!

Stari, zašto tolika mržnja :?:
Šalom
Rabin Rabinovič
 
Silent Bob:
Risto Djogo...
Bespilotne letelice...
Sverc oruzija Muslimanima...
Kradja TV, namestaja i ostalog pokucstva...
Silovanje i ubijanje zena...
Sverc droge...

A to je samo vrh ledenog brega sta je gamad radila... ali slepom namigivati... jednostavno nema smisla...

Šalom Tihi
Sve je to istina.
Samo , ova dvojica, odnosno trojica prepuni su mržnje. Nažalost nisu jedini koji blate i koji su ukaljali Srpsko ime. :evil:
 
Torrente-BG:
Koji je sad pa ovaj Rabin????

то је "храбри и поштени" клон коме за пљување по Србима и Србији није
довољна заштита његов стари ник (и гаранција Крстарице) него јадник
мора да се претвара да је "Рабин"........:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:
 

Back
Top