Ko je po vama najvise kriv za propast Srbije od 1918 do danas ?

srbija do grcke:
ima neceg u ovome
pa naravno da ima?
Sta ocejujes od naroda u kojem 4% stanovnistva izjasni kao vernici 81.(drgo mesto od pozadi po broju vernika u evropi) a 80% kao Jugosloveni a 20% kao Srbi a onda 1991. 95% budu vernici a 99% Srbi.
Pa onda o narodu koji glasa 10 godina za Milosevica koji vodi zelju tako da je toalno upropasti...pa onda o narodu koji posle svega jos skoro 40% glasova daje nalsednicima tog istog Milosevica...pa mora da propada...
 
ne znam ko je to, ali onaj ko je odbio pravljenje jedinstvene srpske drzave, za sta smo imali sansu 1915 (dakle, otisao sam malo unazad), je najkrivlji. sve nakon toga nekako ne mogu da komentarisem, jer zivot sa osvedocenim bratskim zlocincima nije zivot, nego tavorenje i mrcvarenje i ne moze se generalno oceniti ko je najvise kriv, i drago mi je da se to vise nece desavati, ali mi je krivo sto je veliki broj srba i dalje izvan nase drzave.
 
YOF13:
Ko je po vama vladar najvise kriv za propast Srbije i zasto ?

Jese i Englezi + losi Srbi (preko njih su nam nametnuli tu demonsku ideju). Nije u pitanju bio jedan covek, vec puno njih ... Oni koji su "radili posao", dok je Srbin ratovao ... Solunski proces je bio taj preokret ... kad je na vrh izbila antisrpska kamarila na celu sa Aleksandrom i Nikolom Pasicem ... jedan od glavnih ljudi je bio djeneral Petar Zivkovi, derpe, onda sta da se kaze ...

Ukidanje Srpske Vojske u martu 1919 je bio najrcnji dan u srpskoj istoriji! Tada je nestao jedini cuvar srpskog naroda i Srbije, jedini garant opstanka Srba i Srbije ....
 
misoni:
Да се и ја сложим.Нико нас није тако лепо ујединио са хрватима и шиптарима.Без краља не ваља!Још један краљ и неће нас бити!:shock:

Aleksandar je na prljav nacin postao prestolonaslednik, a tako se i ponasao. Znaci, nema to veze sa "kraljem". Da je njegov brat postao kralj, do toga ujedinjenja nikada ne bi ni doslo najverovatnije ...
 
Drug Tito i drug Slobodan Milosevic - definitivno najgori i najkrivlji za doticnu propast .

Tito ( onaj posle rata ) je medju najgorima zato sto je zapravo on smislio sve ovo sto se nama sada dogadja . Napravio je zmlju komunistickom . Na Golom Otoku je ubijao sve politicke neprijatelje . O tome i netreba pricati . Ljudi su zbog napisane knjige odlazili u zatvor . Tito je obezbozio Srbe . Bio je clan medjunarodne jevrejske masonerije ( ko zna koje loze ) sto mu je omogucilo savrsenu moc da radi sta hoce . Tako je i bilo . Njegov plan unistenja Kraljevine Srbije i srpske nacije nije bio prost i radikalan , to je bio citav plan , proces dogadjaja . Ljudima tadasnjice je omogucio veoma dobar zivot , velike plate , itd ( zamastio im je oci ) dok je na drugoj strani polako ali sigurno unistavao Srbiju . Sve sto se sada dogadja je velikim delom posledica naseg druga Tita ( glavicastog majmuna ) .
Nemam sad neku narocitu inspiraciju da pljujem po nasem dragom drugu Titu , ali kad se setim pisacu . :-D

Nas drug Slobodan Milosevic i drugarica Mira Markovic kao i njihov sin ortak brat Marko Milosevic su takodje jedni od najvecih unistitelja Srbije . Pored njih su i Arkan i Ceca Raznatovic , zatim manje vise nasa snaga Srbije Bogoljub Karic i mnogi drugi . Medju njima je i mnogobrojna Slobova rodbina koja je pomocu te veze dosla na visoke polozje , zatim tu su i mnogi Slobovi prijatelji , Arkanovi prijatelji i mnogi drugi neskolovani i neuki ljudi i mafijasi koji su na ilegalan nacin dosli na visoke polozaje i tako krali koliko se moglo . Bila je ona situacija kad skolovan ide da kopa njive a seljak da se bavi politikom . Nijedni nista dobro nisu mogli da urade .

Dakle . Za vreme vladavine naseg druga Slobe - Srbija nije uvek imala struje , vec je imala uvek restrikcije . Nije imalo uvek hleba , ali zato je uvek imalo kolona za hleb . Isto tako nije bilo i mnogih drugih proizvoda kao sto su mleko , zejtin itd . Za sve to mi smo imali redove i cekali smo i po 2 sata . A sve to je zbog sankcija , koje su uvedene zbog nesposobne vladavine Slobe . U Srbiji za njegove vladavine nije bilo mira , ali zato je bilo ratova . Ratovalo se na sve strane , na hiljade ljudi je poginulo nizbogcega . Nezaboravite NATO bombardovanje 1999 , nezaboravite TENKOVE na ulicama Beograda 1993 i onih dugih dvomesecnih mitinga i demonstracija 1997 , nezaboravite ranjene i poginule . Nezaboravite duge kolone izbeglica . Nezaboravite izjave Slobe u vezi sa svim tim tadasnjim dogadjajima . Nezaboravite tadasnji RTS i njegove jednolicno-komunisticke dnevnike na svakih sat vremena . Nezaboravite i to da mnogi ljudi o tom pa i dan danas skoro nista neznaju jer su daleko od Beograda , jer su hvatali samo RTS i PINK . Nemojte zaboraviti zrtve mitinga i to da je zvizdaljka bila jaca od pendreka .
Ako ima bilo sta sto je Sloba uradio a da je dobro javite .
 
_Milanche_:
pa naravno da ima?
Sta ocejujes od naroda u kojem 4% stanovnistva izjasni kao vernici 81.(drgo mesto od pozadi po broju vernika u evropi) a 80% kao Jugosloveni a 20% kao Srbi a onda 1991. 95% budu vernici a 99% Srbi.
Pa onda o narodu koji glasa 10 godina za Milosevica koji vodi zelju tako da je toalno upropasti...pa onda o narodu koji posle svega jos skoro 40% glasova daje nalsednicima tog istog Milosevica...pa mora da propada...
Odakle ti ovi podaci? Daj neki izvor. Jeste da i ja smatram da smo mi Srbi sebi najviše zla zadali, ali ove tvoje cifre mi zvuče maksimalno nerealne. Dakle, neki link, ili nešto...
 

Back
Top