MEGA BOOK GAME COLLECTION???!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Koja_86

Početnik
Poruka
32
Pre svega pozdrav svim forumasima.

Mislim da ste svi culi za MLM firmu FFSA sa Gibraltara sa sedistem u Beogradu koja se bavi velikom zaradom novca. Ja sam juce bio na poslovnom sastanku na koji me je odveo moj "domacin". Kada sam usao u hotel svi su bili ljubazni,kao prava elita,nasmejani,veseli, a kada sam usao u salu izgledalo mi je kao da sam dosao u neku ludnicu, sva ta elita je aplaudirala, pravila neke smesne korake, penjala se na stolicama.... Sve je bilo super, one velike cifre ali kada je doslo do INVESTICIJE gde treba uplatiti 2290 EURA ja sam se malo unervozio. Do kraja sastanka su me bukvalno "obradjivali" ti ljudi i govorili da cu da promenim svoj zivot i da sam dosao na pravom mestu. Naravno kao i svako tamo bio sam resen da uzajmim novac i da to sto pre uplatim. Danas sam malo bolje razmislio i shvatio sam da bih ja morao da varam svoje prijatelje i rodbinu da bih ja povratio svoj novac a kako ce oni dalje na to nisam mislio i resio sam da ODUSTANEM.

Dobro bi mi dosla vasa iskustva......???? POZDRAV
 
Pa dobro valjda si na tom sastanku i ti nesto njih pitao. POslovni sastanci tog tipa i su prvenstveno za tebe da pitas sto te interesuje pre ulaganja.
Je si pitao za dokaze toga sto ti pokazuju? Imaju li kakve statistike, broj uspelih, broj onih koji nisu, zbog cega nisu i sl? Trazi papire da vidis kolika je prosecna prodaja po clanu tako da izracunas koliko realno mozes prodati? Postoji li polisa da vratis prozivode uz refund ukoliko ti ne uspe posao?
Nikako ne valja kad samo oni pricaju. To znaci da nisi spreman za sastanak i bolje je da nisi nista ulozio.
 
Koja_86:
Pre svega pozdrav svim forumasima.

... Naravno kao i svako tamo bio sam resen da uzajmim novac i da to sto pre uplatim. Danas sam malo bolje razmislio i shvatio sam da bih ja morao da varam svoje prijatelje i rodbinu da bih ja povratio svoj novac a kako ce oni dalje na to nisam mislio i resio sam da ODUSTANEM...

Dobro si uradio, i sto kao i ja, a posebno mi se svidja tvoj komentar da bi radi vracanja ulozene investicij emorao da varas prijatelje i rodbinu. Sve su to tamo sami dripci koji su doveli neke svoje "prijatelje" ne bi li vratili investiciju, A oni koji su dovedeni nisu mogli da se spreme za sastanak jer nisu imali pojma gde dolaze. Secam se lika koji je meni predstavljan kao "asistent aspirant", toboze zaradjuje preko 5.000Eur mesecno, a nosi crno sinteticko odelo i teget carape (na kojima pise "abibas") u kombinaciji sa braon cipelama. O sebi misli da j uspesan covek, a ja se pozivah na ge(o)metrijsku progresiju sto on nije mogao da shvati pa sam ga lako otkacio.
Ne dajte se!
 
Koja_86:
Pre svega pozdrav svim forumasima.

Mislim da ste svi culi za MLM firmu FFSA sa Gibraltara sa sedistem u Beogradu koja se bavi velikom zaradom novca. Ja sam juce bio na poslovnom sastanku na koji me je odveo moj "domacin". Kada sam usao u hotel svi su bili ljubazni,kao prava elita,nasmejani,veseli, a kada sam usao u salu izgledalo mi je kao da sam dosao u neku ludnicu, sva ta elita je aplaudirala, pravila neke smesne korake, penjala se na stolicama.... Sve je bilo super, one velike cifre ali kada je doslo do INVESTICIJE gde treba uplatiti 2290 EURA ja sam se malo unervozio. Do kraja sastanka su me bukvalno "obradjivali" ti ljudi i govorili da cu da promenim svoj zivot i da sam dosao na pravom mestu. Naravno kao i svako tamo bio sam resen da uzajmim novac i da to sto pre uplatim. Danas sam malo bolje razmislio i shvatio sam da bih ja morao da varam svoje prijatelje i rodbinu da bih ja povratio svoj novac a kako ce oni dalje na to nisam mislio i resio sam da ODUSTANEM.

Dobro bi mi dosla vasa iskustva......???? POZDRAV
Prevara sirokih razmera!!!!!!
Moj cale je zapao u to i uzas. Imas na netu sijaset podataka o radu GEM collection -a. Probaj preko Googla da pronadjes linkove. Ukucaj GEM collection + sekte, i samo ce ti se kasti. Pa posle toga samo stalno donesi odluku sta ti valja ciniti....
 
