FC INTER

Kakav mec dve odlicne ekipe:worth:

Realno razbili smo ih,kod 4-1 je Milito imao jednu fantasitcnu priliku,posle toga Leonardo izvodi Snajdera iz igre i odma je nasa igra opala...

Snajder sta ovaj covek radi-sjajan gol za 1-0 nekoliko vrhunskih asistencija,jos par odlicnih suteva,za vecerasnju partiju:worth:Koliko nam je samo falio ovaj covek...

Pazzini opet odlican,nije dao gol,ali kako je pobegao Burdisu,i ovaj ga oborio,iznudio penal i crveni:D

Eto nastavlja da reseta,jos dva gola je dodao-prvi sto je dao je fenomenalan provozao odbranu Rome i sjajna zavrsnica

Rannocia opet odlican,jedino je Kordoba malo zajebao,ali *** nemoze sve da bude potaman,kad se vrati Lusio bice odbrana mnogo bolja.

Izuzetno bitna pobeda,sad smo prisli na -5 Milanu i ako pobedimo zaostali mec dolazimo na -2 :klap:

Sledece dve utakmice su kljucne-mec sa Juventusom i zaostala utakmica sa Fiorentinom,ako to pobedimo sanse za titulu su dobre

I na kraju da se osvrnem na ulazak mladog japanca,ok partija,par dobrih prodora,bice nesto od njega...

Odlična utakmica...:)
Skoro nisam gledao utakmicu sa ovoliko golova...
Osim Kordobe koji je nužno zlo, svi su odigrali odlično...posebno me raduju dobre partije Ranokije...jer sa štoperima smo bili slabi...
 
Ne kazem da ne postoji volja sa njegove strane, nego je pitanje da li ce ga klub pustiti.

Anyway, cestitke na vecerasnjoj pobedi. Nisam gledao utakmicu, ali po rezultatu deluje da je bila vrlo zanimljiva. U Italiji nemam omiljeni klub ali ipak Inter nesto vise gotivim od ostalih :)


Kapiram sta hoces da kazes.Ali recimo ako Tevez bas bude zeleo da ide,morace da ga prodaju,jer znaju da nije dobro drzati nezadovoljnog igraca u ekipi.To ti je slicno kao sa Toresom.

Hvala na cestitkama :) Realno utakmica je bila odlicna,kao i uvek kad igraju Inter-Roma,u poslednjih 5-6 godina stvorio se veliki rivalitet izmedju ova dva kluba i jedni i drugi uvek kidisu kao tigrovi u medjusobnom mecu :)
Inace moglo je biti i recimo 8-5 za Inter koliko je sansi bilo!Zbog ovakvih meceva volim kalco :)

I hvala sto simpatises nas Inter lepo je to cuti...
 
Tako je Gax,iako smo primili 3 gola treba opet istaci odlicnu partiju mladog Rannocie.Dokazuje iz meca u mec zasto ga zovu novi "Nesta",za sada odlicno napreduje u karijeri...:D

Takodje potpuno zaboravih da istaknem fenomenalnu prtiju Cezara,sta je covek sve branio,ali onaj napad Rome kad je nas majstor skinuo tri zicera u jednom napadu,to je da covek ne veruje:worth:

Jedino nam je odbrana bila smusena malo u nekim situacijama,moracemo to da popravimo,bice sigurno bolje kad se vrati Lusio u tandem sa Rannociom.

Sad smo smo u velikom zaletu,cini mi se da je ovo 7 pobeda od 8 utakmica pod Leonardom,covek nas je preporodio:)

Ali jedna stvar je zanimljva u vezi naseg trenera,tacno se vidi da primenjuje Murinjovu taktiku i to donosi rezultate.Sve je slicno kao onda,to su te izmene,cak je i ono i odlazenje u svlacionicu pre kraja samog meca pokupio od Murinja:mrgreen:

A nije ni cudno jer sam je rekao da se cuje redovno sa njim...Pre par nedelja,ne mogu da se setim pred koji mec,na konferenciji za stampu pita novinar kakvu ce Inter igrati formaciju sutra,tek Leonardo odgovara-"Ne znam jos poslao sam sms Murinju,ali jos uvek cekam odgovor":lol:
 
