???

tufnica_86

Zainteresovan član
Poruka
343
U vezi sam sa deckom 9 meseci....sve je ok,ali nam je sex katastrofa....Pokusala sam par puta da raskinem,ali on kaze da njemu to ne smeta>da li je moguce da mu ne smeta?
 
tufnica_86:
U vezi sam sa deckom 9 meseci....sve je ok,ali nam je sex katastrofa....Pokusala sam par puta da raskinem,ali on kaze da njemu to ne smeta>da li je moguce da mu ne smeta?
...ako decko kaze da mu ne smeta sta se onda ti bunis...

...decko je uvek u pravu... :D :D :D
 
Pa popricaj sa njim na tu temu... i predigru onda malo produzite... ili mozda da ti budes dominantnija... mozda i to pomogne ali svakako pricaj sa njim...
Ali da 9 meseci ne mozes da se opustis? :shock: To je vec malo cudno...
 
tufnica_86:
U vezi sam sa deckom 9 meseci....sve je ok,ali nam je sex katastrofa....Pokusala sam par puta da raskinem,ali on kaze da njemu to ne smeta>da li je moguce da mu ne smeta?

pa probaj sex s nekim drugim npr.sa whitenicky-jem .....ako ti ni to ne odgovara definitivno je problem u tebi :))))
 
Petar_Pan:
Pa popricaj sa njim na tu temu... i predigru onda malo produzite... ili mozda da ti budes dominantnija... mozda i to pomogne ali svakako pricaj sa njim...
Ali da 9 meseci ne mozes da se opustis? :shock: To je vec malo cudno...



On nece da prica.....
 
tufnica_86:
On nece da prica.....
:shock: Svasta... kako nece da prica... kakav vi odnos imate uopste... Sa svakim svojim partnerom treba da pricas o svemu.... neka normalna i zrela komunikacija...
Mislim steko sam sliku on dodje izhebe te za 2 min i ode... :lol:
 
tufnica_86:
Nista mi se ne svidja...Tokom celog sexa se u sebi pitam :kad ce vise da se zavrsi?/Ne mogu sa se opustin.....

Nemoj da se uvredis, ali mozda mu trebas da bi neka druga devojka bila ljubomorna, odnosno da odrzi ravnotezu sa devojkom koja takodje ima jos nekoga, decka ili nekog sa kim spava......
 
tufnica_86:
mislis da je njemu lepo?

Naravno da mu je lepo,.sta mislis zasto on nece da raskinete??? :?:?:?
A ti pokusaj da se opustis i da uzivas u sexu.....ako ne Onda ga OSTAVI.sta se tu filozofira uopste...ja mislila velik problem...samo NIJE MI JASNO KAKO NE MOZES DA SE OPUSTIS...:?
 
Samantha Jouns:
Naravno da mu je lepo,.sta mislis zasto on nece da raskinete??? :?:?:?
A ti pokusaj da se opustis i da uzivas u sexu.....ako ne Onda ga OSTAVI.sta se tu filozofira uopste...ja mislila velik problem...samo NIJE MI JASNO KAKO NE MOZES DA SE OPUSTIS...:?


ne mogu...Meni je jako lepo kad se ljubimo i mazimo,ali kad dodje do toga dodje mi da vristim......Ne mogu...
 
tufnica_86:
U vezi sam sa deckom 9 meseci....sve je ok,ali nam je sex katastrofa....Pokusala sam par puta da raskinem,ali on kaze da njemu to ne smeta>da li je moguce da mu ne smeta?
CEk sad ovo mi malo nije jasno...Ovo objasnjenje koje si ti dala izgleda ko da ti on ne da da raskinete; Ako ti se ne svidja i ne mozes vise tako, jbg ostanite drugari
 
tufnica_86:
ne mogu...Meni je jako lepo kad se ljubimo i mazimo,ali kad dodje do toga dodje mi da vristim......Ne mogu...
Moras mu to reci... da malo obrati paznju da bude nezniji... idite polako... A i ti sa tvoje strane gledaj nekako da se opustis vise... Moras pricati sa njim...

Ps Ovaj vas problem ti ne mogu resiti forumasi... Osim ako ne zelis... :twisted:
 

Back
Top