Dragana Vidovic!!!

Brate kad budesh dolazio zovni me pa da ti dam "grand tour" 4078161136...

Shto se tiche Dragane, izlazio sam sa njom pre tri dine, i onda smo raskinuli jer sam se doselio u SAD. Inache, stupio bi u kontakt sa njom jer planiram da idem u BG zbog posla. Sad zavrshavam fakultet i imam posao na cekanju. :)

Ne bi me iznenadilo da jeste miss vojvodine, rekao sma vam najlepsa devojka je bila. Jeli ta Hemijska skola na Salajci, pored Slavije, FK? Ako jeste to je sigurno ona.

Kako sad da je nadjem...E-mail, internet adresa?
 
Hedonist021:
Da ne ide mozda u hemijsku skolu? Da to nije ona devojka koja je bila miss Vojvodine ove godine? Ako je to ta ona zivi na Novom Naselju!


Ako je to ona riba sto zivi na naselju onda znam...

One se udala za nekog bolida, kaze cekala je nekog tipa koji je otisao u Ameriku, ali on se nije vracao...

I cekala ga je skoro 3 godine, i onda je videla da ne vredi, i udala se za prvog koji je naiso, i rodila mu 6oro dece!!! :D:D:D
 
pripovedac:
Brate kad budesh dolazio zovni me pa da ti dam "grand tour" 4078161136...

Shto se tiche Dragane, izlazio sam sa njom pre tri dine, i onda smo raskinuli jer sam se doselio u SAD. Inache, stupio bi u kontakt sa njom jer planiram da idem u BG zbog posla. Sad zavrshavam fakultet i imam posao na cekanju. :)

Ne bi me iznenadilo da jeste miss vojvodine, rekao sma vam najlepsa devojka je bila. Jeli ta Hemijska skola na Salajci, pored Slavije, FK? Ako jeste to je sigurno ona.

Kako sad da je nadjem...E-mail, internet adresa?

Ako je bila miss Vojvodine, kontaktiraj agenciju missyu i zamoli da te spoje sa njom.
 
Aleksej_BASO:
DA da ja se nisam u tim elitnik krugovima... :lol: Kao ti! ;)

A nemam ni vase sredstvo placanja.
ja sam iz toga izasla pre 4 godine....................bila sam miss mala princeza ns-a.......................joj kako sam bila slatka k'o secer..........................ali mojoj mami se nije svidela Vesna Jugovic niti Mladen Baron, i rekla je da tamo idu devojcice pacenice i da ona nema nameru mene da gleda kako se mesam sa njima.......................onda je skontala da je njen masazer u vezi sa njim.................tako da je vise Mladen Gay..................
 
gucci_novosadjanka:
ja sam iz toga izasla pre 4 godine....................bila sam miss mala princeza ns-a.......................joj kako sam bila slatka k'o secer..........................ali mojoj mami se nije svidela Vesna Jugovic niti Mladen Baron, i rekla je da tamo idu devojcice pacenice i da ona nema nameru mene da gleda kako se mesam sa njima.......................onda je skontala da je njen masazer u vezi sa njim.................tako da je vise Mladen Gay..................


jel izbor te godine bio u BLUE LOFT-u ? :shock:
Neša ? :shock:
Kukuuuu :shock:
 
Aleksej_BASO:
Ludi su da to urade.

Nisu ludi nego pametni :!:
Vesna za sve svoje ... možemo ih nazvati "štićenice" ... obavezno nađe po jednog sloventnog gospodina iz dijaspore koji će biti sponzor i degustator novog mesa...tako da, ako se naš prijatelj iz dijaspore javi sa pričom da mu račun kipi i da ako su u mogućnosti pomognu oko toga ... dobiće čovek i tu njegovu i pride još dve miss ... setve i tanjiranja... :idea:
 

Back
Top