Danas mi je tesko, danas sam tuzna

vanjusica

Primećen član
Poruka
900
Ja sam se opet posvadjala sa deckom i malo mnogo mi je tesko. Nepremostive razlike stalno dolaze do izrazaja, a meni svaka svadja pocinje sve vise i vise da smeta, odnosno sve teze i teze je podnosim. Kraj je tako blizu, i ja ga samo odlazem jer sam ovog puta bas slaba na nekoga. E danas mi je bas tesko, danas sam bas tuzna. Znam da nisam jedina, ali bi mi bas znacilo da danas cujem da nisam jedina. Ima li vas tuznih?
 
Da nema prave tuge,nikad ne bi smo znali sta je istinska sreca.Ljudi smo onda kada patimo.I ja sam tuzna........cesto me uhvati tako ili neka nostalgija,ili pocnem da se preispitujem nesto,pa se onda rastuzim........dodju mi takvi trenuci,takvi dani.Bilo je perioda kada po mesec dana budem tuzna,depresivna,nemocna da bilo sta uradim za sebe........a onda kao odjednom sve to prestane i opet budem ona stara........posle kise uvek grane sunce,,,,,,to ponavljaj sebi i bice ti lakse.
 
Emily_Bg:
Da nema prave tuge,nikad ne bi smo znali sta je istinska sreca.Ljudi smo onda kada patimo.I ja sam tuzna........cesto me uhvati tako ili neka nostalgija,ili pocnem da se preispitujem nesto,pa se onda rastuzim........dodju mi takvi trenuci,takvi dani.Bilo je perioda kada po mesec dana budem tuzna,depresivna,nemocna da bilo sta uradim za sebe........a onda kao odjednom sve to prestane i opet budem ona stara........posle kise uvek grane sunce,,,,,,to ponavljaj sebi i bice ti lakse.
ovo je tako lepo receno..slazem se u potpunosti
 
Ajde, Vanjus, ne kloni duhom, il , sto bi rek'o Bole "Ne klonjavajte duhom, gazda" :)))...nadji sistem da izadjes iz tuge- nije to bas zdrava stvar i ne treba da traje...meni pomaze tus sa toplom vodom, setnja, pisanje, kupovina neke sitnice, i jos svasta tako nesto...
 
Emily_Bg:
Da nema prave tuge,nikad ne bi smo znali sta je istinska sreca.Ljudi smo onda kada patimo.I ja sam tuzna........cesto me uhvati tako ili neka nostalgija,ili pocnem da se preispitujem nesto,pa se onda rastuzim........dodju mi takvi trenuci,takvi dani.Bilo je perioda kada po mesec dana budem tuzna,depresivna,nemocna da bilo sta uradim za sebe........a onda kao odjednom sve to prestane i opet budem ona stara........posle kise uvek grane sunce,,,,,,to ponavljaj sebi i bice ti lakse.
ja kad to ponavljam sebi obicno mi se desi jos vece sranje
 
Nepremostive razlike stalno dolaze do izrazaja, a meni svaka svadja pocinje sve vise i vise da smeta, odnosno sve teze i teze je podnosim. Kraj je tako blizu, i ja ga samo odlazem jer sam ovog puta bas slaba na nekoga.

....И онда прекинем....па после неког времена почне да ми се чини да те разлике и нису биле баш тако непремостиве, па почне јако да ми недостаје (као сад:-( )....па тако у круг......:-(
 
been there, done that...
veruj mi, proći će, voli sebe i stavi sebe na prvo mesto i PROĆI ĆE
ne kažem da ti neće biti teško... meni je bilo... uf
ali, sada se osećam jače. i osećam se dobro. i dala sam ljubavi šansu i ona je došla. i volim ga. obožavam ga.
 
izgleda da svi znamo kakav je osecaj...i mene cesto hvata neka melanholija, onda krenem da analiziram zasto, sta kako...Uplasim se kad shvatim da mi u momentu nista nece poboljsati raspolozenje: ni knjiga, ni drustvo, ni izlazak...i onda se tako vucem po kuci...(Juce mi bio takav dan)

@Vanjusice
to sto se tako osecas potpuno je ok, jer razocarana si, vidis da vam tako vise ne ide, a verovatno se emotivna pa ti zao da ti budes ta koja ce prekinuti vezu...Al s druge strane cega ti je zao? Ne slazete se, razliciti ste, sedi ,otplaci, stavi tacku na vezu s njim i kreni dalje. Videces da ce ti biti lakse kad se rasteretis takvog odnosa koji te samo opterecuje...A onda u nove pohode!
 
Ili premostite te razlike, ili raskidajte...pa to je mucenje...Zar su bas toliko nepremostive?


Nemoj, da bidnes tuzna...
leukz_nl_bewegende_emoticons_liefde_22.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_super_1_8.gif
 
giska_sa:
Što dozvoljvaš sebi da budeš tužna zbog nekoga ko te ne zaslužuje?
Šutni ga to ti je moj savet. Malo će ti biti teško prvih mesec dana zbog navike, a posle će sve biti ok.
Pozz.
Lako je pametovati nad tudjim mukama.. :-? Smatram da ipak takve stvari dolaze iz stomaka... Nema tu vise ni razuma ni osecanja vec koliko stomak moze da vari... :confused:
 

Back
Top