Tako je Gax,iako smo primili 3 gola treba opet istaci odlicnu partiju mladog Rannocie.Dokazuje iz meca u mec zasto ga zovu novi "Nesta",za sada odlicno napreduje u karijeri...:D

Takodje potpuno zaboravih da istaknem fenomenalnu prtiju Cezara,sta je covek sve branio,ali onaj napad Rome kad je nas majstor skinuo tri zicera u jednom napadu,to je da covek ne veruje:worth:

Jedino nam je odbrana bila smusena malo u nekim situacijama,moracemo to da popravimo,bice sigurno bolje kad se vrati Lusio u tandem sa Rannociom.

Sad smo smo u velikom zaletu,cini mi se da je ovo 7 pobeda od 8 utakmica pod Leonardom,covek nas je preporodio:)

Ali jedna stvar je zanimljva u vezi naseg trenera,tacno se vidi da primenjuje Murinjovu taktiku i to donosi rezultate.Sve je slicno kao onda,to su te izmene,cak je i ono i odlazenje u svlacionicu pre kraja samog meca pokupio od Murinja:mrgreen:

A nije ni cudno jer sam je rekao da se cuje redovno sa njim...Pre par nedelja,ne mogu da se setim pred koji mec,na konferenciji za stampu pita novinar kakvu ce Inter igrati formaciju sutra,tek Leonardo odgovara-"Ne znam jos poslao sam sms Murinju,ali jos uvek cekam odgovor":lol:

Cezar je bio maestralan sa te tri odbrane...:)

Odbrana nam ne funkcioniše baš najbolje u poslednje vreme...al' bilo je i puno povreda...međutim i ja mislim da će se sa povratkom Lusija sve to srediti...

Svi vole da kopiraju Murinja...:lol:
Kažu da se ekipa koja pobeđuje ne menja, u ovom slučaju taktika...tako da Leonardo samo nek nastavi da kontaktira Specijalnog...a vremenom će se i on uhodati...:)
 
Cezar: ''U Interu se sve promenilo, Milan treba da brine''

Prvi čuvar mreže ''neroazura'' kaže da je prošli mesec za ekipu bio kao iz snova.

Golman Intera, Žulio Cezar nije izrazio zadovoljstvo samo zbog pobede sinoć nad Romom, već jer je ekipa doživela pravu renesansu pod Leonardom.

Inter je sinoć slavio protiv Rimljana sa 5:3, a Cezar kaže da je dolazak Leonarda okrenuo situaciju u klubu.

''Veoma sam srećan nakon trijumfa. Poslali smo jasnu poruku svim ekipama ispred nas. Pred nama su mečevi sa rivalima za titulu. Drago mi je što sam dao doprinos pobedi nad Romom, svojim odbranama u prvom poluvremenu'', istakao je Brazilac i dodao.

''Za mesec dana, sve se promenilo. Važna stvar je da stižemo prednost, kada se okliznu naši rivali. Milan bi trebalo da brine zbog nas'', zaključio je Cezar.

Inter se nalazi na trećem mestu u Seriji A, a u narednu utakmicu igraju sa Juventusom u Torinu.
 
Problemi za Leonarda

Napadač koji je Interu sa dva gola doneo titulu prvaka Evrope, Dijego Milito biće na dužoj pauzi. Argentinac je ušao u 70. minutu meča Serije A, protiv Rome i obnovio povredu mišića. Obavljeni pregledi potvrdili su da će zbog ovog problema, Milito odsustvovati od 30 do 40 dana. Za trenera Leonarda ovo će biti problem, jer na novajliju Đampaola Pacinija može samo da računa u Seriji A, ne i u Ligi šampiona. Prvak Italije je na trećem mestu u prvenstvu, a u osmini finala LŠ igraće protiv Bajerna iz Minhena.
 