Dobro jutro svim drugarima koji rade u ovoj sjajnoj firmi !

Mislim da je ovo prava stvar-bar za mene,Cinjenica je da je vama vas domacin ponudio
ovo poslovanje ne bi li i vi promenili svoj zivot na bolje-NA MNOGO BOLJE
Smatram da bi ste na tome trebali biti zahvalni,to sto je on izabrao bas vas i vama posvetio dan.To sto se vi niste prepoznali u tom poslu i niste prihvatili?,ne treba kriviti njega,odluka je samo vasa,bili,culi i videli....Naj veci je problem sto ne verujete sami sebi,ono sto ste culi i videli,a kamo li njemu....s obzirom da je ovaj posao za pozitivne ljude,za ljude koji zele mnogo,MNOGO VISE U SVOM MALOM I KRATKOM ZIVOTU a ne za SKEPTIKE poput VAS,koji su verovatno negativni,koji se verovatno i kaju sto nisu usli(ali kasno je),mislim da je stvarno naj bolje da ostanete tu gde jeste!!!!!!!

Inace ja radim ovaj posao dvadesetak dana,zaradio sam 2880 eura,tacnije-povratio ulozeni novac i zaradio 590eura.Sledeceg meseca kupicu kola i dozivotno cu biti zahvalan mom domacinu koji mi je ponudio posao.


Puno pozdrava svim nesretnim ljudima koji su propustili svoju sansu u zivotu.
 
twinivan:
Dobro jutro svim drugarima koji rade u ovoj sjajnoj firmi !

Mislim da je ovo prava stvar-bar za mene,Cinjenica je da je vama vas domacin ponudio
ovo poslovanje ne bi li i vi promenili svoj zivot na bolje-NA MNOGO BOLJE
Smatram da bi ste na tome trebali biti zahvalni,to sto je on izabrao bas vas i vama posvetio dan.To sto se vi niste prepoznali u tom poslu i niste prihvatili?,ne treba kriviti njega,odluka je samo vasa,bili,culi i videli....Naj veci je problem sto ne verujete sami sebi,ono sto ste culi i videli,a kamo li njemu....s obzirom da je ovaj posao za pozitivne ljude,za ljude koji zele mnogo,MNOGO VISE U SVOM MALOM I KRATKOM ZIVOTU a ne za SKEPTIKE poput VAS,koji su verovatno negativni,koji se verovatno i kaju sto nisu usli(ali kasno je),mislim da je stvarno naj bolje da ostanete tu gde jeste!!!!!!!

Inace ja radim ovaj posao dvadesetak dana,zaradio sam 2880 eura,tacnije-povratio ulozeni novac i zaradio 590eura.Sledeceg meseca kupicu kola i dozivotno cu biti zahvalan mom domacinu koji mi je ponudio posao.









A dali si ti svestan uopshte u sta si se uvalio? Daj onda objasni barem ovim ljudima sta to ti radis pa zaradjujes taj novac? Cime se bavi ta firma? I kakvo je to pevanje,grljenje i sl. na sastancima? Nije mi jasno kako dozvoljavate da vam peru mozak. A ima tu i drugih stvari kao male flasice nalik parfema "za bolje raspolozenje". Prodaja knjiga haha:
 
vjuer:
Dobro si uradio, i sto kao i ja, a posebno mi se svidja tvoj komentar da bi radi vracanja ulozene investicij emorao da varas prijatelje i rodbinu. Sve su to tamo sami dripci koji su doveli neke svoje "prijatelje" ne bi li vratili investiciju, A oni koji su dovedeni nisu mogli da se spreme za sastanak jer nisu imali pojma gde dolaze. Secam se lika koji je meni predstavljan kao "asistent aspirant", toboze zaradjuje preko 5.000Eur mesecno, a nosi crno sinteticko odelo i teget carape (na kojima pise "abibas") u kombinaciji sa braon cipelama. O sebi misli da j uspesan covek, a ja se pozivah na ge(o)metrijsku progresiju sto on nije mogao da shvati pa sam ga lako otkacio.
Ne dajte se!


