Jel možda neko zna.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije meni uoopšte problem večera....a i imam ok kilažu ali ja hoću pa hoću da izgledam još zgodnije!!! nemam čak ni obroke,jedem 6 puta dnevno kad god sam gladna i pijem 1,6 l vode....takođe,ne jedem brzu hranu,ali se ni ne bavim sportom!!!
i ne znam na koju foru,ali se jaaako brzo gojim i jaaako brzo mršavim!!!
probala sam sve živo,ali sam jaaako nedisciplinovana i ne mogu da izdržim ni jednu dijetu sa puno odricanja!!!
 
Stvarno telepatija; i ja razmisljam da nesto kazem po pitanju brzih dijeta vec danima, ali sve nesto nisam imala vremena.
Ja sam isto kampanjac, za tili cas nabacim pet, sest kg, ali isto tako brzo ih i skinem. Meni skidanje ide brzo jer mogu da podnesem skoro potpuno gladovanje, kada ponesto pojedem to je nesto iz proteinske dijete,; sve kako ne treba, ali funkcionisalo je. Cele ove godine bila sam u tripu da treba da izgledam premrsavo, sto sam naravno brzinski i postigla. Ali kada sam malo pogledala sebe na nekom videu bas sam se zgrozila: koza prilicno opustena, relativno suva, misica nigde nema, ma katastrofa. Nisam se bavila sportom, vozila sam doduse bajs u par navrata, ali nista vise od toga.
Tako, drage moje, ipak odustanite od nekih super brzih dijeta. Ja sam pravi kampanjac, sve poslove obavim intenzivnije, ali za krace vreme, takva sam oduvek bila i na faxu i svuda, naravno da sporije dijete nisu bila kompatibilne sa mojim temperamentom, ali rezultati nisu bas za pohvalu.
 
Kajče:
NEKU EXTRA BRZU DIJETU?
TIPA 5 KG ZA 10 DANA ALI BEZ MNOGO ODRICANJA???
Pošto sam veliki kamanjac...

Hajde sada malo razmisli svojom glavom i reci da li je normalno da neko oslabi 5 kg za 10 dana?!?!?! Kako se to odražava na organizam, kakve posledice može da ima i da li uopšte ima smisla ovakvo razmišljanje. U pozadini ovako napisanog posta može da stoji jedan malo drugačiji problem nazvan anorexia nervosa.

OBAVEZNO POGLEDATI:


http://forum.krstarica.com/threads/87147&page=10&pp=15&highlight=bulimija

Problem može da bude krajnje ozbiljan i treba ga tako i shvatiti!
 
Kad zenski mozak ukapira vec jednom da ce posle takve "uspesne dijete", u narednih deset dana vratiti tih istih 5 kg, povratkom na stari nacin ishrane, mozda taj isti mozak dodje i do nekog zdravorazumnog odgovora na zensko pitanje od egzistencijalnog znacaja "O, kako, kako da postanem zgodnija?". Jedno od resenja, verovali ili ne, je MRDNUTI GUZICU! :-)
 
Kajče:
Nije meni uoopšte problem večera....a i imam ok kilažu ali ja hoću pa hoću da izgledam još zgodnije!!! nemam čak ni obroke,jedem 6 puta dnevno kad god sam gladna i pijem 1,6 l vode....takođe,ne jedem brzu hranu,ali se ni ne bavim sportom!!!
i ne znam na koju foru,ali se jaaako brzo gojim i jaaako brzo mršavim!!!
probala sam sve živo,ali sam jaaako nedisciplinovana i ne mogu da izdržim ni jednu dijetu sa puno odricanja!!!

Dobar seks , sa dobrim znalcem, ali i govornikom...
Em zavoliš disciplinu....
Em ćeš kilažu da skineš.
Em nećeš toliko vremena ni za obroke da imaš....
Em se skine celulit i izvaja se mišić za mišićem...
Em se ne vraća težina....
Em grickaš i držiš dijetu....
Em piješ i po 3L vode i nema edema....
Em ti sija koža....
Em šargarepice ima dovoljno i em je slatka em je glatka....
Em zavoliš da šetaš....
Em postaneš gipka.
Em i oči ti budu krupnije.Svi vole krupne oči.
Em je ovo dijeta u kojoj nema puno odmicanja....odricanja....
 
penta su redovni obroci bez preskakanja,naravno u normalnim kolicinama,bez mnogo hleba i masnoca (vise kuvana hrana) izbaciti grickalice i slatkise ,dosta vode.Uz sve to preporucujem ROYAL TEA(biljna mesavina)iz RSI-ja.
 
U, ja sam čuo za jednu super dijetu koja traje 10 dana.Naime pored uobičajenog načina ishrane koji ste i do sada koristili treba svakodnevno pojesti jednu čokoladu od 300 grama (po mogućstvu "Milku"), pojesti po jedno litarsko pakovanje sladoleda dnevno, sve to zaliti punomasnim jogurtom uz kilogram banana. A ako vas u toku dana bude mučila glad možete grickati čips (al' nikako više od pola kila dnevno).Uspeće sigurno, kao što će uspeti i sa nekom drugom dijetom da se skine 5 kila za 10 dana!
 
divlja:
Kad zenski mozak ukapira vec jednom da ce posle takve "uspesne dijete", u narednih deset dana vratiti tih istih 5 kg, povratkom na stari nacin ishrane, mozda taj isti mozak dodje i do nekog zdravorazumnog odgovora na zensko pitanje od egzistencijalnog znacaja "O, kako, kako da postanem zgodnija?". Jedno od resenja, verovali ili ne, je MRDNUTI GUZICU! :-)

Evo sve ti je lepo rekla.
 
Kad smo već kod pametnih ideja, ja sam nešto mislila da primenim dijetu 1 milka od 100grama na dan i dve šoljice nes kafe 3 u 1 - to mi je svega 700 kalorija dnevno. Nije loša ideja :lol: a i šta će mi to povrće, voće, bareno, bljak, mogu da popijem 1 vitamin ce na dan i rešen problem :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top