Dokle vise sa ovim povredama majku mu???Militu je ovo peti put da se povredio ove sezone cini mi se...:eek:

U najgorem mogucem trenutku,verovatno nece igrati uopste protiv Bajerna u osmini finala LS.Nije ni bio u dobroj formi ali bez obzira na to svako nam je potreban sada,pogotovo jer Pazzini ne moze da igra ligu sampiona,vec samo kalco.

To znaci da ce Pandev igrati u spicu,ili cemo igrati formaciju 4-5-1 protiv Bajerna,mozda ni to nije lose sa obzirom da je Pandev u ocajnoj formi?


Sreca pac se vratio Snajder i odlicno je odigrao ova dva meca,ali bojim se da nam se ne povredi jos neko,ove stvari mogu da odluce borbu za trofeje...
 
Dokle vise sa ovim povredama majku mu???Militu je ovo peti put da se povredio ove sezone cini mi se...:eek:

U najgorem mogucem trenutku,verovatno nece igrati uopste protiv Bajerna u osmini finala LS.Nije ni bio u dobroj formi ali bez obzira na to svako nam je potreban sada,pogotovo jer Pazzini ne moze da igra ligu sampiona,vec samo kalco.

To znaci da ce Pandev igrati u spicu,ili cemo igrati formaciju 4-5-1 protiv Bajerna,mozda ni to nije lose sa obzirom da je Pandev u ocajnoj formi?


Sreca pac se vratio Snajder i odlicno je odigrao ova dva meca,ali bojim se da nam se ne povredi jos neko,ove stvari mogu da odluce borbu za trofeje...

Baš smo malerozni...:neutral:
Milito taman počeo polako da se vraća i da ulazi u formu...kad novi peh...
Definitivno propušta Bajern...(Milito misses Bayern visit with thigh strain)...
Šteta što Pacini ne može da igra...:neutral:
Dobra stvar je kao što si rekao povratak Snajdera...imamo i Karžu...koji je dosta ofanzivan...prepostavljam da će igrati 4 - 5 - 1...Eto je dosta dobar kada je sam u napadu...Pandev je trenutno korisniji na klupi...već duže vreme samo ''smeta na terenu'' i usporava igru...
 
Neko nam se malo uplasio:per:

Tijago Silva:''Zašto svi sada navijaju za Inter?''

Brazilski defanzivac priznaje da je malo poljuljano samopouzdanje ekipe ''rosonera'', najviše zbog javnosti.
Štoper Milana, Tijago Silva, oseća da se njegova ekipa nalazi pod svojevrsnim pritiskom.

Remi sa Đenovom u nedelju, malo je ohrabrio Inter i Napoli, koji su smanjili razliku za liderom.

''Istina je da smo sada pod pritiskom. Problem je ipak više kompleksan. Između nas vlada čuda atmosfera. Radio, TV i novine samo pišu o Interu i sa puno entuzijazma. Da li je moguće da su svi u Italiji postali navijači Leonardove ekipe'', smatra Silva i dodaje.

''Po neki put pogledam tabelu kako bih video da smo pet bodova iznad Intera. I da oni osvoje ceo plen protiv Fiorentine, biće i dalje iza nas. Ne smemo da upadnemo u ovu zamku. Neko želi da slomi našu svlačionicu. Moramo da odgovorimo na terenu, tako što ćemo da pobedimo Parmu u subotu i da sačekamo ishod duela između Juventusa i Intera'', rekao je brazilski internacionalac.
 
Slazem se donekle sa Snajderom ako bi uzeli svih 6 bodova u sledece dve utakmice,to bi bio ogroman korak ka scuddetu,mada ce naravno biti tesko pobediti obe...


Snajder:''Ako pobedimo Juve i Fiorentinu, osvojićemo titulu'
*

Holanđanin podgreva atmosferu pred veliki derbi sa ''starom damom''. Pritisak na lidera se nastavlja...
Vezista Intera, Vesli Snajder, vidi derbi sa Juventusom u nedelju kao prelomnu tačku za osvajanje titule u Seriji A.

