ljubav ili iluzija?

dallekkoo:
....da das makar malo detalja i opises situaciju bolje da bi neko mogao da ti da pametan savet

u kojim ste godinama?
- ranim 20 im
sta je prepreka ljubavi?
- cinjenica da je on dobar drug sa mojim bivsim deckom sa kojim sam imala dugu vezu, i da je takodje dobar drug sa jednim tipom koji me mrzi iz dna duse... meni to npr. ne bi smetalo da ta dva magarca nisu toliko agresivna prema meni
kakav je vas odnos?
- bili smo u vezi, s tim sto se poznajemo stvarno godinama i bili smo pre dobri prijatelji. on je dobar, iskren, poshtuje me itd...
kakvi su vasi stavovi?
- po pitanju chega...? sta dalje ili nesto drugo. fora je u tome sto smo raskinuli jer smo skopcali da pod tim okolnostima ne mozemo da imamo normalnu vezu. mada je cinjenica da on mene mnogo voli i da ja njega mnogo volim, i jos pride ima tu koja emocija viska koja nam ometa cisto prijateljski odnos...

btw, ne pamtim kad sam u skorije vreme popunjavala simpaticniji obrazac ;) pohvala za kreativnost!!!
 
Prvo! Muskarac i zena ne mogu da budu prijatelji jer prirodni nagoni to ne dozvoljavaju.Ako dodje do sexa vise nema osnova za druzenje jer je u ljubavi ljubomora neizbezna.Moraces sama da procenis da li je moguce izmeniti objektivne uslove.I na kraju ako je to prava ljubav nista je nece zaustaviti ili spreciti. ps Tokom skolovanja poprilicno sam učio psihologiju, ali je ovo gore napisano cisto zivotno iskustvo.
 
nemoj da cekas! ja sam bila u slicnoj situaciji. oboje smo bili zaljubljeni, ali okolnosti nam nisu dale da budemo zajedno (bar sam ja tako mislila)i onda sam cekala da se nesto promeni. i evo, prosle su godine i da znas stvari se jesu promenile - njemu se ocigledno vise nije cekalo i sada je sa mojom drugaricom!
 
pa ako se vi volite zar je bitno sta ce te dve budale da misle o tome.....decko je bivsi pa je bivsi i ne polaze nikakva prava na to da ti odredjuje sa kim ces dalje biti a taj drugi zar je bitno sto ruzno misli o tebi ako te taj tvoj voli i veruje tebi....vidi....u ljubavi i ratu nema pravila..moj ti je savet da gazis preko mrtvih do svog cilja
 
medmedena:
pa ako se vi volite zar je bitno sta ce te dve budale da misle o tome.....decko je bivsi pa je bivsi i ne polaze nikakva prava na to da ti odredjuje sa kim ces dalje biti a taj drugi zar je bitno sto ruzno misli o tebi ako te taj tvoj voli i veruje tebi....vidi....u ljubavi i ratu nema pravila..moj ti je savet da gazis preko mrtvih do svog cilja
:shock: :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top