Devojke u studenjako? Kakve su u glavi.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Bio sam malo do studentskog doma na Novom Beogradu , i video da su studentkinje u studenjaku
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Samo me jos zanima kakve su u glavi?

Jel vise traze ljubav, romantiku, paznju ili bogatog Beogradjanina da ih izvuce iz bede.
 
Pa ima razlike medju domovima.

U studenjaku imaš više sponzoruša , gold diggera, maminih ćerki koje zahtevaju uslove i toga se neće odreći...ali imaš i osoba koje su tu da bi se provele ,jer najbolji je provod u studenjaku , bar je takvo uvreženo mišljenje.

Karaburma su uglavnom brucoškinje što automatski daje ton , kao i zajednička kupatila. To se odmah oslikava na mentalitet grupe...Da i čuveni tanki zidovi....

Lola , centar grada je činjenica koja utiče na one koji biraju lolu....

Patris je ranije bio crnogorski oblikovan, i deo toga je ostao u mentalitetu.

Penezić je idealna raspodela za Žene , jer je dva M i jedan Ž. Ali je i tu u odnosu na ranije distanciranije i sa dozom neke sumnjičavosti...

Rifat su karakterisale male sobe i kao rezultat toga želja da se pobegne za zabavu iz tih kavezčića. Ponudjen stan u blizini je bio zlatan.....za kafice.....

Kako bih još mogao da pomognem aci ?
A izuzetan afrodizijak za koleginice je nenametno otkrivena činjenica da imaš stan blizu faxa , gde može da se popije kafa u pauzi od 2 sata.....Najagresivnije nisu ni očekivale , ni popile kafu....

Mada moraš da znaš da se pregladnelom daje hleb , nikako meso....Znači prvi izbor će ti verovatno biti nešto što nije na nivou....laka hrana....
 
Ма пусти Ацо...зјбне су ти оне...намазане свим бојама....имају очи на леђима и 7 пари ушију...и добро развијену обавештајну службу.. Из чиста мира те стартује и пита...јеси ти онај што је оног дана тамо и тамо...причао то и то?...

Ево ако мени не верујеш...питај Баншику...:lol:
 
Ljuba82:
Ма пусти Ацо...зјбне су ти оне...намазане свим бојама....имају очи на леђима и 7 пари ушију...и добро развијену обавештајну службу.. Из чиста мира те стартује и пита...јеси ти онај што је оног дана тамо и тамо...причао то и то?...

Ево ако мени не верујеш...питај Баншику...:lol:

ja sam izuzetak,a i ti si bio bas blizu nije bilo sanse da te ne vidim...i ne cujem :D :lol:
za obavestajnu sluzbu nista ne priznajem :razz:

a i nemo' mene kao primer da plasis acu....nisam ja iz studenjaka,ja samo povremeno gostujem tamo :lol:
 
Ne znam kakve su,ne obitujem tamo,a shto se biblioteke tiche koristim onu na vracharu,u knezu i onu gde ide 7.,....ova kod studenjaka mi deluje mala...je l zna neko shta treba za uchlanjeivanje i kolko je?Ako mi bude trebalo neshto shto ne mogu da nadjem na ova ostala 3 mesta+ one male loqalne....Mada sam chuo da nema mesta....je l mogu knjige da se iznose?(na vracharu ne mogu a u one ostale dve da)
Inache video sam poshto chesto tuda porlazih letos,da se po qlupama a posebo u onom kruznom betoniranom toqu stalno vatjare s momci.....deprimirajutje.
 
hahaha pa normalne...ko i na faksu...
meni je u neku ruku zao sto nisam bila domac, i to bas studenjaka. istina da domovi nisu najkomfornije resenje, ali su mesto koje garantuje puno druzenja, poznanstava i zabave, a takodje volim taj mladalacki duh i atmosferu koja se stvori u domovima...
ne poznajem sve domove, ali mogu da kazem da su domovi koje ne volim lola i zenska vera blagojevic. lolu dozivljavam kao streberski i mrtav dom, a sto se vere tice ideja zenskog doma mi je uzasno deprimirajuca...
 
Ма кад мало размислим...екстра им је. Комфора и простора нема...и онда имаш 2 избора...да штребаш у библ. или да се дружиш са људима...а пошто не можеш нон-стоп да се дружиш са људима, значи да ћеш доста да учиш дневно...а то значи да ако си просечно интелигентан завршаваш факс у року без проблема. Е сад...ако си у фазону оргијања...и то је ок...пошто тога има баш доста. Али ако си за фазон 1 на 1...онда имаш проблем око простора...стално планирање...
 
'de ces lepse...
druzis se, ucis i bludnicis! i jos im svako malo daju nesto u onom kulturnom centru za dz...
tako da napreduju i u socijalnom i u intelektualnom i u kulturnom i u sexualno-emotivnom pogledu... :)
a sto se tice prostora, nije to tako nepremostiv problem ako su sobe dvokrevetne...znam, iz iskustva. 8)
 
...е да...тај КЦ је посебна прича...има ту супер ствари...знам кад сам штребао тамо...па останем некад. Било је пар врхунских концерата, филмова који још нису дошли у биоскопе, представа...
...а то за блудничење...ма стварно ок...ако си у том фазону...али ако ниси је мало цимање...мислим овако увек можеш да приведеш...а онако мораш да планираш...цимери, ово, оно...
 
ljubo, ma to ti je najlepse...
kad ti ja (koja sam tokom celog studiranja imala samo svoju sobu i veoma cesto prazan stan) kazem...
ode cimer na rucak, ili izadje vec negde a mi onda na brzinu...
adrenalin na nivou, pogotovo kad ne znamo kad moze da bane...i uopste, ko moze da bane...jer tamo svaki cas neko dolazi... :)
a i ako pokuca, nema veze... mladi smo. a gde su mladi tu je i sexa... :)
joj mene, gde se sad toga (pod)setih... :lol:
 
AcaBg82:
Bio sam malo do studentskog doma na Novom Beogradu , i video da su studentkinje u studenjaku
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Samo me jos zanima kakve su u glavi?

Jel vise traze ljubav, romantiku, paznju ili bogatog Beogradjanina da ih izvuce iz bede.

Pa da li ti imas imalo postovanja prema zenskom rodu. Da li u toj tvojoj glavi postoji mogucnost da shvatis da zene imaju iste sposobnosti (i mozda neku pride) kao i muskarci: recimo da studiraju i da budu uspesne u zivotu?
 
Aco,cestitam,konacno od tebe jedna dobra tema,..bio sam 2 godine u STG,ali sam imao drugu vezu pa nisam bio sa nekom iz STG,ali ti mogu citirati jednog druga iz Bijeljine,koji je za te ribe rekao jednu veliku istinu koja je u 99% slucajeva opravdana i tacna"KUCKE"-sto znaci da sve hoce bogatog Bg.lika ,................
 

Back
Top