''Neroazuri'' su smanjili prednost u odnosu na Milan. Sada bodovni zaostatak iznosi pet bodova uz meč manje Intera, a Snajder je uveren da je uspeh na dohvat ruke.

''Razlika za Mianom nastavlja da se smanjuje i ukoliko savladamo Juventus i Fiorentinu, onda možemo da smatramo da smo osvojili Skudeto. Mislim da ćemo potvrditi da smo šampioni. Srećan sam što sam se vratio u formu'', istakao je holandski plejmejker.

Leonardo u meču u Torinu ne može da računa na Milita i Stankovića, ali je Argentinac ionako van forme i verovatno bi sedeo na klupi da je spreman.

Juve ima veće muke s obzirom da se povredio Markisio i da je pod velikim znakom pitanja za nedeljni derbi.
 
Neko nam se malo uplasio:per:

Tijago Silva:''Zašto svi sada navijaju za Inter?''

Brazilski defanzivac priznaje da je malo poljuljano samopouzdanje ekipe ''rosonera'', najviše zbog javnosti.
Štoper Milana, Tijago Silva, oseća da se njegova ekipa nalazi pod svojevrsnim pritiskom.

Remi sa Đenovom u nedelju, malo je ohrabrio Inter i Napoli, koji su smanjili razliku za liderom.

''Istina je da smo sada pod pritiskom. Problem je ipak više kompleksan. Između nas vlada čuda atmosfera. Radio, TV i novine samo pišu o Interu i sa puno entuzijazma. Da li je moguće da su svi u Italiji postali navijači Leonardove ekipe'', smatra Silva i dodaje.

''Po neki put pogledam tabelu kako bih video da smo pet bodova iznad Intera. I da oni osvoje ceo plen protiv Fiorentine, biće i dalje iza nas. Ne smemo da upadnemo u ovu zamku. Neko želi da slomi našu svlačionicu. Moramo da odgovorimo na terenu, tako što ćemo da pobedimo Parmu u subotu i da sačekamo ishod duela između Juventusa i Intera'', rekao je brazilski internacionalac.

Da, da...:per:

Vi imate dva teška gostovanja...Fiorentini i Juveu...a mi sa Parmom...moramo opet da pobegnemo na pet boda...:mrgreen:
 
Slazem se donekle sa Snajderom ako bi uzeli svih 6 bodova u sledece dve utakmice,to bi bio ogroman korak ka scuddetu,mada ce naravno biti tesko pobediti obe...


Snajder:''Ako pobedimo Juve i Fiorentinu, osvojićemo titulu'
*

Holanđanin podgreva atmosferu pred veliki derbi sa ''starom damom''. Pritisak na lidera se nastavlja...
Vezista Intera, Vesli Snajder, vidi derbi sa Juventusom u nedelju kao prelomnu tačku za osvajanje titule u Seriji A.

''Neroazuri'' su smanjili prednost u odnosu na Milan. Sada bodovni zaostatak iznosi pet bodova uz meč manje Intera, a Snajder je uveren da je uspeh na dohvat ruke.

''Razlika za Mianom nastavlja da se smanjuje i ukoliko savladamo Juventus i Fiorentinu, onda možemo da smatramo da smo osvojili Skudeto. Mislim da ćemo potvrditi da smo šampioni. Srećan sam što sam se vratio u formu'', istakao je holandski plejmejker.

Leonardo u meču u Torinu ne može da računa na Milita i Stankovića, ali je Argentinac ionako van forme i verovatno bi sedeo na klupi da je spreman.

Juve ima veće muke s obzirom da se povredio Markisio i da je pod velikim znakom pitanja za nedeljni derbi.

Milito se povredio, au al' će biti gadno protiv Bajerna, s obzirom da Pacini ne može da igra LŠ...
 
Neko nam se malo uplasio:per:

Tijago Silva:''Zašto svi sada navijaju za Inter?''

Brazilski defanzivac priznaje da je malo poljuljano samopouzdanje ekipe ''rosonera'', najviše zbog javnosti.
Štoper Milana, Tijago Silva, oseća da se njegova ekipa nalazi pod svojevrsnim pritiskom.

