Fifa 07 VS Pes6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bllade:
eh coece to ti je isto ko da potes Sta je bolje Partizan ili Zvezda?
lol PES!:D
Kada ova dva tima poredis, moras da kazes u kom sportu! Na primer, u fudbalu su zvazdashi bili bolji pre nego sto su prodali sve igrache, a sad ne znam. Ali ako uzmesh kosarku, vaterpolo ili odbojku, onda partizan dere. A shto se tiche ove teme:
1. Naravno da je bolja fifa 07!
2. Zashto nisi naprevio anketu?
3. Ovakva tema je vec bila sa potpuno istim nazivom!
 
XXAleksaXX:
Kada ova dva tima poredis, moras da kazes u kom sportu! Na primer, u fudbalu su zvazdashi bili bolji pre nego sto su prodali sve igrache, a sad ne znam. Ali ako uzmesh kosarku, vaterpolo ili odbojku, onda partizan dere. A shto se tiche ove teme:
1. Naravno da je bolja fifa 07!
2. Zashto nisi naprevio anketu?
3. Ovakva tema je vec bila sa potpuno istim nazivom!
ovaj ima izopacen pogled na svet.Sve mu je pomeshano tipa ,partizan> zvezda fifa> pes, a ustvari je ZVEZDA>O.F.K.,Hemofarm>partizan i P.E.S.>Prazno>Prazno>Sensible Soccer>prazno>Fifa
 
Pes naravno!

A sto se tice P vs. CZ to ce izgledati ovako Partizan (ceo tim zajedno)>Jovetic (sam protiv celog tima)>N.Marinkovic (Sam protiv celog tima)>Macan (takodje sam jelte)>CZ>OFK>Vozdovac itd.. Tako je to ljdui moji sta da se radi...
 
Dokle ce ljudi porediti FUXU i PES?!

key.jpg
 
Jednostavno je PES bolji ukoliko nameravas da igras na PS2 ali ja vise volim Fifu 07 zbog njenog sistema igranja i njene grafike . PES radi Konami ako se ne varam i nisam njihov ljubitelj
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top