I'm a sex addict

neki_dr._mr.:
Ne mogu da se skrasim sa jednom! Non-stop me privlace druge, spavam sa njima i idem dalje. Interesnatna mi je samo dok se ne kresemo. Da li i vi (muskarci) imate ili ste imali slican "problem"? A mozda i nije problem? Da li ima i devojaka koje tako nesto rade? :confused:
problem je to..............................................................................
 
Devilishgirl:
nisi ti sex addict pile..to shto ti imash je disordines personae et disordines morum organici propter morbum, damnum et dysfunctionem cerebri ali

nadam se da nisam u pravu..


Hahahaha šta napisa majke ti .. daj prevedi da i mi drugi znamo
c025.gif
 
neki_dr._mr.:
Ne mogu da se skrasim sa jednom! Non-stop me privlace druge, spavam sa njima i idem dalje. Interesnatna mi je samo dok se ne kresemo. Da li i vi (muskarci) imate ili ste imali slican "problem"? A mozda i nije problem? Da li ima i devojaka koje tako nesto rade? :confused:

Страх од везивања, у суштини - несигурност у себе!
 
neki_dr._mr.:
Ne mogu da se skrasim sa jednom! Non-stop me privlace druge, spavam sa njima i idem dalje. Interesnatna mi je samo dok se ne kresemo. Da li i vi (muskarci) imate ili ste imali slican "problem"? A mozda i nije problem? Da li ima i devojaka koje tako nesto rade? :confused:

ima...bolesnih, nezrelih i sa raznim psiho - poremecajima... :roll:
mislim, znam da muskarci u nekoj meri funkcionisu tako, ali ako si apsolutno nesposoban da se skrasis sa jednom, ma kakva ona bila, onda ti stvarno treba neki dr.mr. :roll: (spec. psihijatriaja :lol: )
mislim, ako stvarno imas spomenute titule, onda nemas 15 godina, sto bi jedino moglo da ti posluzi kao opravdanje :?
 
Imam jedan konkretan predlog.Zamisli u svojoj glavi idealnu devojku i pocni da trazis takvu.Tako ces opravdati sebe zasto ostavljas te devojke koje samo jednom kresnes i znaces svima i sebi da odgovoris na pitanje sta ti hoces u stvari.
 
Pametno Lutkice. Reci mu. Možda kad oseti da je riba zagrizla on je šutne. Sigurno se boji obaveze i vezivanja za jednu osobu.
Kad se bude opametio i skonto koliko je godina sprco u guzicu videće da mora da se skrasi a onda će biti teško jer neće biti zainteresovanih devojaka za njega jer ih se naiskorišćavao. Onda će morati da ženi kineskinju za papire...
 
neki_dr._mr.:
Ne mogu da se skrasim sa jednom! Non-stop me privlace druge, spavam sa njima i idem dalje. Interesnatna mi je samo dok se ne kresemo. Da li i vi (muskarci) imate ili ste imali slican "problem"? A mozda i nije problem? Da li ima i devojaka koje tako nesto rade? :confused:

Jadan ti. Sta ces kad potrosis sve slobodne privlacne cice u bgd. Bacices se na isti pol? (uzgred dr mr se pise bez tacki).
 
giska_sa:
Pametno Lutkice. Reci mu. Možda kad oseti da je riba zagrizla on je šutne. Sigurno se boji obaveze i vezivanja za jednu osobu.
Kad se bude opametio i skonto koliko je godina sprco u guzicu videće da mora da se skrasi a onda će biti teško jer neće biti zainteresovanih devojaka za njega jer ih se naiskorišćavao. Onda će morati da ženi kineskinju za papire...

Ti si se sigruno skrasio u cvetu prve mladosti kad tako pricas? :D
 
Cini da je tu fora u tripu osvajanja. To daje osecaj moci. Dobar ego stimulans.

Al svaki egostimulans koji je predugo u upotrebi prestaje da ima zeljeno dejstvo i onda biva da se postave ovakava pitanje.

A sta je u osnovi tog tripa - to je vec visa filozofija i psihologija.
 
luckastalutkica:
Ti si se sigruno skrasio u cvetu prve mladosti kad tako pricas? :D
Ne. Skrasio sam se prošle godine u 27 godini života posle gomile neprospavanih noći i ludih provoda i dve nezaboravne ljubavi koje su ostavile trag na mom srcu. Dok sadašnja ljubav nije ni prići tim starim. Ona je prva i večna. Možda će zvučati neverovatno, ali kad sam tu devojku video prvi put znao sam da je ona prava, što se posle par meseci i pokazalo...
Svima vama želim ovako nešto...
POzz
 

Back
Top