Leptirica-domaci horror film iz ' 73

Nadam se da ce ti se javiti ko ima...
.. morala sam da se javim, jer iako sam gledala taj film veoma, veoma davno jos uvek ga se secam... i sad me pomalo hvata jeza kad se prisetim nekih scena...najgore u svemu je to, sto su nasi radili filmove (horore) na osnovu narodnih predanja...strasno!!! :shock: :arrow: :-?
 
ShadowRider:
Nisam ga gledao, ali video sam na TV-u nekoliko scena, pa jel' to neka komedija, kao ona skace na nekog svestenika i vice iz sve snage, a on se okrece u mestu i on vice... Ma urnebes, samo jos fali Nikola Kojo sa svojim humorom i da se sve kompletira

To je film Sveto Mesto snimljen po Gogoljevoj pripoveci...i mislim da je odličan...jeziv, bez krvi, gadnih scena, čudovišta i gluposti kakve obično prave....

Leptirica je snimljena po propiveci "Posle devedeset godina" Milovana Glišića ( http://www.geocities.com/faraonslike/posle90god.htm ) .... i nije nešto, naročito zbog nepoklapanja sa pripovetkom i promenjenim krajem...

Leptiricu imam, ali na VHS-u...
 
Pa ovako pre jedno nedelju dana film su pustili na prvom programu.Drugarica i ja sele da ga gledamo jer smo od svih cule da je to strasan film, nas horor bla bla bla.Ali umesto straha mi smo umrle od smeha.Film je stvarno sve samo ne horor.Ali dobro treba ga pogledati.
 

Back
Top