I'm a sex addict

neki_dr._mr.

Zainteresovan član
Poruka
252
Ne mogu da se skrasim sa jednom! Non-stop me privlace druge, spavam sa njima i idem dalje. Interesnatna mi je samo dok se ne kresemo. Da li i vi (muskarci) imate ili ste imali slican "problem"? A mozda i nije problem? Da li ima i devojaka koje tako nesto rade? :confused:
 
neki_dr._mr.:
Ne mogu da se skrasim sa jednom! Non-stop me privlace druge, spavam sa njima i idem dalje. Interesnatna mi je samo dok se ne kresemo. Da li i vi (muskarci) imate ili ste imali slican "problem"? A mozda i nije problem? Da li ima i devojaka koje tako nesto rade? :confused:


Sve to može da se poveže sa nekom vrstom nezrelosti, nedostatkom emocionalne inteligencije ili čega već. Mada, jednom ćeš i sam osetiti potrebu da promeniš sve to .... tada će ti biti jasno zašto neke stvari jesi i nisi radio.
A možda i ceo život ostaneš takav ... pa nisi ti kriv .. to je tvoj život ... iskoristi ga kako god znaš i umeš. Sve jednom dodje na svoje.
 
NatasaNatasa:
Sve to može da se poveže sa nekom vrstom nezrelosti, nedostatkom emocionalne inteligencije ili čega već. Mada, jednom ćeš i sam osetiti potrebu da promeniš sve to .... tada će ti biti jasno zašto neke stvari jesi i nisi radio.
A možda i ceo život ostaneš takav ... pa nisi ti kriv .. to je tvoj život ... iskoristi ga kako god znaš i umeš. Sve jednom dodje na svoje.

ja imam potrebu da to promenim, ali ne ide. mozda je ovo neki porok, a mozda i nije. pojasni mi pojam "emocionalna iteligencija"
 
...ja nisam imala potrebu da se smirim, pa sam se smirila.... govorila sam da se nikad necu udati, a udarala sam sve nogom u dupe kada sam dobila verenichki prsten.... nisam ni znala shta je dobar seks, dok se nisam samo sa jednim intezivno yebala shest meseci, jer veruj nije isto seks za noc i seks sa nekim u koga si izistinski zaljubljen ili koga volish.... na kraju sam shvatila, da sam bila preplashena, blah, blah i to.... ali da ne davim.
...ali, sve dok ti je ok i dok uzzivash to je u redu...
...sve dok ne zavlachish cure prichama o "happily ever after" da bi ih odvukao u krevet i to je u redu...
...i na kraju, seks je chudo. nije ni malo teshko postati zavisnik o istom.... samo se chuvaj boleshtina.
 
Maslachak:
...nisam ni znala shta je dobar seks, dok se nisam samo sa jednim intezivno yebala shest meseci, jer veruj nije isto seks za noc i seks sa nekim u koga si izistinski zaljubljen ili koga volish.... .

u to sam siguran ali mene privlaci uvek nesto novo, tj. nova. Mozda mi je interesanno do muvam neku, dok ne odemo u krevet. A kad malo bolje razmislim dosta toga i dosta njih sam probao. ali kad jos bolje razmislim kombinacija ima beskonacno tako da uvek ima nesto novo ...
 
Goddess of the far east:
Ma ja bih tebi odsekla something i tada ćeš se itekako smiriti.Samo drastično sa takvima.

Šalim se naravno.Čekaj šta je svrha tvoje teme da se pohvališ kako hebeš u neograničenim količinama ili to shvataš kao problem?

Naravno da se ne hvalim, gledao sam film i'm a sex addict (malo poznat) i skapirao sam da sam kao glavni lik. poenta filma je mozda da je to lose, pa zbog toga pitam ...
 
Nije loše naravno samo što ćeš se jednom zapitati čemu sve to i možda će ti se čak javiti averzija prema ženama.Počni da gledaš na žene kao na ljudska bića i probaj da budeš samo sa jednom uz apstinenciju i za to vreme pokušaj što bolje da je upoznaš kao osobu.Ne znam biti samo s jednom osobom je u suštini predivno.Predivan je osećaj probuditi ti se pored voljenog bića.

P.S
Ne shvataj ozbiljno sve što sam napisala danas sam posebno u romantičnom fazonu.
 
Goddess of the far east:
Nije loše naravno samo što ćeš se jednom zapitati čemu sve to i možda će ti se čak javiti averzija prema ženama.Počni da gledaš na žene kao na ljudska bića i probaj da budeš samo sa jednom uz apstinenciju i za to vreme pokušaj što bolje da je upoznaš kao osobu.Ne znam biti samo s jednom osobom je u suštini predivno.Predivan je osećaj probuditi ti se pored voljenog bića.

P.S
Ne shvataj ozbiljno sve što sam napisala danas sam posebno u romantičnom fazonu.

Jednoj boginji samo takva pisania i prilice!!!
 
neki_dr._mr.:
ja imam potrebu da to promenim, ali ne ide. mozda je ovo neki porok, a mozda i nije. pojasni mi pojam "emocionalna iteligencija"


Emocijalana inteligencija ti je sirok pojam...jedna mala prava nauka...kju bi po mom misljenju trebali da izucavaju svi ljudi koji pohadjaju osnovnu i srenju skolu..Evo receno mi je da cu za rodjendan od nekoga dobiti tu knjigu...posto sam je zaista davno citala..pa necu biti lenja da ostavim po par redova..iz knjige...kad bude situacija...pozz..
 
Goddess of the far east:
SB šta mi tamo na politici pljuješ po majci Rusiji ovaj Rejmondu?
Ma, nerviraju me sa uzdizanjem Rusije i svega Ruskog, a onda omalovazavanje sveg ostalog... ja nisam Rus i ne osecam prema Rusiji nista vise od onog sto osecam prema Kambodzi, Francuskoj, Meksiku i SADu, s tim da sa SAD mozemo prosperirati...

Ali psssssssst! Banovace me zbog chata i politike...
 
Jel bi to trebalo da znači da će sa stadom ovaca imati veći izbor?
Ako si to mislio nije lepo. Čovek se obratio sa nazovi problemom ti mu nudiš da trpa ovce.
Ne slušaj ga dr. mr. i nastavi kao i dosad. Ko zna zašto je to dobro!!!
 
Ma daaaaaaaj...

Hoce da se promeni....

Ako je neko nezreo, on je takav i gotovo. Svi forumi ovog sveta nisu u stanju da to promene...

Zbog toga... ja mislim da je ova teme pvenstveno stavljena zbog "hvaljenja", a ne iz neke stvarne zelje da se sta promeni...

Opet, mozda gresim, ali pogledajte sam naziv teme, a zatim i raspravu...
 
NatasaNatasa:
Sve to može da se poveže sa nekom vrstom nezrelosti, nedostatkom emocionalne inteligencije ili čega već. Mada, jednom ćeš i sam osetiti potrebu da promeniš sve to .... tada će ti biti jasno zašto neke stvari jesi i nisi radio.
A možda i ceo život ostaneš takav ... pa nisi ti kriv .. to je tvoj život ... iskoristi ga kako god znaš i umeš. Sve jednom dodje na svoje.

I CANT AGREE MORE.....u prevodu ti si nezreo....DR.MR....ali kad jednom dodje ona prava,.tako ce te "lupiti" da neces znati sta te je snaslo...:D:D:D:D
 

Back
Top