Yahoo Thief?

pexxx

Početnik
Poruka
1
Da li moze neko da mi kaze gde je zavrsio moj novac?Kupio sam od yahoo-a
Starter paket koji kosta 8,96 $ prva dva meseca.To po njihovom, ako sam dobro razumeo znaci i besplatan domen, ali jedino sto sam ja dobio je raport da je sa moje VISE skinuto 7.07 evra! I sta sad? Kome da se obratim ? A ja samo zeleo nesto moje na netu!Da sam pun para ovo i ne bi bio neki problem......ali.....HELP!
 
Neznam koliko ti je to bilo pametno, ali obrati se njima posalji im mail pa ako ti nista ne kazu gotovo,mozes da se oprostis od 9$,dobro jos jedno novo iskustvo NEKUPUJ OD YAHOO-a.
 
Ako si zeleo svoju stranu na webu, trebao si se obratiti Guglu. Kod njih dobijes besplatno 100 MB prostora za web strane, i brdo dodatnih servisa... samo idi na Googlepages.com (jos je u beta verziji). Ako to kombinujes sa Picasom (kao organizatorom slika, ali verzijom koja podrzava web album), dobijas jos 100 MB prostora za fotoalbum, tako da slike mozes da slike mozes direktono iz Picasa-e da postavljas na web album. Tu ti je i Blog, Google Calendar (iskombinujes remote calendar sa mejl klijentom), Google spreadsheet&Docs, odlicna ekstenzija za FF pod nazivom Google Notebook, pa je iskombinuj sa sajtom... shvatices!
Prakticno iskoristi Google 110% Free
 
prostor i domen nisu isto....
mozes da imas domen i 20gb prostora tako sto ces sajt da hostujes na svom hdd...
meni nije jasno o cemu se u stvari radi....
on je kupio nesto, i skinuto mu 7e i?
dal je dobio to sto je kupio? dal on zna uopste sta je kupio?
 
Ne znam šta je taj starter paket, ali da li si ti dobio ono što si platio ili ne? Besplatan domen prva dva meseca mi jako čudno zvuči, pošto je minimalno vreme zakupa nekog domena godinu dana. Da je u pitanje hostovanje domena to bi već bilo logičnije.

Domen je adresa oblika mojdomen.com recimo i ona pripada onome ko za nju plaća zakup i nije vezana ni za kakav hardware, hostovanje niti bilo šta drugo. Možeš imati zakupljen domen koji se uopšte ne koristi na primer.
 

Back
Top