Remi sa Đenovom u nedelju, malo je ohrabrio Inter i Napoli, koji su smanjili razliku za liderom.

''Istina je da smo sada pod pritiskom. Problem je ipak više kompleksan. Između nas vlada čuda atmosfera. Radio, TV i novine samo pišu o Interu i sa puno entuzijazma. Da li je moguće da su svi u Italiji postali navijači Leonardove ekipe'', smatra Silva i dodaje.

''Po neki put pogledam tabelu kako bih video da smo pet bodova iznad Intera. I da oni osvoje ceo plen protiv Fiorentine, biće i dalje iza nas. Ne smemo da upadnemo u ovu zamku. Neko želi da slomi našu svlačionicu. Moramo da odgovorimo na terenu, tako što ćemo da pobedimo Parmu u subotu i da sačekamo ishod duela između Juventusa i Intera'', rekao je brazilski internacionalac.

Njihov strah je opravdan...:per:
:lol:
 
Slazem se donekle sa Snajderom ako bi uzeli svih 6 bodova u sledece dve utakmice,to bi bio ogroman korak ka scuddetu,mada ce naravno biti tesko pobediti obe...


Snajder:''Ako pobedimo Juve i Fiorentinu, osvojićemo titulu'
*

Holanđanin podgreva atmosferu pred veliki derbi sa ''starom damom''. Pritisak na lidera se nastavlja...
Vezista Intera, Vesli Snajder, vidi derbi sa Juventusom u nedelju kao prelomnu tačku za osvajanje titule u Seriji A.

''Neroazuri'' su smanjili prednost u odnosu na Milan. Sada bodovni zaostatak iznosi pet bodova uz meč manje Intera, a Snajder je uveren da je uspeh na dohvat ruke.

''Razlika za Mianom nastavlja da se smanjuje i ukoliko savladamo Juventus i Fiorentinu, onda možemo da smatramo da smo osvojili Skudeto. Mislim da ćemo potvrditi da smo šampioni. Srećan sam što sam se vratio u formu'', istakao je holandski plejmejker.

Leonardo u meču u Torinu ne može da računa na Milita i Stankovića, ali je Argentinac ionako van forme i verovatno bi sedeo na klupi da je spreman.

Juve ima veće muke s obzirom da se povredio Markisio i da je pod velikim znakom pitanja za nedeljni derbi.

I Viola i Juve su dosta varljivi ove sezone...postoji realna mogućnost da pokupimo 6 boda, ako odigramo kao u poslednje dve utakmice...
 
Milito se povredio, au al' će biti gadno protiv Bajerna, s obzirom da Pacini ne može da igra LŠ...

Biće teško...al' povreda Milita i zabrana igranja Paciniju, Etou ostavljaju mogućnost da igra sam u špicu, baš onako kako njemu najviše odgovara...tako da možemo u napadu biti podjednako opasni...
Bar se nadam...:lol:
 
Da, da...:per:

Vi imate dva teška gostovanja...Fiorentini i Juveu...a mi sa Parmom...moramo opet da pobegnemo na pet boda...:mrgreen:


Malo se uplasio Silva,ali dobro svako bi usli smo u seriju pobeda:D

Istina dva teska gosotovanja,ali ni Fiorentina ni Juventus trenutno nisu u nekoj formi pa bi mozda mogli da uzmemo i svih 6 bodova,ali bice tesko stvarno...

Rekao sam da ne ocekujem scuddeto ove godine,ali drago mi je da vrsimo pritisak na vas,morate da zasluzite tu titulu ako je hocete,mi je vec drzimo 5 godina u nasim vitrinama i necemo je predati tako lako;)

A docice i vama teze utakmice,a imamo i medusobni derbi,u svako slucaju bice veselo:lol:
 
Biće teško...al' povreda Milita i zabrana igranja Paciniju, Etou ostavljaju mogućnost da igra sam u špicu, baš onako kako njemu najviše odgovara...tako da možemo u napadu biti podjednako opasni...
Bar se nadam...:lol:

Biće mnogo teško bez Pacinija i Milita...al' videćemo...Nemci su željni osvete...:per::mrgreen:
 
Malo se uplasio Silva,ali dobro svako bi usli smo u seriju pobeda:D

Istina dva teska gosotovanja,ali ni Fiorentina ni Juventus trenutno nisu u nekoj formi pa bi mozda mogli da uzmemo i svih 6 bodova,ali bice tesko stvarno...

