Пензионерски дани генерала полиције Мирослава Милошевића

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Осим што је као пензионер у вечерашњем Инсајдеру потвдио неке добро већ знане
истине о својим до јучерашњим политичким пријатељима, гене показао да је аматер и кукавица,лош човек и криминалац....
А да се потсетимо ко је генерала М.Милошевић :
1997 исти је био први начелник тзв.Унутрашње контроле УКП Б ,
вероватно је на исто место дошао као презимењак тадашње битне политичке фигуре.
Након именовања ловца Јоце на место министра унутрашњих послова РС гене М.М
добија најзанчајније место у истом министарству као верни друг ловца Јоце.
Није до краја истражено а и мени није познат баш прави разлог због кога је гене М.М
пензионисан али ми је једна ствар остала упамћена.
Обично за прашинаре из јавне безбедности полицајце, кажу да су у љубави са женама лаког морала,гене М.М је осим љубави са Драганом стриптизетом пред крај своје "успешне полициске каријере" (што би му се и могло одбити на радозналост)
пре тога ушао у љубав са много већим кур..од ове поменуте међу најистакнутије могао би навести његову другарицу легицу црвенкапицу стару фрулу београдских затвора, чију је капицу са поносом носио и другарицу јоцу ловокрадицу...
Ништа више од тога не би могао додати осим да је требао до краја да остане веран својим другарицама а не да сада пљује по њима и глуми професионалца који би служби још могао да пружи, па што ниси радио док си био на правом месту, него си гурао све под тепих скривена љубитељко црвенкапа?
Сада си се сетио да си могао нешто и да радиш...
 
За водитељку добро изгледа мислим...имала је неки нови стил облачења провидне црне шалваре преко фармерки да није ЛСД односно ЛДП симпа?
А шта кажеш за генерала веран војник нема шта,чим су га избацили из писма одмах ђоном...кажу да ће добити посао у лупосу(лопосу) мислим ако не оде под лупу због овог вечерас,ко би знао прави гене нема шта ..
 
MAXIMUS !:
За водителјку добро изгледа мислим...имала је неки нови стил облачења провидне шалваре преко фармерки да није ЛСД односно ЛДП симпа?
А шта кажеш за генерала веран војник нема шта,чим су га избацили из писма одмах џоном..

Или ј ето или риба тражи мужа.
Генерал? ма када је 5. октобр издао Слобу ови да брже-боље сами шутнули да не изда и њих.
 
Alekasandar2:
Или ј ето или риба тражи мужа.
Генерал? ма када је 5. октобр издао Слобу ови да брже-боље сами шутнули да не изда и њих.


Имама нешто у томе има,сада када пукне тиква чуће се још по нешто о подухватима ловца јоце и верног генерала,а можда га неки други кандидују на пр.спо онда ће сигурно проћи цензус за преседника кућног савета у зграда у којој живе до бгд арене,само сада нема горила да плаше станаре,ма може и сам да прође као шимпан..
 
Alekasandar2:
Ja je nebi dirnuo ni sa dugačkim štapom u rukavicama...

Ма наравно што се тог дирања тиче апсолутно сагласан,
него "ови они" неки чедоморцови бивши интимуси кажу да јој неће опростити што им пљује манитога матитуа,духовног вођу црвенкапица,још једино да јој се и вук придружи па је бајка комплетна,јер ту је и ловац јоца итд...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top