Predstavnici ambasade RUSIJE prisustvovali na predizbornoj konveciji Cede Jovanovica

Dosadan si.Smorio si na kvadrat.Svaki dan po neka tema o beznacajnoj stranci kao LDP da bi isprovociaro radikale da pljuju pa da se kao intelektualno "izdignesh".Ovaj 4um nije mesto za plasiranje predizbornih kampanja,bar ja sam tako shvatio.Kljuch.
Apelujem na sve da izraze podrshku Chedinoj konvenciji chak i ako misle totalno suprotno,na taj nachin nece imati o chemu da se pricha na ovoj temi.
 
Enfroz2891.:
Dosadan si.Smorio si na kvadrat.Svaki dan po neka tema o beznacajnoj stranci kao LDP da bi isprovociaro radikale da pljuju pa da se kao intelektualno "izdignesh".Ovaj 4um nije mesto za plasiranje predizbornih kampanja,bar ja sam tako shvatio.Kljuch.
Apelujem na sve da izraze podrshku Chedinoj konvenciji chak i ako misle totalno suprotno,na taj nachin nece imati o chemu da se pricha na ovoj temi.
nemoj da gusis slobodu govora...
 
Enfroz2891.:
Dosadan si.Smorio si na kvadrat.Svaki dan po neka tema o beznacajnoj stranci kao LDP da bi isprovociaro radikale da pljuju pa da se kao intelektualno "izdignesh".Ovaj 4um nije mesto za plasiranje predizbornih kampanja,bar ja sam tako shvatio.Kljuch.
Apelujem na sve da izraze podrshku Chedinoj konvenciji chak i ako misle totalno suprotno,na taj nachin nece imati o chemu da se pricha na ovoj temi.

Ахахаха...........жива истина што пишеш............ ево и ја ћу да им дам по дршку.......
додуше само визуелно али и прецизно..............
ахахааааааааааааааааааа.........баш си ме засмејао.......


 
misoni:
Мени само смета што смо већина срби,а понашамо се као да имамо различите интересе!Погледај амере!Каква је разлика између републиканаца и демократа,и,где су им друге партије?:confused:
Zato sto je tamo politicka scena profilisana i postoji potpuna vladavina kapitala.
Uskoro ce to vreme doci i kod nas.
 
_Milanche_:
to i ja kazem samo sto radikali nemaju orijteje u zvanicnoj rusiji nego medju nekim klovnovima tipa Zirinovski ili medju komuncima.
I svi to predstavljaju kao vrlo bitno i presudno. Narod je to provalio, ili nije...
k045.gif
 
_Milanche_:
Zato sto je tamo politicka scena profilisana i postoji potpuna vladavina kapitala.
Uskoro ce to vreme doci i kod nas.
Уопштен и бајковит одговор!Сад би требао да напишем пост од две стране.Нити имам живаца да га пишем,а и сам не волим да читам такве постове.То време неће скоро доћи код нас.Зашто?Па размисли...Не због странака,већ због њихових лидера.:D
 
misoni:
Уопштен и бајковит одговор!Сад би требао да напишем пост од две стране.Нити имам живаца да га пишем,а и сам не волим да читам такве постове.То време неће скоро доћи код нас.Зашто?Па размисли...Не због странака,већ због њихових лидера.:D
zato sto i danas vec skoro da imas situaciju da krupan kapital finansira sve partije.Jos neko vreme moci ce da se zaradi novac koristeci privilegije vlast.Kad se i taj proces zavrsi a to znaci kad vise ne bude kapitala u drzavnoj svojini(tipa javnih preduzeca) kad se zavrsi proces davanja koncesija i jos ponesto(citaj 10-15 godina) apsolutno vise politicari nece ni o cemu odlucivati nego ce biti pijuni krupnog kapitala.
 
marlon:
jes'... a ja umem da savijam sarmice sa zeljem :)
svaka cast zvacemo te Jadranka :-)
Samo mi nadji izjavu u kojoj su Ceda ili Canak rekli nesto lose za Ruse?
Kad je prodavana beocinska cementara Lafarzu Canak je ako se secas cudna pravio u javnosti buneci se protiv toga i gurajuci neku rusku cementaru kao kupca koji nudi vecu cenu(sto je inace bilo tacno).
 
_Milanche_:
dobro a kako je ti mi sad objasni?
Прво,политичари неће дозволити да им неко избије из руку изворе пара за које не морају ништа да раде.Погледај например закон о расподели средстава из буџета за време изборне кампање.Друго народ,не само срби него и сви остали(мислим на већину)нису навикли да раде, и то се не мења годинама.Лакше је чекати да комшији цркне крава(или сам комшија).Треће,ратови који су се водили на овим просторима нису се водили због верске и националне нетрпељивости(то су само поводи),него због пљачке.Уосталом,суштина свих ратова је пљачка и отимачина!Све док постоји могућност да неко овде изазове рат и прода оружје,нећемо живети као нормалан свет.:)
 

Back
Top