VELIKI POZDRAV DRUGARI

Stvarno mi niste jasni? Ne kapiram kako ste zakljucili da je prevara? Lepo odes i vidis,tvoje je da li hoces da radis ili ne,svako odlucuje za sebe,ne kapiram zasto je varanje ljudi i prijatelja kada je prostim matematickim putem to upravo tako i nema greske.Da ima vise pozitivnih koji ce uci u posao,sam logicni matematicki proracun donosi stvarno ogromnu zaradu svima bez promasaja.Moje vidjenje je takvo da smatram da je osmisljena fenomenalna igra(nazovimo je tako)u kojoj ako niko ne prekine zaradjuje velike pare bez gubitka + druzenje,putovanja,provod,upoznavanja i sticanje novih prijatelja....Razmislite????Ako su 2+2=4 ne vidim gde je greska i sta je tu prevara?????
U ostalom nije moguce da onolika masa ljudi bude prevarena s obzirom da su medju njima:doktori,pravnici,policajci,ekonomisti i ljudi svih profesija u starosnom dobu od 20 do 70 god i to uglavnom bracni parovi tj. porodicni ljudi

P,S Zaboravih da dodam asistent aspirant je covek koji samo sto je rekao da, i usao u posao,tako da stvarno nije moguce da je zaradio 5000eura,zao mi je ali pogresno si to skontao
 
trip000:
twinivan:
Dobro jutro svim drugarima koji rade u ovoj sjajnoj firmi !

Mislim da je ovo prava stvar-bar za mene,Cinjenica je da je vama vas domacin ponudio
ovo poslovanje ne bi li i vi promenili svoj zivot na bolje-NA MNOGO BOLJE
Smatram da bi ste na tome trebali biti zahvalni,to sto je on izabrao bas vas i vama posvetio dan.To sto se vi niste prepoznali u tom poslu i niste prihvatili?,ne treba kriviti njega,odluka je samo vasa,bili,culi i videli....Naj veci je problem sto ne verujete sami sebi,ono sto ste culi i videli,a kamo li njemu....s obzirom da je ovaj posao za pozitivne ljude,za ljude koji zele mnogo,MNOGO VISE U SVOM MALOM I KRATKOM ZIVOTU a ne za SKEPTIKE poput VAS,koji su verovatno negativni,koji se verovatno i kaju sto nisu usli(ali kasno je),mislim da je stvarno naj bolje da ostanete tu gde jeste!!!!!!!

Inace ja radim ovaj posao dvadesetak dana,zaradio sam 2880 eura,tacnije-povratio ulozeni novac i zaradio 590eura.Sledeceg meseca kupicu kola i dozivotno cu biti zahvalan mom domacinu koji mi je ponudio posao.









A dali si ti svestan uopshte u sta si se uvalio? Daj onda objasni barem ovim ljudima sta to ti radis pa zaradjujes taj novac? Cime se bavi ta firma? I kakvo je to pevanje,grljenje i sl. na sastancima? Nije mi jasno kako dozvoljavate da vam peru mozak. A ima tu i drugih stvari kao male flasice nalik parfema "za bolje raspolozenje". Prodaja knjiga haha:







Dakle ovako

Ja stvarno ne umem i nisam kopetentan da vam predstavim ovo poslovanje a to i nije moj posao.Postoje ljudi koji su mnogo placeni za to i koji ce i vama vrlo lepo i vrlo rado do svih detalja objasniti ovo poslovanje,sta i kako se radi.Dobicete odgovor na svako vase postavljeno pitanje,uz to ce te videti i mogucnost kako mozete raditi i zaraditi veliki novac u iznosu od 1000,2000,3000eura...minimum mesecno.Naravno ja vam to mogu omoguciti kao i vasi prijatelji koji rade ovo.Das lepo bednu sumu od 1300dinara za ulaznicu,lepo se obuces,dodje prijatelj po vas,odete,vidite,cujete,prihvatite-ne prihvatite.Uz sve ovo imate besplatnu voznju,pice,dorucak,rucak ili veceru(zavisi kad idete),zezate se ceo dan,upoznate mnoge ljude,mladje,starije.........jednostavno ste opusteni tog dana,i to je to.
Mnogo je brate prosto,ne vidim sta je tu strasno,tvoja odluka hoces-neces,niko te ne tera na silu,ne preti,ne radi ti nista . Vidis da mozes-radis. Vidis da ne mozes ne radis. Ne kapiram sta je tu prevara????
 
twinivan:
U ostalom nije mi jasna jos jedna stvar?

Ako ste vi bili,videli,culi......doneli odluku da ne radite?
Super VI STE SPASENI PREVARE i svega sto ide uz to.U cemu je onda vas problem u stvari
Da li smo čuli ili nismo nije trenutno važno Možeš li da odgovoriš na sledeće pitanje:
bojan p:
Da krenemo od početka. Šta je taj posao koji radiš i na osnovu koga si uspeo da zaradiš za dvadesetak dana sumu koji pominješ?
Vrlo jednostavno pitanje, a ako si već zaradio toliko para koliko kažeš sigurno znaš i da odgovriš na njega.
 
e,idem i ja sa dellom.
negoo evo dođi da radiš kod mene, možeš da zaradiš 1000,2000,....5000 evra.
imaš socijalno,staž. dam ti auto.
i nema plaćanja ulaznice:p
iiiiii nema plastičnih odela i rapice od kineza;)
i nikako n abraon kabriolet gilje:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top