Da li bi platili za sex? Sa devojkom o kojoj sanjate?

getgame

Početnik
Poruka
3
Znam kako je nekima sigurno zvučao naslov ove teme. :)

Ali ovde nije reč se o najstarijem zanatu.

Interesantno je, koliko muškaraca sa ovih prostora razmišljajući mentalitetom "ne treba mi pomoć, mogu sve sam" i ne shvataju, da ako im nešto ne ide, da moraju da promene način na koji pristupaju problemu.

Mnogi ovde (na forumu i generalno), jednostavno nemaju sposobnosti da privuku devojku koja im se sviđa a koju ne poznaju. Nemaju čak ni grubu ideju kako to da uspešno postignu u realnom svetu.

Pogledajte samo forume "On traži nju" i "Ona traži njega" i to postaje bolno jasno. Više od 80% tema na ta dva foruma pišu muškarci. Kada se i pojavi neka devojka i postavi temu tamo, sahrane je lavinom odgovora.

Šta to govori? Da muškarce niko nikada nije naučio KAKO.

Od malena vas uče kako da vezujete pertle, kako da koristite WC, kako da čitate i pišete, kako da radite vaš posao, i još hiljadu stvari koje vam verovatno nikada neće zatrebati. Ali kada je reč o ženama, jednostavno se predpostavlja da je to nešto što se ne mora učiti.

Jedna od najbitnijih stvati, ako ne i najbitnija, u životu svakog heteroseksualnog muškarca, a ne posvećuje joj se nikakva pažnja!

I šta se uglavnom dešava?

Oni muškarci koji dobro izgledaju, ali stvarno dobro, često nemaju problem. Njih još dok su veoma mladi (srednja škola) devojke uglavnom same počnu da muvaju, pa ako su bar umereno inteligentni i društveni rano nauče da se ponašaju oko devojaka i pa ni kasnije nemaju taj problem, i pored činjenice da možda ne predstavljaju bogat ulov.

Ali oni koji nisu bili te sreće? Imaju opciju da "budu ono što jesu" i čekaju da dođe "ona prava" koja će videti njihove kvalitete. Na kraju se to i desi, ali uglavnom ne zbog jedinstvenih kvaliteta koje ta posebna devojka vidi, već zbog jednostavnog nedostatka drugih izbora. A budimo realni, to skoro nikada nije devojka za kojom bi se svi okretali na ulici.

Drugi biraju opciju da rade kao ludi (ili, ovde mnogo popularnije, da se bave kriminalom), nabace dobru odeću, extra kola, stan i time nadoknade ono što im nedostaje u izgledu, ili ličnosti i inteligenciji. Naravno da može i tako, privući ćete devojke koje stvarno dobro izgledaju, ali po koju cenu?

Malom broju hrabrijih padne na pamet i da jednostavno počnu da rizikuju i prilaze devojkama, i tako kroz dugi niz grešaka i neuspeha sami vide šta radi a šta ne i izgrade tehniku koja radi za njih.

Najčešći slučaj je ipak, da se preko kruga prijatelja upozna devojka za koju znate da je sama i zainteresovana da upozna nekoga, a eto, vi ste se našli...

Ali, šta ako bi postojala još jedna opcija? Šta ako bi mogli da naučite sve što vam je potrebno da, i bez savršenog izgleda ili bogatstva, budete uspešni sa devojkama o kojima sanjate? Ne samo sa prosečnim devojkama koje viđate svaki dan, već sa devojkom vaših snova, onom za koju mislite "nije u mojoj ligi, nikada joj se ne bih svideo"?

Devojkom koja nije u vašem krugu poznanika, o kojoj ne znate ništa i koju po prvi put u životu vidite na ulici, predavanju, poslu, u klubu ili kafiću? I koja nije sama nego sa drugaricama, kao što je često slučaj?

E tu se vraćamo na naslov ove teme, da li bi bili spremni da investirate u takvu budućnost gde možete da zainteresujete i takvu devojku, i pored svih vaših nedostataka (novca, statusa, izgleda) i pored svih prepreka iz okoline (vaši poznanici koji bi vas videli i smejali da ne uspete, njene drugarice s kojima je tu, preglasna muzika...)?

Iako se pominje samo sex, vi ćete moći da birate da li želite samo to ili nešto više. Duga i uspešna veza? Ili samo jednovečernja avantura (one night stand)? Izbor bi bio vaš. I to ne samo za jednu specificnu devojku, nego za bilo koju da poželite, bilo kad, i bilo gde.

Postoji jedna stara izreka: "Daj gladnom čoveku ribu i biće ti zahvalan ceo dan, nauči ga da peca i biće ti zahvalan ceo život".

Ako želite da naučite da pecate, i konačno promenite nešto u svom životu, sada to možete.

Ako vas je imalo zainteresovao ovaj tekst i želeli bi da čujete više, ili jednostavno imate drugačije mišljenje o svemu...

Pozdrav svima, i, sledeći put, kada pogledate devojku koju želite, dok slušate glasove u vašoj glavi koji vam govore kako niste dovoljno zgodni, bogati, zanimljivi, ili, osećate da nije sada pravi trenutak, da niste dobro obučeni, nije sama, žuri negde, ima dečka, setite se ove teme i razmislite koliko vam se puta do sada to desilo, i da li želite da vam tako prođe ostatak života...
 
Petar_Pan:
Pera nije platio nikad u zivotu niti ce.... :razz: A ono o cemu ja sanjam sigurno da se ne moze kupiti za nikakve pare... :razz: A ono sto se moze kupiti sigurno nije ono sto ja zelim... :razz: Takodje para ima dovoljno a i ... snova... :wink:
Zato i ima dovoljno para kada, k'o što i sam kaže, nikad nikom ništa nije platio, u životu svome, što živo ilustruje ona celovitost nerazmenjive sume od 4.160 dindži !!! :lol:
 

Back
Top