Rekao sam da ne ocekujem scuddeto ove godine,ali drago mi je da vrsimo pritisak na vas,morate da zasluzite tu titulu ako je hocete,mi je vec drzimo 5 godina u nasim vitrinama i necemo je predati tako lako;)

A docice i vama teze utakmice,a imamo i medusobni derbi,u svako slucaju bice veselo:lol:

Već dolaze...:(
Mi posle Totenhema imamo teško gostovanje Kjevu, pa sa Napolijem kući i onda sa Juveom u gostima...
 
*** mora i vama malo da dodje tezi raspored:D Bice zeznuto i nama i vama...

Nego sta kazes ocete dobiti Totenhem,kaze spurs da ce vas razvaliti?:mrgreen:

On je uveren da će oni osvojiti LŠ!:lol:

Biće teško...al' mislim da smo kvalitetniji od njih...vraćaju se Pirlo, Boateng, Nesta i Abate...a oni će možda bez Bejla...moramo imati prednost pred revanš...al' najvažnije je da ne primimo gol...:D
 
  • Podržavam
Reactions: Gax
Malo se uplasio Silva,ali dobro svako bi usli smo u seriju pobeda:D

Istina dva teska gosotovanja,ali ni Fiorentina ni Juventus trenutno nisu u nekoj formi pa bi mozda mogli da uzmemo i svih 6 bodova,ali bice tesko stvarno...

Rekao sam da ne ocekujem scuddeto ove godine,ali drago mi je da vrsimo pritisak na vas,morate da zasluzite tu titulu ako je hocete,mi je vec drzimo 5 godina u nasim vitrinama i necemo je predati tako lako;)

A docice i vama teze utakmice,a imamo i medusobni derbi,u svako slucaju bice veselo:lol:

Sudeći po ovoj utakmici što sam je danas odgledao, Fiorentina je definitivno popravila formu.

Sa 2:1 na 2:4 protiv odličnog domaćina kao što je Palermo...a ovo im je prva pobjeda u gostima...

I ne pričam samo o rezultatu, igra je bila odlična.
 
Dize formu u veznom redu i napadu ali odbrana im je jako losa. Igraci Palerma su ih prolazili kao od sale, petom su se dodavali na svakih 5 minuta. Imali su dosta srece sto su samo 2 komada primili.
 
Sudeći po ovoj utakmici što sam je danas odgledao, Fiorentina je definitivno popravila formu.

Sa 2:1 na 2:4 protiv odličnog domaćina kao što je Palermo...a ovo im je prva pobjeda u gostima...

I ne pričam samo o rezultatu, igra je bila odlična.



Jedna utakmica ne znaci nista.Jesu danas dobili na Siciliji,Ljajic je odigrao odlicno,ali Palermo nije Inter;)

Mada ja nisam ni rekao da cemo mi njih pobediti,bice svejednoi tesko,ocekuju nas dva teska meca,prvi veceras u Torinu,pa onda u sredu u Firenci.Ako bi uzeli svih 6 bodova iz ova dva meca,mislim da bi bili blizu scuddeta,Milan bi pukao psiholoski:D

Ali realno bio bi zadovoljan i sa 4 boda iz ova dva meca,i tako ostajemo u igri,treba biti realan ne moze se uvek pobedjivati.Samo hocu da vrse pritisak na komsije da osete nas dah,volim kad ih vidim kako panice:mrgreen:


Sto se tice vecerasnje utakmice t uje sve moguce,ali realno ako Inter odigra na svomi nivou,trebali bi pobediti.Jedino me plasi nasa odbrana malo,dosta golova smo primili ove sezone,i to glupih golova:confused:
 

Back
Top