Bryan Adams

Zdravo svima!!
Da li vam se dopao koncert Brajana Adamsa?
Ako neko ima video klipove sa koncerta koje je snimao sa foto aparatom, voleo bih da se razmenimo. Bas bih voleo da ih imam. Veliki sam fan!
Cekao sam ovaj koncert celog zivota!!
Najbolji je!!
 
ni ja nisam bila..i bas mi je zao..moj drug je bio..i odusevljen je..kaze da ume da napravi atmosferu...znaci...fenomenalo.....nisam ga pitala da li ima slike mozda i klipove...ali pitacu ga...i u zadnje vreme..sam bas dosta slusala brajana...mada imam samo jedan njegov album...
 
Poceo sam da ga slusam prije tri godine. Moram da priznam da me taj covjek sve vise odusevljava njegovim pjesmama, zatim nastupima na koncerte, a u poslednje vrijeme me odusevljava to sto je veliki humanista. Pored muzike bavi se i fotografijom.

Prije 2 mjeseca je izdao novi album pod nazivom '11' ali nije ispunio moja ocekivanja, s obzirom na njegove prethodne albume.

Sve u svemu, ja ga danas smatram jednim od najvecih muzicara danasnjice, jer kad mu gledam javne nastupe, tacno se vidi da posle 30 godina uspjesne karijere, on jos uvijek maximalno uziva u svome poslu.

Necu da pisem o tome koje pjesme volim, jer bi za to trebalo dosta vremena, a to cu da ostavim vama. Pa prema tome mozete da ga hvalite... ili kudite, ja se necu ljutiti:)
 

Back
Top