Vojislav Koštunica:Nastavićemo dosadašnju politiku

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
"DSS-u je u interesu da tu politiku nastavi i u budućoj vladi i sigurni smo da će nam to rezultati izbora omogućiti. Mislim da je politika DSS dobra i da je nešto što omogućava napredak. Omogućava nam da budemo jedan aktivni deo sveta, imajući u vidu potencijale Srbije i njenu ulogu u istoriji", rekao je Vojislav Koštunica, predsednik Demokratske stranke Srbije.

Sta mislie o ovoj izjavi gospodo radikali?
Ima li mesta mogucoj saradnji DSS-a i SRS-a na platformi politike koju je vodila odlazeca vlada?
 
Shir:
Čovek prinudjen da raspiše izbore, potrovani ljudi mu demonstriraju pod prozorom, Mladić maše iz šume, Kosovo odlazi, tajkuni razvlače imovinu....a on poručuje - nastavićemo kao i do sada.To više i ne iritira,već traži odgovor na pitanje - ko je ovde još normalan.

Sačuvaj nas,Bože,od takvog kontinuiteta!

Prvo nije prinudjen nego je sam hteo...mogao je da mrsi do kraja sledece godine i sa ustavom i sa izborima i ne samo on nego koalicija svih partija u srbiji, potrovani ljudi.... je ne videh da je bilo ikakvih demonstracija pod njegovim prozorom ili impliciraš da je on pustio benzol u atmosferu, mladić...ako znaš iz koje šume maše kazi brate da nas spaseš muke, kosovo niti je otislo niti ce da ode, sad moze da se samo otme a to je potpuno druga priča od te koju pricas.... tajkuni razvlače :) ja video da je imovina ostala u srbiji i da je samo telenor dao milijardu i po... ima film stari jako upečatljiv, zove se.... rusi dolaze ...:) samo nek nastavi tim putem , kad na leto ne bude vise viza zanima me ko ce biti zasluzan za to :)
 
marlon:
Prvo nije prinudjen nego je sam hteo...mogao je da mrsi do kraja sledece godine i sa ustavom i sa izborima

nije mogao da mrsi do kraja sledece godine, a da ne napravi neprincipijelne aranzman sa g17(gde dinkic gubi kredibilitet) ili sa radikalima.
to sto je pozurio i namestio kockice da ide ustav,pa izbori bash kada g17 napushta vladu je super izvedena veshtina. upravo da bi se stvorila slika da vlada koja pada, eto nije pala, nego je josh izgurala ustav.shatro, dobrovoljno je otishla.
da, ali tek kad je postalo jasno da drugacije ne moze
 
marlon:
pa covek je politicar, ako se uđe u eu ima da se uđe na velika vrata, a ne na kerkaportu ko ovi jadnici iz okruzenja koji su klecali na pasulju :)

Da, naravno :roll: .....i crveni tepih da nam prostru pred nas, pa napokon, nebeski narod im ulazi u kucu.....nije sala, bre.

A na celu, ko nekada Arsenije , Voja na belom atu, sa sve sovom na ramenu , pracen coporom macaka.........a za Vojom, zbunjeni srpski narod.......... :roll:

Najgore sto moze da se dogodi Srbiji , ovako sludjenoj, je da upravo dr. Doolitle, odjase jos jedan krug od cetiri godine na njenoj grbaci, ne radeci nista, osim onaizmenicnih obilazaka Hilandara i Guce.......dok drzavnici sveta, svoje misije obavljaju u Moskvi , Pekingu i Vasingtonu, Voji su Guca i Banja Luka, centar sveta....... :roll:
 
marlon:
pa covek je politicar, ako se uđe u eu ima da se uđe na velika vrata, a ne na kerkaportu ko ovi jadnici iz okruzenja koji su klecali na pasulju :)


tacno, za nas srbe i voju na celu ce da ugrade poseban ulaz, da se ne guramo sa ovom boranijom od ceha,slovaka,poljaka, sto su ushli ko jadnici. o hrvatima i rumunima da i ne govorim
hah...u kojem charobnom svetu iluzija zivish. srbi nebeski,voja faca..da to postaje chak i simpa
 
Vjerujem da Koštunica neće više imati priliku da nastavlja svoju politiku iz prostog razloga što posle izbora neče biti više u situaciji da značajno utiče na vlast. DSS , odnosno jedan njen dio , ima potencijala i snaga da u varijanti sa radikalima stvori stabilnu vladu. Ali taj DSS prvo mora da skupi snagu i da se riješi Koštunice , to sigurno nije lako, ali mislim da je to jedino rješenje za ozdravljenje stranke. Koštunica je veliki promašaj za Srbiju, sa Tadićem se bar zna za koga radi i čije interese sprovodi, a ovaj se pravio da je nekakav patriota i da vjernik pa je tako preveslao građane. Mislim da više neće moći nikoga da vesla.
 
marlon:
jel' znas da kazacok ne mogu da igraju oni mlohavi zapadnjaci, vec samo rusi... mora bajo da imas misice a i coyones... a taj amorfni i mlohavi vas... kazacokuje ko sanske koze :):):)
Да, да Господине Марлон, и то, чујем, казачокује у Сремској Митровици, заједно са Стојковићем. Хахахахах... Ма само кулирај. Како ће сада Опачић да га лос којонес омбре Марлон...
Шалом
 

Back
Top