PETORKA NBA

Ming(C),Dankan(PF),Stojakovic(SF),Brajent(SG),Iverson(PG).To je petorka
I treba da bude.
Mozda bi Minga mogao da zameni Onil,ali neka ostane ovako.Mingbi bio dobar za centra i skakaca,blokera.
Dankan je jedan od onih za kog nema odbrane pod kosem.
Stojakovic odlicno igra ove sezone ,dobar suter-takav uvek treba u timu.
Brajent je jedan od naj boljih igraca u NBA ligi.On ume sve tako da je neophodan za prvih pet lige.Pravi dobre zabave na terenu.
Iverson je jedan od najboljih driblera u ligi i jako dobre finte ima.
 
Ming(C),Dankan(PF),Stojakovic(SF),Brajent(SG),Iverson(PG).To je petorka
I treba da bude.
Mozda bi Minga mogao da zameni Onil,ali neka ostane ovako.Mingbi bio dobar za centra i skakaca,blokera.
Dankan je jedan od onih za kog nema odbrane pod kosem.
Stojakovic odlicno igra ove sezone ,dobar suter-takav uvek treba u timu.
Brajent je jedan od naj boljih igraca u NBA ligi.On ume sve tako da je neophodan za prvih pet lige.Pravi dobre zabave na terenu.
Iverson je jedan od najboljih driblera u ligi i jako dobre finte ima.
 
Pedja,Ben Valas,Kid,Garnet,T-MAC
Onilu je vecc proslo vreme,jedino sto jos uvek zna je da se obesi za kos.A Valas je konstantan u skoku i blokadama.Kid je bolji od Iversona takodje zato sto je konstatniji i ukljucuje ceo tim u akcije,Garnet...dobro svi znamo,gura dobro Minesotu,T-MAC odlicne fizicke sposobnosti
 
ALEN AJVERSON(FILADELFIA)
STIV NES(DALAS)
KOBI BRAJENT(LA LEJKERS)
TREJS MEK GREJDI(ORLANDO)
TIM DANKAN(SAN ANTONIO)
A na klupi mozda:Kid; S.O'Nil;Dj.O'Nil;Karter;Garnet i Pirs.
 
Bascetman:
ALEN AJVERSON(FILADELFIA)
STIV NES(DALAS)
KOBI BRAJENT(LA LEJKERS)
TREJS MEK GREJDI(ORLANDO)
TIM DANKAN(SAN ANTONIO)
A na klupi mozda:Kid; S.O'Nil;Dj.O'Nil;Karter;Garnet i Pirs.
Pa sto nam govoris timove?Pa nismo toliko glupi da ne znamo gde igra npr.STIV NES :roll:
 
trener:
smooth_operator:
Kid,Brajant,Pedja,Dankan,O`Nil :!:
Jel` ima neko jaci :?:

Pedja-T.Mek (i ja volim Pedju ali budimo realni)
Budimo realni?!ok t-mac je vece ime, drugi strelac lige, ali hajde da budemo realni:pedja ima procenat suta u sezoni 50%, tracy 41%(pedjin procenat u karijeri je bolji od t-mac-ovog u sezoni!);t-mac gubi vise od 3 lopte po utakmic, pedja ni 2 i konacno pogledajmo kako pedja predvodi sakramento a kako tracy orlando(ok sakramento ima bolji tim, ali orlndo realno moze da plej-ofa a trenuto dele zadnje mesto u ligi)
JE LI DOVOLJNO REALNO?
 
The_JA_Litchno_UE:
trener:
smooth_operator:
Kid,Brajant,Pedja,Dankan,O`Nil :!:
Jel` ima neko jaci :?:

Pedja-T.Mek (i ja volim Pedju ali budimo realni)
Budimo realni?!ok t-mac je vece ime, drugi strelac lige, ali hajde da budemo realni:pedja ima procenat suta u sezoni 50%, tracy 41%(pedjin procenat u karijeri je bolji od t-mac-ovog u sezoni!);t-mac gubi vise od 3 lopte po utakmic, pedja ni 2 i konacno pogledajmo kako pedja predvodi sakramento a kako tracy orlando(ok sakramento ima bolji tim, ali orlndo realno moze da plej-ofa a trenuto dele zadnje mesto u ligi)
JE LI DOVOLJNO REALNO?
To je to,uostalom moramo i malo patriotski da razmisljamo;svaka ozbiljna drzava ili nacija bi gurala svog sunarodnika,narocito kada je egal sa konkurentom(Pedja vs.T-Mac).Pedja i ostali vrhunski sportisti su nam,nazalost,jedini pozitivni marketing i kao naroda i kao drzave...
 
smooth_operator:
The_JA_Litchno_UE:
trener:
smooth_operator:
Kid,Brajant,Pedja,Dankan,O`Nil :!:
Jel` ima neko jaci :?:

Pedja-T.Mek (i ja volim Pedju ali budimo realni)
Budimo realni?!ok t-mac je vece ime, drugi strelac lige, ali hajde da budemo realni:pedja ima procenat suta u sezoni 50%, tracy 41%(pedjin procenat u karijeri je bolji od t-mac-ovog u sezoni!);t-mac gubi vise od 3 lopte po utakmic, pedja ni 2 i konacno pogledajmo kako pedja predvodi sakramento a kako tracy orlando(ok sakramento ima bolji tim, ali orlndo realno moze da plej-ofa a trenuto dele zadnje mesto u ligi)
JE LI DOVOLJNO REALNO?
To je to,uostalom moramo i malo patriotski da razmisljamo;svaka ozbiljna drzava ili nacija bi gurala svog sunarodnika,narocito kada je egal sa konkurentom(Pedja vs.T-Mac).Pedja i ostali vrhunski sportisti su nam,nazalost,jedini pozitivni marketing i kao naroda i kao drzave...
Operater,ovo si im odlicno rekao!Kanocno da im neko objasni sta znaci ta misteriozna rec PATRIOTIZAM,LJUBAV PREMA OTADZBINI I SUNARODNICI!
Ljudi ko da su pali iz Amerike...
 
zapad istok
1.Gary Peyton 1.Alan Iverson
2.KobeBryant 2.Jason Kid
3.Predrag Stojakovic 3.Wins Cartter
4.Tim Dunkan 4.Ben Wallase
5.Kevin Garnet 5.Kanion Martin

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
JA KAZEM: JA, OVAJ PORED MENE, TI, ONA, I SUDIJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top