Sta vas je "natjeralo'' da slusate R'N'R?

Ocean_state:
Pppmppmmmppm pfmppfpmmppmmmm. Ppmppfffpmpmmmm fmmmppfmmfmppffmmm ppmmmmmpmmmm pppmpp fpmmpppfffmfpmmmppppm. Fmmpmffmffmmmfpppf fmmmmmppm pmmmmm pffppfmmfpmp fmffpmmpppmp mmmpmfmff fmmmmmppm mffppmppf pfmmmmfmfffpfmf fmf pmpppfpmmppfpmm fmmmmmppm fmmpmffmffmmmfpppf Mmfmfffmpffm Pffmppmmfmmfppfpffmpmfmm
http://www.namesuppressed.com/kenny/
jbt dobar ovaj kenny
 
/I/I@Ī@:
e ako slusas to samo iz zelje da se dokazes .... znaj da si se kod mene dokazao ko si ...
Potpuno se slazem.Onda nisi nista bolji od onih koji se dokazuju grand zvucima.Mrzim ljude koji slusaju neku vrstu muzike da bi tako uplai u neko drustvo,bili zapazeni po tome ili sta vec.
Slusam i OBOZAVAM rock ali zato sto to meni odgovara.Malo ljudi i zna da ja to slusam ali tto mi nije vazno,vazno je sta ta muzika izaziva u meni.Prelepo se osecam uz te melodije,obozavam tekstove,nacin razmisljanja,tu borbu za ono pravo,vredno i istinito koju poseduju rock pesme.Jednostavno ta muzika odgovara mojim stavovima i emocijama.I postujem samo one koji slusaju rock iz slicnih razloga
 
....matori mi slusha rock ceo zhivot.. pa sam ja uzeo da chujem neke stvarni od njega i svidelo mi se .. pa uzeo josh malo pa josh malo.. i na kraju sam se pronashao u toj muzici...shto kaze jjjjjjjjjj "malo ljudi zna da slusham tu muziku".... neki chak mislie da ja slusham narodnjake i te gluposti... :roll:
 
heh.tata rocker.mama punkerka.tetka metal/hc.ima tu i osamdesetih od bake i dede.;) jeee...ou jeA.
a ja neki punk-rock osamdesetih,riot grrrl.grunge...:) a rock (onaj stari) ne volim.
muzika koju slusam pokazuje i na moje stavove,a meni sigurno ne mogu da budu "glasnogovornici" umisljeni,macho rockeri koji iskoristavaju svoje "privilegije" u backstageu.
Gr.:/ heh.toliko...:)
 

Back
Top