SUNCE + Asc i SUNCE + Mesec

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.297
Ovakva tema još nije bila...
Pišem o znaku i podznaku...
Pišem o relaciji između Sunca i Meseca
Pišem o tome kakva ste osoba ukratko po zvezdama..

PRIMER 1:
Sunce u biku a ascendent u lavu (itd itd)

Pa napišem kakva ste osoba po zvezdama..

PRIMER 2:

Sunce u bilo kom znaku + Mesec u bilo kom drugom znaku

Pa pišem o toj relaciji..
 
mrs depp

SUNCE BIK / asc LAV

Po zvezdama bi trebalo da si krupna osoba,pomalo konzervativna ali da vladaš sobom.
dogmatične prirode,ne zalećeš se ili ne istrčavaš, mada čezneš za lepom kućom ili
dvorcem i što je najbitnije dostići ćeš visoki položaj u društvu...
 
SUNCE BIK/ MESEC ŠKORPIJA

Deluje neobično ova kombinacija...Mada sam pionir na ovom terenu i evo pokušavam ovo prvi put
nemoj se jediti ako izustim mogući promašaj..Ova kombinacija kaže da je ljubomora kod tebe
momentalno primirena li da će preovladati tobom zbog ljubavnih događaji koji su tu negde..
Zbog tvog mogućeg dobrog položaja u društvu dolaziće do komplikacija u tvom društvu..Nisam
siguran da li će to nekom smetati oko tebe ili se neće pomiriti da si ti uspela a oni ne..
Ova kombinacija obično deluje na mokraćne kanale....
Eto to je nešto ukratko i možda uopšteno...
Mada na kraju eto tvoje borbe za ljubav i oko nje..
 
Psihologue:
SUNCE BIK/ MESEC ŠKORPIJA

Deluje neobično ova kombinacija...Mada sam pionir na ovom terenu i evo pokušavam ovo prvi put
nemoj se jediti ako izustim mogući promašaj..Ova kombinacija kaže da je ljubomora kod tebe
momentalno primirena li da će preovladati tobom zbog ljubavnih događaji koji su tu negde..
Zbog tvog mogućeg dobrog položaja u društvu dolaziće do komplikacija u tvom društvu..Nisam
siguran da li će to nekom smetati oko tebe ili se neće pomiriti da si ti uspela a oni ne..
Ova kombinacija obično deluje na mokraćne kanale....
Eto to je nešto ukratko i možda uopšteno...
Mada na kraju eto tvoje borbe za ljubav i oko nje..
HVAAALAAA!!! :-D :-D
 
vucica.m:
sunce u devici,podznak vaga,mesec u ribama,
sunce je u 11 kuci u opoziciji sa mesecom i konjukciji sa mekurom,sextil mars,mesec u opoziciji sa merkurom

Evo tebe na redu...
Znači SUNCE-Devica / Asc Vaga

Ovo je osoba koja sve dobro zapaža i prosuđuje..Vrlo je uredna i čista i ne voli
prljavštinu..Da primetiti svaki nečisti detalj .Imaće uspeha u zatvorenim ustanovama.
Taktična je i povučena..Sa druge strane ovakve osobe obično misle da su debele
pa će često misliti na svoj izgled kroz dijete..

SUNCE-Devica - MESEC - Riba
Ovo su marljive osobe...Nejasno imam ideju da napišem da nije nametljiva jer
obično prepušta drugom šta bilo da se radi..Radi za sebe i ne priča puno..
Njene tajne su samo njene.Imaće nesporazuma zbog religije dok joj je
alternativa veri - razum..
I na kraju bih dodao da mi se čini da je jednim delom čak i mazohista...
 
Psihologue:
mrs depp

SUNCE BIK / asc LAV

Po zvezdama bi trebalo da si krupna osoba,pomalo konzervativna ali da vladaš sobom.
dogmatične prirode,ne zalećeš se ili ne istrčavaš, mada čezneš za lepom kućom ili
dvorcem i što je najbitnije dostići ćeš visoki položaj u društvu...
Mogu ti reći da je dosta toga tačno...Al npr. vrlo impulsivno reagujem,često se zaletim pa udarim onako bikovski o zid,mada nisam krupna,neke srednje visine i normalne težine....Svakako je tačno da imam problem u društvu zbog svog uspeha(mislim na društvo oko sebe) ali moji nadređeni me vrlo poštuju i veruju mi..Lubomora je čista istina,i sa moje i tuđe strane...A ljubav-uvek se borim za nju neuobičajno više nego drugi-onog koga zacrtam taj mi je cilj,a do cilja mnogo je prepreka...MA TI SI GENIJALAC!!! 8-) :wink:
 
Bilja1:
1. Sunce u Lavu, Asc u Skorpiji
2. Sunce u Lavu, Mesec u Ribama

Za vernog člana podforma Astrologija..

SUNCE-Lav/ Asc- Škorpija
Ajoj ovov je osoba koja prvenstveno želi slobodu,pa položaj..
Čini mi se da obično u ovoj kombinaciji položaj po svaku cenu..
Ima teške principe i deluje svojeglavo dok sa druge strane je
od reči i u poslu se na nju može osloniti..Ima sjaja u karakteru..
Obično je ovde u srce u pitanju a ponekad umišljenost za
razne vidove bolesti..

SUNCE-Lav/Mesec-Riba

Osoba je mnogo nezadovoljna jer se oseća prevarenom..
Ima strah verovatno od utapanja ili vode..
Na drugom mestu je bojazan od trovanja..
Osoba voli jake i izražajne boje...
 
mrs depp:
Mogu ti reći da je dosta toga tačno...Al npr. vrlo impulsivno reagujem,često se zaletim pa udarim onako bikovski o zid,mada nisam krupna,neke srednje visine i normalne težine....Svakako je tačno da imam problem u društvu zbog svog uspeha(mislim na društvo oko sebe) ali moji nadređeni me vrlo poštuju i veruju mi..Lubomora je čista istina,i sa moje i tuđe strane...A ljubav-uvek se borim za nju neuobičajno više nego drugi-onog koga zacrtam taj mi je cilj,a do cilja mnogo je prepreka...MA TI SI GENIJALAC!!! 8-) :wink:

Pokušavam malo da vas zabavim i da vas upoznam da vam bude
kako rekoh zabavno..
 

Back
Top