Posjeta

Ok. na Šćepan Polje pa prema Sarajevu...prođeš Foču...Goražde...Sokolac...spustiš se ka Zvorniku...prođeš Zvornik,kreneš ka Šepku...skreneš levo...Janja pa Bijeljina...
 
topmodelsica:
Ako dodjes od Bjeljinje do Banja Luke videces kako je sve izgradjeno, samo jos po negde vide se rusevine i pokvarene fasade od tragova metkova.
Nikad tamo nisam bio, bas sam zelio videti kako je to sve bilo, sad mi mozda nece biti interesantno, pozivam sve forumase i forumasice na tom putu na po jednu kafu.
 
Pa to ti i jeste put kroz CG. ako krećeš sa primorja ideš na Podgoricu i Nikšić pa na Šćepan Polje...ako si pak negde oko Herceg Novog...ideš na Trbinje i opet se uključuješ na isti put.Ovo ti je najkraći i najbolji put.Doduše,imaš dvadesetak km. puta posle Šćepan Polja koji su u dosta lošem stanju...ostalo je ok.
 
Šakal:
Pa to ti i jeste put kroz CG. ako krećeš sa primorja ideš na Podgoricu i Nikšić pa na Šćepan Polje...ako si pak negde oko Herceg Novog...ideš na Trbinje i opet se uključuješ na isti put.Ovo ti je najkraći i najbolji put.Doduše,imaš dvadesetak km. puta posle Šćepan Polja koji su u dosta lošem stanju...ostalo je ok.

Da, poznat mi je ovaj put kroz CG, nego sam pitao za ovaj kroz Hercegovinu, da li je i on los i da li ima krivina kao ovaj nas.
 
paradizo:
Nikad tamo nisam bio, bas sam zelio videti kako je to sve bilo, sad mi mozda nece biti interesantno, pozivam sve forumase i forumasice na tom putu na po jednu kafu.

Gde si bio kad sam ja putovala da me pozoves na kafu? To je bilo prosle godine oko Dana mladosti 25. maja. :D
 
topmodelsica:
Da, postoji odredjena granica do koje se foliramo i decko i ja, ali postoje neke dubine neprevodive u reci i ja znam, pozvace me, jer sam to zasluzila, zna da ga volim, ili, zna da mi se svidja i da je to iskreno.

Ej..... bas ti je super veza, nastoj da tako bude i u buducnosti, onda pozivam tebe i tvog voljenog decka na kafu.
 
paradizo:
Ej..... bas ti je super veza, nastoj da tako bude i u buducnosti, onda pozivam tebe i tvog voljenog decka na kafu.

Ti si kao ona devojcica koja je pozvala Cecu da joj dodje na rodjendan. :D Da si slusala kad smo ucestvovali Miso i ja u kontakt programu na radiju cula bi kako se strucno samopozivamo na kafu :D prvo on pa ja. U emisiju su poceli da se javljaju moji bivsi i njegove bivse, nastala je prava ludnica, :D ha ha ha ha ha ha ha ha, Dejan, Igor, ha ha ha ha ha, a nisu znali jedni za druge ko su i sta su......Hvala na pozivu!
 
topmodelsica:
Ti si kao ona devojcica koja je pozvala Cecu da joj dodje na rodjendan. :D Da si slusala kad smo ucestvovali Miso i ja u kontakt programu na radiju cula bi kako se strucno samopozivamo na kafu :D prvo on pa ja. U emisiju su poceli da se javljaju moji bivsi i njegove bivse, nastala je prava ludnica, :D ha ha ha ha ha ha ha ha, Dejan, Igor, ha ha ha ha ha, a nisu znali jedni za druge ko su i sta su......Hvala na pozivu!
Svaki put kada pročitam tvoj post prosto se zapanjim! Pomislim: sad sam sve vidjela! Ali onda me nanovo iznenadiš narednim... Stvarno si rebus!
 
topmodelsica:
Ti si kao ona devojcica koja je pozvala Cecu da joj dodje na rodjendan. :D Da si slusala kad smo ucestvovali Miso i ja u kontakt programu na radiju cula bi kako se strucno samopozivamo na kafu :D prvo on pa ja. U emisiju su poceli da se javljaju moji bivsi i njegove bivse, nastala je prava ludnica, :D ha ha ha ha ha ha ha ha, Dejan, Igor, ha ha ha ha ha, a nisu znali jedni za druge ko su i sta su......Hvala na pozivu!

Ne, ja sam kao onaj decak Misa... Zahvaljujem ti se sta ces doci na kafu, bice mi izuzetno drago, posveticu ti veoma mnogo paznje, jer si ti to i zasluzila samim tim sto si topmodelsica i trudicu se da se osecas veoma prijatno, i da ti u moje prisustvo bude ugodno, bla-bla-bla, i na kraju cu ti reci primi moje izvinjotine... cmok
 
Obrijani:
što se iznenađuješ :confused: ... vidiš da je djevojka stvarno mnogo toga prošla u životu :mrgreen:
:confused: :confused: :confused:
:shock::roll: :shock:
:arrow: :idea:
A to je... E baš sam plava! Hvala! :) Riješana je misterija poslednjeg posta!
No međutim ... Šta sa prethodnim??? A tek šta sa narednim????
Morat ćeš da napišeš kraće uputstvo: "kako razumjeti Topmodelsicu"! Pošto je počela da se pojavljuje i na našim prostorima... trebat će nam!!!
 

Back
Top